Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - programování (strategie)


Jezinka

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 718
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

V kodu je zapotrebi deklarovat dalsi TimeFrame krome toho vychoziho (ve vasem pripade 3minutoveho) a vytvorit globalni promenou, ktera bude drzet hodnotu MACD a ta se bude nastavovat ve vetvi kde se pocitaji bary z toho druheho TimeFrame (ve vasem pripade 15min)...

nacrtnuto:

private double MACDvalue = 0;

Add(PeriodType.Minute, 15);

OnBarUpdate() {
if (BarsInProgress==0) {
// vase strategie
} else {
if (BarsInProgress=1) {
// MACDvalue = nova hodnota;
}
}
}

Nevim jak dopodrobna to chcete.. pokud to ale delate jenom ve Wizardu, tak tam neuspejete... pokud do delate programovanim kodu, tak by Vam tohle mnelo stacit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diky za odpoved.
Ja jsem doufal,ze to pujde wizardem,ale at jsem zkoumal,jak jsem zkoumal,tak jsem na to nemohl prijit...

Ale rada od majklla mi prijde velice elegantni a asi to s ni jde obejit,tak si s tim pohraju.

Jinak abych to lepe popsal-libila by se mi znacka u kazdeho baru,ktera by mi ukazovala zda jsou posledni dva bary histogramu na 15min kles/stoupajici. Kdyz bych ale nastavil petinasobne hodnoty,tak se vysledek bude drobne lisit tim,ze to vlastne spocte aktualni patnactiminutovy histogram kazde tri minuty,coz by ale nemuselo byt na skodu.

Pak me ale jeste napadlo,jestli misto strategie nepouzit poopraveny indikator,ktery bych mel na 3min timeframe.

Vzhledem k tomu,ze jsem bohuzel casove velice vytizeny,tak vec jako pokusy o programovani by moje backtesty odsunuly do uplneho pozadi a verim,ze bych v tom prilis zabrednul,namisto toho,abych koukal do grafu a zlepsoval se ve smeru tradingu :)

Takze jestli bych mohl poprosit marku o jeste detailnejsi nacrt ninja scriptu,tak bych Vam byl velmi vdecny.

Diky moc

Lukas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
chcem sa spytat skusenejsich, ako zmenit nastavenie indikatorov Max a Min tak, aby defaultne vychadzali Max z hodnoty high a Min z hodnoty low. Nejde mi o nastavenie zobrazovania v grafe, to nie je problem, tam sa to da zmenit jednoducho. Ale ked chcem pouzit indikator Max alebo Min ako sucast mnou tvorenej strategie, tak Max aj Min vychadzaju z hodnot close a neviem to pri zadavani strategie vo wizarde nastavit.

Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Vás. Pomohl by mi prosím někdo "doladit" v NinjaTraderu indikátor MACD tak aby pokud se změní trend barů měl bar jinou barvu? Přesněji, pokud budou bary na indikátoru MACD klesat budou mít červenou barvu i nad hodnotou 0 a pokud budou stoupat i pod hodnotou 0 tak budou mít zelenou barvu.
Pokud k tomu připíšete jak to vložit do toho ninjaskriptu budu Vám velice vděčný!!!
Předem děkuji!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda by mi mohl někdo pomoci s úpravou indikátoru ZigZag. Jedná se o to, že bych potřeboval upravit v tomto indikátoru vykreslování linek. Standardně se v tomto indikátoru kreslí linky z high do low, opět do high a zase do low. Já bych potřeboval, zda by šlo toto upravit tak, aby se linky vykreslovali pokaždé z high do nižšího high, z nižšího high opět do nižšího high. To samé by platilo u low, kde by se linky začali vykreslovat z low do vyššího low, poté opět do vyššího low. pro lepší názornost jsem toto vyznačil na přiloženém obrázku. Já vím, že to jde vykreslovat ručně, ale radši bych, zda by to šlo automaticky. děkuji Vám za pomoc.

8934

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...