Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX


Doporučené příspěvky

to Paninvest

zdravím....koukám, že na dotaz už bylo odpovězeno ioshimurou...jen bych k tomu dodal, že je to všechno opravdu velmi individuální a proto není ani možné diskréční způsob obchodování nějak mechanicky zbacktestovat...ale určitě odcitovaný přístup Gladiatora je jeden z nejlepších přístupů, jak se do toho dostat :)

pokud jde o to, co jsem psal ohledně výstupů ve spojitosti s ATR od tradera jenaLa, tak zde přidávám odkazy.....

články:
www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/evoluce-tradera-1.html
www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/evoluce-tradera-psychologie-obchodovani.html

a zejména se toho týkají tabulky v těchto diskuzích:
www.financnik.cz/forum/read.php?23,134783,134821#msg-134821
www.financnik.cz/forum/read.php?23,134783,135046#msg-135046

Link to comment
Sdílet pomocí služby

úterý 30.11. 2010

dnes jsem udělal celkem 3 obchody, z čehož u dvou jsem díky očekávání velkého potenciálu vstupoval dvakrát


1 - naprosto zbytečná ztráta - uviděl jsem odraz od žluté linie z 30ti minutového grafu a tak jsem očekával prudší pohyb short, ale na co jsem zapomněl bylo to, že vycházel zrovna nějáký report a místo toho abych po první úsečce, co mě vynesla do malého profitu přitáhl SL a vystoupil na BE+1, tak jsem to nechal být a skončil ztrátou a jelikož, jak jsem už psal v úvodu, jsem stále očekával velký pohyb, zkusil jsem naskočit ještě jednou na té samé úrovni, ale byl jsem vymeten hned na SL a nadále se formovalo malé CG, které postupně stoupalo UP.....viz obchod č. 2....

2 - druhý obchod po průrazu malého CG jsem vstoupil nad RU, která prorazila žlutou úroveň z 30ti minutového grafu...poté se vytvořila doji úsečka a vycházel další repotr, takže jsem tentokrát včas zareagoval....SL byl zasažen a tak výstup na BE+1 a následně cena pokračovala v předpokládaném směru....hold to se stává... :(

3 - dnes jsem měl kratší pauzu na oběd a tak jsem stihnul tuto krásnou vlajku z 30ti minutového grafu - vstup jsem realizoval na dvakrát, protože napoprvé jsem byl o pár ticků vyhozen a tak jsem nastoupil podruhé za o něco lepší cenu a jak už jsem psal, když vidím silný signál a k tomu pěkný potenciál, tak se nebojím vstoupit 2-3x....zakreslil jsem ještě, jak jsem postupně posouval SL....vše je ve screenu....

P.S. Nerad bych si zde z tohoto vlákna dělal svůj osobní obchodní deník a proto příště budu jen zakreslovat možné vstupy z mého pohledu a budu rád, když zde někdo přispěje se svým alternativním pohledem, aby bylo o čem diskutovat.

happy trading :)

Phoenix.x

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...