Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 2


Sid

Doporučené příspěvky

Zdravím, včera jsem musel stáhnout novou verzi VT 2. Zmizelo mi všechno nastavení. Dohrané indicátory, barvy pozadí, návěstí, svíček, velikosti čísel a já nevím co ještě. Vrcholem, bylo to, že po prvním stažení mi to napsalo, že VT neběží správně. Takže jsem smáznul celý VT a druhé stažení už bylo v pořádku. Měl jsem zálohu, jestli je to nastavení, ale nepomohlo mě to. "Export environment" a když jsem to importoval tak nic, je to tak správně? Můžete poradit jak si mám uložit nastavení pro případ dalšího povinného downloadu.
Díky Merlin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 422
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Micro
som na tom podobne. Cital som toto forum.vtsystems.com/index.php?showtopic=10283 a aj toto www.nfa.futures.org/news/newsNotice.asp?ArticleID=2273 ale zda sa, ze moja anglina je na to slaba. Od 1.08.2009 sa zavadza nejake pravidlo FIFO (First In First Out), ale dufam, ze to neznamena, ze s nebude dat pouzivat stoploss. Verim, ze nam SID (alebo niekto) vysvetli o co v principe ide.

Aj ja dakujem vopred.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vladko11
na tolko mi zas anglictina blizka je. Oba texty som si precital, akurat som celkom neporozumen napr.
[ital] NFA rule 2-43(B) regarding the use of “First In First Out” (FIFO) position management goes into effect August 1st, 2009, VT Trader 2.0.19 will comply with [bold] this new rule by disabling the ability to attach a stoploss and/or limit profit order to an individual position ticket ID[/bold] or order ID and by disabling all “Close Position”-related functionality if the client’s account is subject to the new NFA ruling. [/ital]
Budem vdacny, ak mi pomozes aj s tymto.

A je fakt, ze po poslednom update ozaj nie je mozne zadat STOPLOSS a LIMIT PROFIT.

Vdaka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tož přátelé, možná to netušíte, ale od 1.8. platí nová pravidla, kdy nejde zadávat SL ani TP při obchodování u brokera z US - je to opatření NFA 2-43 (b). Nadále platí, že objednávka, která byla první v trhu, musí jít první z trhu ven (First In First Out, FIFO), proto nelze zadávat SL a TP. Nelze ani uzavírat objednávky z terminálu, budou se uzavírat přes opačný pokyn s množstvím, které žádáte.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den měl bych dotaz ohledně nové aktualizace VT .Změnilo se zadávání příkazů obchoduji na demu a ted mam zmatek v používání příkazů ...mohl by mi někdo polopatě říct jak bude vypadat objednávka při které je cena nad mojí zamýšlenou vstupní a já chci prodávat pokud cena protne mojí vstupní cenu směrem dolu a jak budou vypadat příkazy pro SL a PT to samé pokud je cena pod mojí zamýšlenou a já chci nakupovat. nechci řešit konkrétní cenu ale stačí mi vypsat použité Entry type a popsat které je PT a SL předem se omlouvám za svoji negramotnost ,ale doteď jsem t ve VT nepotřeboval Robert

9885

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Booky, můžeš otevřít pozic kolik chceš. Pokud ale otevřeš první obchod (podle tebe třeba poziční, např.3 loty) a pak další (jakoby intradenní, např. 5 lotů), počítá se ti pozice dohromady (tedy 8 lotů). Nelze zavřít "ten druhý" a mít otevřený "první". Lze ale uzavřít 5 lotů z té celkové pozice. Defacto to samé, akorát s jinou logikou. ECN brokeři (např. MBT) to tak mají zařízené už dávno.
Platí to jen pro US brokery..... např. FXCM má taky pobočku v UK.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...