Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 2


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 422
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

dejv04
teraz po tých nových pravidlách sa to zmenilo. Ja som včera na deme skúšala všelijaké možnosti a vyšiel mi jediný spôsob ako si za MO ošetriť SL aj PT a to takto:
Chcem ísť napríklad buy za market . Buď chvíľu pred plánovaným vstupom alebo až po otvorení MO, sa kurzorom postavím nad otvorenú pozíciu a zadám " entry limit prodej " čo mi slúži ako PT, a pod otvorenú pozíciu dám" entry stop nákup "- čo mi slúži ako SL. Ináč ani iné možnosti sa nedajú dať, keď sa kurzorom postavíš do oblasti plánovaného zisku, alebo plánovanej straty.Toto si potom ručne posúvam. Dôležité je ale po uzatvorení pozície, tie entry, ktoré ostali ručne vymazať.
Mám to vyskúšané včera na deme a dnes to budem skúšať na live. Je to taká istota, proti neplánovaným rýchlym posunom, alebo výpadkom internetu a pod. Ináč sa snažím uzatvárať ručne.
Inú možnosť som nenašla.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Už jsem včera na to taky došel.nákup BUY:limit jako ENTRY LIMIT SELL,stoploss jako ENTRY STOP SELL.prodej SELL:limit jako ENTRY LIMIT BUY,stoploss jako ENTRY STOP BUY.Trvá ale moc dlouho než to zadám(cena už může být daleko za mým stoplosem) a lehce se ve spěchu splete typ ENTRU,navíc těch 5 desetinných míst a rušení zbylých ENTRŮ.Nechci si ztěžovat,ale jak tohle začne platit i na live a bude to tuším brzo,tak asi růším účet a jdu jinam,nejlépe někam kde je možnost zadat stoploss zároven i s příkazem k nákupu či prodeji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevie mi niekto poradiť, prečo sa mi nedávajú v najnovšej verzi VT 2.. zadávať žiadne príkazy ? Ani MO ani entry. Vždy napíše "hedging is banned per NFA regulations" . Ja viem, že sa už nemôže hedgovať, ale problém je v tom, že sa mi to nedá nikde zrušiť. (pôvodne som to asi mala zaškrknuté v 1,19). Nie je to v obecných vlastnostiach. Skúsila som aj všetko vymazať a znovu nainštalovať nové VT, ale nejde mi to ani na deme, ani na live. Nemôžem obchodovať.

Ďakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...