Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Drbobky


Břonda

Doporučené příspěvky

Dnes jsem u PC seděl chvíli ráno a prošvihl pattern 5050 (Obdoba DrBobova 5034 - já mám ale 50EMA místo 34EMA). Pak až jsem se vrátil ze Zlína tak vyšel alespoň jeden obchod za 120EUR. Obrázek přikládám. Byl to pattern 5050z (1.korekce po změně trendu - cena na 10TF prorazila 50EMA vzhůru = zelená čára "Line on Close"). Předchozí 2 vlnky na 2TF jsem nebral, protože se mi nelíbí, když cena protíná 50EMA. V obchodě šlo vytrvat déle, ale měl jsem nastaven target na 161,8% FIBO (zelená).

10274

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 97
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jen doplnění k předchozímu obrázku. SL= 9Eur byl nastaven 2 ticky pod low swingu (předchozí červený Hammer. FIBO nastavuji (zatím) na "body" svíček, ne na High/LOw - to ještě zkoumám, zatím se držím při zdi. Kdybych nebral pattern 5050z, naskytla se v 16:16 další možnost vstupu (zůstala nevyužita) na patternu 50140 (14CCI vykreslila hezkou korekci až k hodnotě -95). Při vstupu na Close svíčky bych měl SL= 7 Eur (zase 2 ticky pod Low). Odpolední obchodování FESX končím nejpozději v 17.30, kdy prudce klesá Volume. I kdyby se ještě nějaký pattern dále vyskytl, po výskytu 5050z a následném 50140 bych již nic nebral a čekal bych na další změnu trendu, nebo alespoň výlet ceny na druhou stranu 50EMA. S více než 2 patterny v trendu (až na výjimky táhlých dlouhých trendů) mám špatné zkušenosti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 10 months later...

Obávám se, že stránky-forum DrBoba, kde byl materiál ke stažení, již neexistují. Autor tento system opustil již velice dávno. Ještě loni bylo možno na fóru čerpat staré informace, byť nikdo již nepřispíval. Něco mám uloženo z dřívějška v počítači. Pokud se ozvete na (bofa snake iol.cz), tak zašlu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Břonda:

Dekuji, jakym zpusobem jste "zasifroval" svuj mail? :) kdyz zkousim posilat na "bofasnake zavinac iol.cz", tak se mne mail vrati jako nedoruceny. mohl by jste prosim dat treba na ulozto.cz materialy, ktere mate od traderu drbob, dharma nebo taku. Jeste jestli bych se mohl zeptat, psal jste, ze soucasne drbob obchoduje system zalozeny na fibonaccim a PA. Zkousel jsem najit o nem nejake info, ale vsechno co jsem nasel je stare info z roku cca 2005 a jenom o OS 5034/5014.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kdysi jsem psal přímo DrBobovi, ale moc jsem se nedozvěděl. Jen tolik, že k jeho současnému systému je třeba speciální software (www.fibonaccitrader.com - umožňuje zobrazovat různé timeframy v jednom grafu (multiple timeframes)) a že mají online chat, kde své obchody rozebírají. Dál jsem se o tento systém nezajímal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...