Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 163
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Rada bych upresnila ze jeste live neobchoduju a v dohledne dobe nekolika let (2,3) ani nebudu.

Jaka tickova data to konkretne nevim zkus napsat : Skype- Miro Sabo u AMP
+ pri Sierrachart balik 5 jsou take historicka data zdarma. Kazdopadne se u AMP oplati si koupit sierru maju slevu normalne siera 5 stoji 40usd mesicne ale pres amp 25 a to je poradny rozdil.
ja se ted seznamuju s platformou sierra takze momentalne mam jine starosti a pri mem 5mbit internetu nevim zda az tak mam bazirovat na datech zvlast pro paper ucely by bylo dulezite.
Kazdopadne sem uz psat nebudu protoze je to vlakno o KURZECH a ja ted vaham zda koupit FIMS1 nebo update FIMS, ale zatim mi kurz EUR/CZK rika nekupovat nic.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

admin:

Měl bych dotaz k administrátorům webu: V případě absolvování nového online kurzu "FIMS A-Z", do jaké části fóra získám následně přístup? Bude to do existujících FIMS1 a FIMS2 vláken, nebo bude vytvořeno úplně nové vlákno bez jakékoliv historie a příspěvků???

Předem díky za odpověď,
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravim, chcel by som polozit otazku Petrovi.

Zaujimalo by ma spristupnenie kurzu FIMS2 do online podoby. Chcel by som sa spytat, preco ste sa rozhodli tento kurzu spristupnit takto "masovo"? Pokial viem tak FIMS2 bol predtym v zivej podobe urceny len pre urctity odmedzeny pocet absolventov, kedze trhy na ktorych ho obchodujete maju iste limity co sa likvidity tyka, napr. YM. Nebojite sa ze tento pristup tak strati vyhodu, ked ho po istom case zacne naraz obchodovat prilis velke mnozstvo ludi?

David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Děkuji za odpověď.

Asi je cenově výhodnější kombinace AMP + Sierra, ale už mám založený účet u IB.

Našel jsem tady dřívější příspěvek kde to kolega shrnul takto:
balíček 5 - Sierra + real time data Sierra +
poplatek burzy CME for nonprofessional Trading accounts bez hloubky trhu pro americké indexy (e-mini NQ, YM, ES) za ticková data

To by snad mělo být vše.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...