Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny tradery, mám trošku problém s instalací BTH, jedu přesně dle návodu, ale v kroku "references", přidání na knihovny BTH, mi chybí soubor BacktestHelper.Indicators.dll. Tudíž mi i kompilace hlásí chybu. Díky za radu P.S. BTH jsem již měl nainstalovaný, ale musel jsem přestali mi NJ fungovat indikátory, např. CCI, RSI, tak jsem odinstaloval NJ a vymazal všech ny data a jedu znova instalace. :)

12488

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...

Zdravím, chtěl bych vás poprosit o radu. Mám vše nainstalované dle návodu, jak BTH tak Primary Interop Assemlies, při zkopírování dat z BTH do Exelu mi PC hlásí, že nemůže načíst seznam patternů, i když v nastavení mám cestu správně. Je možné, že je problém v anglických officech? Děkuji za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

renebl:

1. zkontrolujte, jestli máte správně nastavenou cestu k paternům (deník-list-bunky)..
2. uz nekdo prede mnou dosel na to, ze zasadnim problemem pro chod backtesthelperu jsou paterny oznacene cisly..tj. pokud ma nekdo v bunce misto "lojzuv patern" napsane treba "1", tak mu to zrejme nebude fungovat...me taky trvalo chvilku nez jsem ten problem odhalil..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

renebl:

Zdravím .... tak teď jsem to vyzkoušel ....
Opravdu je problém ... pokud je název paternu pouhá číslice ... např. "1" ... nepomůže ani změna formátu buňky v excelu ...
Paterny ve tvaru 0/100 nebo 0/v fungují ... tzn. např "x1" nebo "1x" už funguje také, neboť název paternu už neobsahuje pouze číslice ....


majkl:

díky za upozornění na problém ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taky jsem si pak uvědomil, že jsem napsal hloupost, že už jsou patterny brány jako text a ne jako číslice. Takže můj problém stále trvá :-). Možná bude problém v cestě, ale kontroloval jsem ji několikrát. Jak list, tak název buněk. Je možný problém v PC? Mám anglické office 2003 a verzi BTH 2.5.2.351.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

renebl:

v ang. officích problém nebude ....
ještě mě napadá ... dejte si pozor na "skryté" mezery v názvu listu ...

"TRADES" vs. "TRADES " .... třeba .... jak v nastavení BTH, tak v pojmenování listu přímo v excelu ... v tom by byl také problém

rozmezí buněk pak ve tvaru .... "B11-B25" ... rozmezí oddělené pomlčkou bez mezer ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...