Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Videotutoriál: NinjaTrader a statistické přehledy uskutečněných obchodů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 42
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Zdravím,
nevíte někdo, prosím, jak vymazat data v accounts? V grafech jsem si zkoušel různé nastavování trailing SL,páč jsem úplně nepochopil,jaká číslíčka tam mám zadat,aby se SL posouval jak chci, tím pádem mám v účtu spustu obchodů,které tam nechci,páč potom ovlivňují account performance.

Díky za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

mno hned po instalacii pryv problem, nevzalo mi to licence key mam ho zadat aj s tym @ co je na zaciatku? skopiroval som to aj s tym a vypisuje: the back door code you entered is invalid, bez @ to iste... pre istotu som skusil restart pocitaca a proste som skopiroval ten kluc co mi dosiel mailom... to iste takze neviem wtf... vie mi niekto poradit? cele vlakno som asi pred tyzdnom precital ale toto sa tu tusim neriesilo (btw minimalne 12stran je offtopic, chcelo by to premazat)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,
videotutoriály jsou super, mám jen malý problém a to, že jsem zadal AOS a v grafu se mi hned zobrazily nákupní a prodejní pozice se všemi popisky tak jak jsem chtěl jen v Account Performance se mi neobjevují žádné uskutečněné obchody z historie kterou jsem zadal. Nevím kde dělám chybu. Zadal jsem od kdy do kdy a dal Generate a nic se nestalo jen v tabulce se zobrazil požadovaný termín od do , ale jakoby se žádné obchody neuskutečnily, přitom podle grafu jich je tak 10 až 15 za den. Může mi někdo poradit co dělám špatně?
S díky a s pozdravem Dendy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Zjistil jsem že přehled obchodů funguje v Ninjovi bohužel pokaždé jinak, mám na mysli tlačítko "Group trade by ATM strategy", když si s ním hraju tak pokaždé to hodí jiné výsledky - nemáte náhodou také podobné zkušenosti ?
Nebo neznśm správné fungování tohoto tlačítka ?

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Ahoj, přidávám ještě jeden dotaz k tématu a prosbu o radu:

Když v rámci paper-tradingu udělám v NinjaTraderu obchod, tak se mi zapíše do statistik (do Account Performance),
ale když si pak otevřu playback jiného dne, abych mohl i ten zpapertradovat, tak se mi do statistik zapíše zase on a vymaže se mi ten obchod předchozí (předchozího dne). Nevíte prosím, v čem je problém, že se mi do statistik nezapisují všechny otestované obchody, ale jen ty aktuální? Moc díky za jakoukoli radu!!!

Michal..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 years later...

Zdravím všechny,

po delší době jsem zkusil paper s přehrávanými grafy v NT a bohužel mám stejný problém jako "hochstapler" z příspěvku výše.

Do Account performance se mi zobrazují pouze obchody z aktuálně otevřeného dne (grafu). Jakmile ho zavřu a otevřu si jiný den na přehrávání, všechny statistiky Account performance se vynulují.

V menu Account performance samozřejmě nastavuji od-do tak, aby zahrnoval oba dva (nebo více) dní, které jsem si přehrál.

Nevyřešil prosím někdo tenhle problém?

Díky moc,

Jonáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...