Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX


Doporučené příspěvky

DAX 1obchod Bingo, PT=650 na predem vyznacenou S/R uroven 3711 a podle sily mozna az na doplneni GAPu , zacinajio obchodovat profici a vymetou vsechny ty amatery co udelali svym nakupem gap a snazili se to udrzet kolem 3735 ty se budou divit jsem spokojeny ze jsem vydrzel kourit doutnik a doufam ze jste obchodovali se mnou dle komentaru a cekali jako ja na 3-4candel reversal a signal 2V do short na nulove lince

7974

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to 911:


Ahoj, dik za doporucenie,...len starosti mi robi to, ze keby ma kontaktovali, tak moja anglictina je na urovni Yes, No, Maybe (aj to len v kontakte so zenami) :D ...preto by som sa rad opytal, ako kontaktuju? Mail, mobil? a ake veci chcu od cloveka okrem udajov vyplnanych na ich formularoch ?

Diki ! (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Opius,


ahoj, tak ti prajem úspešný začiatok biznisu a pevné nervy....

Pokial by ti nepomohol odkaz z diskusie Mirus tak im jednoducho napíš na support podporu že si chceš otvorit účet a nakolko neovládaš angličtinu nech ti pošlu emailom ktoré strany zmluvy a ktoré body na nich potrebuješ vyplniť . Napríklad Global má asi 24 strán a z toho potrebuješ vypniť len 9 , tak ti je zbytočne vypisovať všetko.
Budeš potrebovat fotokópiu OP alebo pasu a možno ešte nejaký doklad o adrese ...výpis z účtu s tvojou adresou , alebo sipo a podobne. Je to kôli tomu aby si dokázal že nie si občanom USA a tak sa na teba nevztahuju ich daňove zákony.....aspoň tak to je u Global. Učet z ktorého odídu peniaze na ich účet musí byt na tvoje meno a musí sa na nom zhodovat aj adresa podla OP , skrátka všetko musí sediet podla zmluvy. Ako som písal , radšej si otvor účet v USD a tak z neho pošli peniaze lebo ked to pošleš z EUR účtu tak ti tam sítce pripíšu USD , ale každodenne ti bude zostatok na účte plávat podla rozdielov v kurzoch .

Tak ti prajem ešte raz veľa štastia (tu)



Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...