Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX


Doporučené příspěvky

tak přátelé dnešní den to nevypadá na nějáké zázraky, trh otevřel opět GAPem a drží se zatím pod ST hranicí 6903,5, kde dochází ke konsolidaci a vzhledem k tomu, že dnes nevychází žádné zásadní reporty (jen v 16 a 17:00), tak bych to viděl, že v trhu budou chybět velcí hráči a tudíž bych dnes moc akce neočekával a nejraději bych dnes neobchodoval vůbec....no každopádně budu trh pozorovat a uvidíme, jestli se nějáká šance dneska objeví :)

P.S. nevím, jak ostatním, ale dnes mi den začal tím, že mi Zen-Fire nechce načíst páteční data, takže to beru jako jednu z indicií to dneska vykrátit :D...ale abych nezlenivěl, budu trhy pozorovat dál :)

happy trading

Phoenix.x

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to stomas doufám, že s tím na supportu do budoucna něco udělají....rozhodí se mi pak celej graf a čáry....no hrůza....naštěstí už je to ok...aspon do dalšího pátku :) jirinvest nevím, jestli jsem ten pravý "zkušený", ale pokusím se odpovědět.....Rosse jsem dříve studoval a podle mého názoru by měla každému RH předcházet formace 123, nebo CG a po nasledném průrazu může vzniknout RH.....více viz screen :)

14553

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hezký den

phoenix.x, byl jsem mimo, takže reaguju až teď...díky za doplnění a zdůraznění věcí, co pan G. tolikrát vtloukal do hlavy (RU, OU apod., toho není nikdy dost).

Jinak data zpětně od Z.F. problém nenám, jen se mi už nějakou dobu deformoujou téměř všechny obrazce, co zakreslím, trochu se to zlepšilo potom, co jsem přestal ninju vypínat....

Ahoj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, sorry ze prispevok vkladam sem, ale akosi mi nejde vytvorit nove vlakno:

obchodujem real accoun, ako tak sa mi dari, najvacsi problem vsak nastava ked zoznem 2 a viac strat po sebe, snazim sa po nich neobchodovat (zahrnul som si to aj do planu) ale stale ma to zlomi a do obchodu vstupujem, lebo chcem dohnat straty, vstupujem aj na nie poriadny signal, a tak dostavam od trhu dalsie rany, cim ich viac dostanem tym viac to chcem dohnat a robim este vacsie chyby, niekedy sa donutim prestat obchodovat az po 10 stratovych obchodoch, stava sa mi to priemeren kazde dva tyzdne, co sa mi podari zarobit, potom tymto blbym sposobom prerobim, urcite podobny problem zazivate aj niekto iny, rad by som vedel co na to najviac pomaha, viem ze jednou z moznosti je vypnut pocitac, ale chcem pocuj aj ine navrhy

Vopred dik za napady :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...