Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Otázky a odpovědi ohledně přechodu Russellu 2000 (ER2) z Chicaga do New Yorku


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 136
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak vcera tam bylo 2V short, v 17:02 vstup na close, bohužel bych byl vyhozen na základním stoplosu v 17:14. Nebýt toho byl by to krásný obchod s trendem.
Jinak tam bylo těsné 2V ve 21:11, ale já bych ho nebral, véčko na CCI 50 bylo těsně pod -100 jinak by vyšlo.


A co vy ostatní myslíte si že nový trh mini russel 200 v New Yorku je již vhodný k obchodování nebo ještě doporučujete vyčkávat ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

krakra:

určitě už je vhodný k obchodování. Já už ho jedu live ud minulé středy a zatím jsem neměl ztrátový den. Naopak to byly velmi vydařené dny. A Volume nemusíš zjišťovat počítáním úseček, stačí se podívat na Volume u denního grafu.

2v které má CCI 50 těsně pod -100 v takto rozjetém trendu určitě beru.

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to krakra

Průměrný objem býval na CME přes 200 000 denně a byl relativně stabilní. V pondělí a úterý byl objem na ICE TF kolem 130 000, navíc tento objem hodně kolisá den ode dne. Po velmi slušných objemech z minulého týdne to není nic moc. Navíc objem už čtrtým dnem klesá. Bohužel tyto změny objemu výrazně ovlivňují charakter grafů postavených na volume. Na zahraničních diskuzních forech jsem také četl o vyšším slipage než bylo na CME běžné.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to: pikey - reakce na Váš příspěvek z September 11, 2008 05:57PM
.
momentalne sa mordujem s BT a s API, kde sa mi BT stazuje, ze nemam nainstalovanu spravnu API verziu, uz som to niekolko krat preinstaloval zo vsetkych stran, prechadzam od Tsimu na BT, API mam v IB povolene
idem prestudovat diskusie okolo BT, mozno niekto riesil podobnu situaciu
.
Jak jste to vyřešil? Mně BT po přeinstalování a pokusu o spuštění hlásí, že ne "The API is not registered properly in your system" a tak přeinstalovávám a přeinstalovávám..... co s tím?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...