Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Drbobky


Břonda

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 97
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím drbobky. :-) Tak jsem udělal backtest patternu ZLR, který se objeví na CCI14 a zároveň na CCI50 (nebo CCI50 roste). Jedná se o trh YM, 2TF a je to backtestováno od ledna 08 do 6.3.08. V příloze posílám výsledky. Výstup 1 = WRB nebo PT 150 USD Výstup 2 = Cross +/-100 linky Výstup 3 = Trail SL - posun na B/E+1 při 20 ticcích otevřeného profitu, posun SL tak, aby trh měl 20 ticků prostoru pro pohyb. SL NIKDY neposouvám zpátky. Zatím je to bez nějaké optimalizace. Snažil jsem se brát všechny signály, ale znáte backtest. :-) Ale opravdu jsem chtěl být pečlivý a brát vše, co bych v reálu bral. Podívejte se na to. Budu rád za jakékoliv poznatky. Roman

5828

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den Břondo,
v předchozích příspěvcích píšete, že aktivně obchodujete ráno FESX. Mohl bych se optat, kde jste sehnal kvalitní ticková (kvůli Volume 2000) historická data na backtesting? Potřebuji alespoň 2 roky zpátky a zatím marně hledám...

Někde jinde jsem tady v diskusi četl, že jste na toto téma pokoušel komunikoval po mailu s Disk Trading (pokud jsem to popletl a nebyl jste to Vy, tak se omlouvam). Jak to nakonec dopadlo?

Když ne Vy, neporadil by mně někdo?

Díky, přeji hodně úspěchů!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

K patternu 5034:
Vstup na Close po splnění podmínek (cross ceny a 34EMA a cross 50CCI a ZL) mi moc nevychází. Cena často uteče daleko od 34EMA a následná korekce vymete SL. Lepší se mi zdá - po splnění podmínek dát Limit na úroveň 34EMA nebo do její blízkosti. 34EMA se často chová jako s/r úroveň a cena po jejím proražení ji ještě jednou otestuje (obdoba RR v PA). Buď vznikne výborný vstup s minimálním heatem, nebo cena uteče bez vstupu do obchodu. Ale podstatné je - za předpokladu, že jsme na správné straně trendu - že se s vysokou pravděpodobností vyloučí vstup na vrcholu korekce a vymetení stopky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Břonda:
Pokud jsou FESX data od Infinity skutečně ticková, kvalitní a alespoň nějakou dobu zpět - nemohl bych je od Vás případně nějak koupit? Pokud to nejde, nenapsal byste mi event. přímý link na stránku Infinity, odkud jste si tato data objednával?

Dejte prosím vědět, jak jste nakonec dopadl s DT.

Díky!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...