Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Nighthero:

Napadlo mne, jestli nemate v NT zadan ostry licencni klic pro live obchodovani - ale bez placeni. Nemate tedy pristup do editovani indikatoru a ATM.

Zadejte si SIM licencni klic, tim rozchodite ATM strategie a pristup do editace indikatoru.

Zkompilujte a rozchodte BTH.

Pro live obchodovani potom zpet vlozte ostry licencni klic.

Jenom napad, vyzkousejte, jestli je to reseni.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Pěkný den,

chtěl bych se zeptat na jednu věc, se kterou mám v BTH problém:
Když si určím vstup do obchodu a pak si chci jednotlivě označit svíce s MAE, MFE, nebo korekce, tak se mi pokaždé jako hodnota označí cena PRICE a ne HIGH/LOW dané svíce. Snažil sem se prolézt celé nastavení a i příspěvky tady na fóru, ale řešení jsem bohužel nenašel. Byl by někdo tak ochotný a poradil mi? Nerad použím funkci "Vyhledat MAE/MFE", raději bych si každou svíci označoval sám.

Předem mnohokrát děkuji!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
možná jsem přišel na chybičku, či možná je to vlastnost pro někoho chtěná, pro mne nechtěná. Jedná se o to, že testuju různé vstupy = různé paterny, jejichž ENTRY je někdy ve stejné úsečce, jako ENTRY jiného paternu. V tom případě Backtester nezapíše nový řádek, ale opraví řádek, ve kterém je uveden předcházející patern.
Zřejmě backtester porovnává datum a čas vstupu s už existujícími záznamy a pokud nalezne stejný čas a datum vstupu, opraví jméno paternu (ale pozor, nechá entry z předcházejícího paternu, entry nepoužívám close úsečky).
Někdo to možná vyžaduje, osobně bych to potřeboval tak, že se zapíše nový patern na nový řádek.
Do ověřování předchozích záznamů bych navrhnul dát ještě jméno paternu tak, aby mohlo začínat více paternů ve stejné úsečce a to s jinou ENTRY cenou.
Díky za vyjádření.
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky za vyjádření i za celý program. Když se teď zpětně dívám na backtest, neumím si představit zapisování všech těch hodnot do excelu ručně. Opravdu skvělá práce.
S tou vlastností jsem si poradil, zapisuju do prázdného listu a makrem přenáším hodnoty pryč.
S pozdravem
Janza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...