Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Historická data


posum

Doporučené příspěvky

to Jiri C

Nasel jsem jeden zdroj historickych tickovych dat, na pozadani prevedou do formatu jaky potrebujete tj i Ninja. Komunikace pres mail je s nimi vyborna, zaslou vzorky a podrobne informace. Taky pouzivam Ninja Trader 6.5 a vzorek kt mi poslali bez problemu. ER2 samostatne vyjde na 20 USD, coz myslim neni moc.

disktrading.is99.com/disktrading/

Info z mailu, kt se muze hodit:

We suggest that you get the following specially priced data package:
4eminis: AB (ER2), ES, NQ, YM - for $60; download only

Futures data is in continuous format - there is one file per symbol,
named after the currently most active contract and containing data from the
previous contracts for the time they were most active.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 687
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Disktrading mi přijdou jako amatéři. Web jim občas nefunguje a na můj mail nereagovali. Docela bych se bál posílat jim peníze. Nejde ani tak o jejich ztrátu, jako spíš o čekání co kdy dostanu a jestli vůbec něco. Anfutures zase píšou něco o tom, že od listopadu 2007 nemají v datech volume, což je pro mě zásadní nedostatek.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To je divné. Já mám demo od Mirus a zatím mám v pohodě stažený poslední rok. Od 9-07 do teď šlo stáhnout úplně v pohodě, u 6-07 mi píše Ninja že mám vybrat existující kontrakt, nicméně mi rok dat na backtest stačí.
Teď akorát bojuju s tím, že když dám data sloučit do jednoho měsíce, tak to některé dny vynechává, takže vždycky kontrola, znova nahrát chybějící dny, sloučit, a tak furt dokola.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na to se jeste podivam. Ale protoze jsem velmi netrpelivy a tady v diskusi jsem nasel na ANF v podstate doporuceni od 911, tak jsem si je uz koupil a stahl ... tech par dolaru v hodnote pulky SL me nezabije. Cili zkusim jejich import a pripadne porovnani s tim co mam od ZenFire.

Problem se ZF mam v tom, ze zpetne stahnu data zalozena na nejakem TF. Pokud chci volume data, tak mam smulu, stahne mi to jen poslednich par dnu, nevim, proc to tak dela.

Jestli ANF nema volume (ja se tam nikde o nicem takovem nedocetl), tak pro mne ale budou take bezcenna :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lucínek:
Mám za to, že když jsem data stahoval, následně jsem je ukládal v tikovém formátu - vyskočila mi tam otázka tohoto typu. V tomto případě je pak možné z dat sestavit jakýkoliv graf (min, vol, day), alespoň mě to tak funguje.

Ještě poznámka: na kurzu emini nám říkali, že je vhodné dělat backtest na datech od poskytovatele, od kterého chceme brát data i pro live trading.

Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jdomin Napsal:
-------------------------------------------------------
> Disktrading mi přijdou jako amatéři. Web jim občas
> nefunguje a na můj mail nereagovali. Docela bych
> se bál posílat jim peníze. Nejde ani tak o jejich
> ztrátu, jako spíš o čekání co kdy dostanu a jestli
> vůbec něco. Anfutures zase píšou něco o tom, že od
> listopadu 2007 nemají v datech volume, což je pro
> mě zásadní nedostatek.


Zdravim,

ja som s ich sluzbami spokojný. Na emaily reagovali prakticky okamzite, zodpovedali vsetky moje otazky. Platil som cez PayPal a po obdrzani platby mi ihned vytvorili konto na ich stranke, odkial som stahoval data. Z mojej strany uplna spokojnost.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

attivo, Lucínek:

Zkoušel jsem dnes stáhnout ER2 rok 2007 tiková data od ZenFire a povedlo se bez problémů během cca 6 minut (připojení mám přes UPC). Ke stažení jsou k dispozici zde:

www.edisk.cz/stahnout-soubor/06640/ZF_ER2_1.1.07-30.6.07_TICK.7z_7.23MB.html
www.edisk.cz/stahnout-soubor/10126/ZF_ER2_1.7.-31.12.07_TICK.7z_9.58MB.html

Kam s nimi už asi víte :-)

Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...