Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX


Doporučené příspěvky

Atlas, Gordon: chtěl sem se vas optat, jak to jde a co vaše live zkušenosti? Právě jsem se vrátil po víc jak měsíci a sem zvědav na váš posun. Co si pamatuju oba jste se připravovali na brzké ostré obchodování. Doufám, že jste se nezalekli a pokračujete. Já zatím doháním tu časouvou ztrátu a snažím se u toho i backtestovat a koukám na live data.
Takže vám přeju hodně úspěchů a ať se daří.

Zdravím všechny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj hirens,

hele, u mě je to jednoduché............. :)

na konci ledna jsem začal a po dvou obchodních dnech jsem byl $450 v plusu.......... super!
pak jsem pokračoval dál a po týdnu jsem se do toho pustil znovu a přišel jsem o profit a jsem momentálně + $6 nad tu částku, kterou jsem poslal do RCG......... hehehe........ ukončil jsem dočasně live a zjišťuji kde jsem chyboval.
Také jsem zjistil jak málo ještě umím a jak se ještě mooooc musím učit. :)
Přemýšlím, že bych zkusil třeba FESX a FGBL (předtím jsem obchodoval live na TFku) a udělal jsem si v tom totální chaos. ( ideální je dopoledne, protože bych večer měl čas na děti a ženušku :) )

Chci jen říci - je to můj postřeh - a nemusíte se mnou souhlasit - je asi prakticky jedno jaký obchodní systém obchodujeme, protože není špatný indikátor a pokud ho správně pochopíme a budeme mu věřit ( u live obchodování mu musíme věřit víc než sami sobě, protože emoce dělají s mozkem úplné šílenosti) a pak při dodržování disciplíny a MM je úspěch zaručený!

Já jsem optimista i když mi někdy z toho třeští hlava, prostě trading je nádherný, tvrdý, ale spravedlivý!!!!

A jak minule napsal Gladiator, zbytečně jsem si z toho udělal "Indikator-DISCO". Celé jsem to překopal a očesal, ale zachoval funkční jádro. No a je to o mnoho lepší! Mozek není schopen sledovat a vyhodnocovat více jak tři signály najednou (tedy alespoň můj mozek) :)

Včera a dnes jsem se učil 1-2-3 low a další formace a zkusil je použít dnes na TFku, no a podařilo se mi vydělat bezeztráty $380 (jen zatím na sim) a potvrdilo se mi to souběžně i s FINWIN 50/14.

Pokud někoho naštvalo, že jsem opět mimo toto vlákno, tak se mu moc omlouvám.

Ať se všem daří!

Jirka




Link to comment
Sdílet pomocí služby

............. ještě chci dodat............

PS: Chci také poděkovat všem kdo pomáhají radou, informacemi či jen optimistickým povzbuzením.
Teď mi napadá Gladiator, Lucínek, RMKomodity, hanslama, frame3 a další. Ostatním, které jsem nejmenoval se moc omlouvám (má hlava je teď nějaká zahlcená :) )

Mějte se fajn!

J

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Petr-začátečnik, zdravím Ťa , kedže z tvojho nicku vyplíva že si začiatočník (len aby to nebolo naopak :)) dávam sem nejaké typy na pozorovanie grafu-formácii ktoré predznamenávajú budúci možný pohyb trhu. Tieto formácie uvidíš len pri úplnom stiahnutí grafu(úsečiek) k sebe, aspoň s počiatku potom ked si to natrénuješ uvidíš to volným okom aj normálne. Paterny si pomenuj ako chceš hlavne že im budeš rozumieť. Takže tu su grafy :FESX, FGBL, FDAX Good luck Gladiator028

8113

8114

8115

8116

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Peter -začátečnik,


ahoj, pokial ti môžem poradit FDAX sleduj len z povzdáli...je to trh pre velký účet + skúsenosti a pevné nervy. Na začiatok je najlepší FESX alebo FGBS sú to pokojné trhy , ale dá sa na nich pekne profitovať. Na Live sa neponáhlaj pokial nemáš trhy odsledované poctivo aspoň 6 mesiacov , určite nič tým nestratíš...skôr naopak.



Good Luck



Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim ta Gladiator028!

Rad by som sa ta opytal na tie screeny vyssie, vyznacil si na nich opakujuce sa formacie, ktore sa daju identifikovat. Akym sposobom sa tieto formacie obchoduju? napriklad ten FESX 3 minutovy, kde sa v celkovom Downtrende vyskytnu niekolkokrat podobna formacia, ....ako tieto formacie zobchodovat? Aka je vlastne taktika ?


Diky, vela stastnych obchodov prajem ! :) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Opius, prikladám ti tie isté screeny zväčšené s vyznačením vstupov. Ako sa to obchoduje sa nedá detailne takto opísat, je to technika Price Action podla Rossa a tá je dost obsiahlá, ale základom je mat napozeraný trh a formácie ktoré tvorí. Rôzne techniky sa obchodujú odlišne podla toho či trh trenduje, alebo ide do strany . Pri tejto technike je dobré to že ju vieš použit aj v trhu kde by ti iné indikátory ukazovali nezmysly. Základom techniky je práca s cenou v holom grafe bez indikátorov. Ja tam mám RSI len kôli divergenciám, ale pravdu povediac už ani to viac menej nevyužívam nakolko sa zameriavam na samotné úsečky a formácie grafu.Mám viacero fungujúcich systemov , ale čím viac obchodujem PA tým lepšie výsledky dosahujem , takže som došiel do úrovne kde som zistil že ostatné indikátory sú mi na obtiaž a len ma rozptylujú. Stojí za to naučiť sa túto techniku , lebo funguje na všetkých trhoch a nemusíš stále testovat rôzne systémy na jednotlivé trhy a strácať čas. Cena v grafe je jediná skutočná informácia ktorá ti zarobí peniaze ..... Good Luck Gladiator028

8149

8150

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...