Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

zdravím,
má někdo zkušenosti s převodem peněz z účtu u RCG v eurech na účet u AMP? Převedou finance zase v eurech nebo to hodí do dolaru? Účtují si za převody mezi měnami poplatek? Hledala jsem to na stránkách AMP, něco jsem sice našla ale moc tomu nerozumím.
dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

joseftf:
Díky, u Rithmicu ale zrovna neuvadí výši mesíčnoho poplatku, jestli nějaký je, ale nejspíše ano. Napíšu rovnou na AMP, jeslti teda někdo neví, jak to je..Viděl jsem srovnání dat IQ Feed, Zen-Fire a CQG na order flow grafu, Zen-Fire byly úplně stejná jako IQ Feed, CQG se lehce lišila, ale nic zásadního. Rithmic by snad tedy měla být stejná data, co je (byl) Zen-Fire.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honzin:
Mockrát díky za info! :-) Mohu mít ještě pár dotazů? Chtěl bych se stejnou kombinací obchodovat FIMS. Proto mne zajímá, zdali SCH Level5 s Rithmic daty podporuje věci jako Numbers Bary (četl jsem, že Zenfire neuměl historii – musel být zapnutý SCH, aby se NB zaznamenaly). A dále, jestli umí data Rithmic poskytovat indikátor $tick.

m.hunter:
Dle výše uvedené kalkulačky je za Siera Chart Level5 platí 25USD/měs.
(Pokud se nepletu, pouze Level 5 podporuje Numbers Bary.)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

joseftf:

Rithmic neobsahuje TICK, ale Sierra má vlastní, docela použitelný.
Sierra level 5 je komplet software balíček, takže má vše, tedy i numbers bary, více info na Sierra chart webu.
Rithmic od AMP má historická data, ale jen v min. záznamu, takže historická data ask/bid a tick data nenahraješ, zaznamenáváš jen data když máš nahozen datafeed live. Ale je to pořád použitelné řešení i pro FIMS.
Pokud chceš data Rithmic s tickovou a ask/bid historií, tak se ještě nejeví špatně Optimus Futures, více info si najdi sám na webu Optimus, něco o jejich datech je i na webu Sierry, případně jim přímo napiš...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lordberry:

Dnes odpoledne jsem vyplnil žádost o "individual account" a digitálně podepsal všechny náležitosti + poslal kopie občanského průkazu. Teď se jen počká potvrzení na mail a vyplní "transfer form" ? Kde si vyberu data a platformu? Tzn. CQG/NT ??

("transfering firm" => vyplním platnou adresu RCG a platný stávající účet u RCG ?)

Díky za info

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...