Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Historická data


posum

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 687
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Petře,

můžu se zeptat, jak funguje ta objednávka u opentick? Druhá věc, maj tam na výběr několik variant, viz.

CME [details] Chicago Mercantile Exchange
$35.00

$35.00
CME E-Mini's Level I [details] Chicago Mercantile Exchange (Emini)
$15.00

$15.00
CME E-Mini's Level II (Includes Level I) [details] Chicago Mercantile Exchange (Emini)
$25.00

$25.00
CME E-Mini Book
Globex Level I [details] Chicago Mercantile Exchange (GLOBEX)
$20.00

$20.00
Globex Level II (Includes Level I) [details] Chicago Mercantile Exchange (GLOBEX)
$40.00

$40.00
CME Book


Pokud chci testovat erko tak si mám objednat globex level 1 nebo 2 ? není mi celkem jasná co znamená ta varianta s books:( Připadá mi to nějak levné na tickové data, sice pravda že jsem tam někde narazil že to jsou kontraktní měsíce 2006-2007. Chvílemi si nejsem jistý jestli objednávám to co opravdu chci.
Předem děkuji za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to sanka: jj, taky sem to zkoumal u toho openticku..v tom levelu II jsou navic market maker quotes, coz ale nevim co presne je za data...myslim si ale ze jednicka na backtest bude stacit..kazdpoadne bych ale napsal mail na support openticku...nikde totiz nepisou presne jake mnozstvi dat to je atd (pouze several years - coz je ale trosku neurcite:).....pokud neodpovi do par dnu, je dobre je trosku uhanet...vetsinou, kdyz ne hned, po case odpovi...chce to se zeptat i treba "hloupe" a lamanou anglictinou..oni to myslim berou a radi poradi..

snad sem trosku pomohl..

michal..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím,


Koupil jsem si tick data od www.tickdata.com
stojí 90 USD/symbol/rok
min objednávka pro futures je 150 USD
platil jsem kartou a vše rychlé,jednoduché a přehledné
data jsou v několika formátech

Bohužel nevím jak to je s kvalitou dat. máte s těmito daty někdo zkušenost?
pro můj první backtest FinWinu jsem ale spokojen

pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokud někdo potřebuje historická intraday data za rok 2007 pro ER2 je možné si je zadarmo stáhnout třeba pokud využijete demo účet u INFINITY. Dostanete živá data do Sierry a zkusil jsem stáhnout starší kontrakty od ER2 za r. 2007 a funguje to. Jinak mám OPENTICK E-MINI za 15$ měsíčně, dostávám živá data, ale nedaří se mi do Sierry stáhnout jejich historická data pro ER2 - už si s nimi majluju dva týdny a nenašli jsme řešení - jsou trochu pomalí v odpovědích.

Hodně zdaru,

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den,
jako asi všichni v začátku hladal jsem i já data, které bych mohl dále analyzovat a to především v Excelu. Po přečtení těchto super stránek jsem si stáhnul TNT z kterého se dají dobře velmi dobře vyexportovat do .csv, ale bohužel jen určitý měsíc, nějak nevím jak by se dalo exportovat kompletní ceny od určité komodity. Tak jsem hleda dále a nalezl jsem tuto stránku, www.tradingblox.com/tradingblox/free-historical-data.htm kde jak píšou jsou data za posledních 10 let a to denně updatovaná, tak jsem se sice zaradoval, ale po bližším zkoumání jsem zjistil, že tyto data se liší od toho co je v TNT. Teď opravdu nevím v čem je chyba, jak je možné, že se ceny mohou od různých serverů lišit?

děkuji Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdar obchodníci,
jsem zaregistrovaný na opetick, ale zatím data zpřístupněná nemám a protože jsou zde dobré reference na NinjaTrader platformu, která je navíc zdarma, chtěl bych backtest udělat v této platformě. Na OpenTick se mi už nechce čekat (čekám už měsíc), nevíte někdo kde a za kolik se dají koupit intradenní ER2 data třeba za rok 2007 a natáhnout je do Ninja Tradera?
díky za info,
jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...