Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX


Doporučené příspěvky

s tou jednoduchostí souhlasím,pro mě jsou jednoduché moje screeny,protože do nich čumím v této podobě už dlouho (tedy dlouho myšleno asi rok a půl),dostal jsem se k nim práve přes ten styl,který používáš ty.ten mi ale nevyhovoval.
pro mě má třeba ta tvá TL ze včerejška příliš málo záchytných bodů,abych ji veřil.
naproti tomu DB na cené pátečního open,navíc když před chvílí byla překonána má TL z rána (8,00 - 9,30) je pro mě daleko silnější.
ale vůbec nenapadám tvůj styl,respektuji ho,jen tomu prostě málo rozumím.každý máme jednoduché to své.
a s tou hlavou opet pravda,jedu live a vidím třeba signál potvrzený 3x a říkám si - tak na co ještě čekáš???????
no a než se naděju je tam 400,-
takže nebojuju ani tak s grafy,ale s hlavou :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím kolegové, rád bych oživil toto vlákno i svými příspěvky s mým pohledem na trhy... dnešní FDAX jsem viděl takto....jak je vidět na screenech, řídím se hlavně 30ti minutovým grafem a jemnější vstupy vyhledávám na 5ti minutovém...snažím se jet podobný přístup jako Gladiator028, tekže ti co toto vlákno mají nastudované se budou lehce orientovat v pojmech typu CG, CC, RU apod. :)....dnes jsem videl v trhu 3 možnosti vstupu...první není zakreslená, protože se jednalo o průraz vlajky, která je naznačena na 5ti minutovém grafu svetle zelenou carou...ja osobne jsem tam prikaz mel zadany a to povazuju za chybu, protoze to bylo v dobe obeda a mel jsem to nechat plavat....nicmene jsem si myslel ze po vyhlaseni zprav, ktere tomu předcházely by se trh mohl rozjet, což se nakonec stalo, ale už beze mě.....další dvě možnosti jsou zakresleny přímo ve screenech..... happy trading Phoenix.x :)

14485

14486

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ioshimura; Pokusil jsem se zakrelit duvody proc a kam davat SL pri takoveto situaci. Myslim ze druhy test cc oznaceny 2 byl mnohem lepsi prilezitost protoze kdybys sel do min timeframu, urcite by tam byla pekna CG a mel by jsi cas vstoupit na vrcholu teto CG, velmi blizko CC. Je to pekna lokace pro obchod. sam si to ulozim do svych screenu studijnich analyz. Good luck trading!

14493

14494

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to ioshimura

jdeš na to myslím velmi dobře....trochu jsem překreslil tvůj screen z mého pohledu a důležité je, jak už tady Gladiator028 párkrát psal překreslovat úrovně podle aktuálního vývoje a dění v na trhu....tzn. jakmile trh přestane respektovat některé úrovně, tak si je buď vyznačíš slabou čarou, nebo je smažeš a později je můžeš zase dokreslit, pokud začnou být trhem zase respektovány....v tvém screenu jsem nepřekresloval všchno, jen pár úrovní, aby jsi viděl, co mám na mysli :)....do pondělí upravím trochu svoje grafy, aby byly trochu více čitelné pro všechny a to i pro mě :)

Phoenix.x

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...