Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Sinuhet: kdyz funguje aktualni system, neni treba to hrotit... chce to cas na nakoukani replay data, zkusit si aktualni trh pred otevrenim na vyssim tf zaradit do nejake skatulky (trend, range, breakout...) a podle toho se rozhodnout, u kterych urovni a na jakych cenovych hladinach budes dany den nejspis hledat signaly a taky jake signaly vlastne budes hledat atd... napriklad hledat flipy v trading range neni idealni volba... stejne jako hledat flipy proti identifikovanemu trendu... DB a DT maji take sva specifika... co se samotneho trade managementu tyce to je rozhodne oblast, kde se daji vysledky dost zlepsovat stejne jako u diversifikace vystupu...

trading je proste prilis komplexni na to, aby nam jeden test dal odpoved na vsechny otazky, vetsinou je to tak, ze nam jeden test prinese radu dalsich otazek a pocet otazek postupne exponencialne roste :D ale to uz asi znas :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to dejv0: ja cekal bud up hned po open (to nevyslo) nebo korekci dolu k 1175 pro nabrani novych byku... tohle se vicemene stalo ale slo to az k 1172, nez se to ocotilo a nove high jsme nevideli, to prijde nejspis az dnes... na vcerejsku me mrzi hlavne to provahani pritazeni SL v prvnim obchode...

jinak rozhodne netvrdim, ze se neseknu v odhadu... spis se snazim identifikovat to co se deje v dane chvili... a vcera probihala jen korekce, kterou jsem obchodovat nechtel, nebo rozhodne ne z danych mist... na minutovem grafu vcerejsi pohyb vypada jako downtrend, ale na vyssim tf to vypada jinak... :) shorty pro mne zkratka jsou dost riskantni v tomhle typu trhu a takhle nizko bych je nedelal... zacinajici korekci chci obchodovat, pokud mozno, co nejdriv potom, co zacne, rozhodne ne v mistech, kde uz cekam obrat do puvodniho smeru trendu :) netvrdim, ze to nemuze byt vydelecne, ale tak nejak jsem postupne dosel k zaveru, ze to radeji delat nebudu :D

souhlasim, ze jsem spatne precetl trh, ale predevsim v tom, ze jsem neodhadnul, jak dlouho muze korekce trvat, a ze ke zpetnemu odrazu do trendu dojde az vecer... :)

at se dari ;) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka: je to ode me rejpani, klidne to ignoruj :), ale ja si proste myslim, ze pokud po nejakem casovem intervalu porad jeste trh nejde mym smerem, je lepsi to ukoncit - mam na mysli ten tvuj posledni vstup, tam to trvalo snad necelou hodinu a jeste si to nechal dojit do minusu....

(vcera jsem dopadl podobne, cca 4 male ztraty, ale ve vysledku se to nascitalo....)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sinuhet: v pohode, je to vcelku validni poznamka :D ono to pramenilo z toho presvedceni, ze se to odtamtud odrazi a taky z toho, ze jsem mel vcera vyjimecne spoustu casu :) cetl jsem si u toho a cekal, jestli to pujde z toho chopu mym smerem, jak jsem predpokladal... byl jsem ochotny to drzet a trailovat az do desiti, protoze mi ten long vcera prisel dost pravdepodobny :D no, jeste se to podivalo niz nez jsem cekal a az pak se to otocilo... kdybych spekuloval na zobchodovani te short korekce, rozhodne bych tak klidny nebyl a obchod bych ukoncoval podstatne driv... ale v trendovem obchode si muzu dovolit byt trpelivejsi :)

co se prazdninove likvidity tyce... uvidime jak to bude, sam jsem zvedavy... chop by mi az tak vadit nemel (kdyz ho budu spravne rozpoznavat) :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja preci jen obchoduju tak, pokud nevidim vyrazny pohyb v predpokladanem smeru, pozici ukoncim, a zadam reentry STOP.....

ale je mi jasny ze obchodujes dost odlisne, v podstate protitrendy pomoci LIMIT

... jo ono ale i ty protitrendy pokud by ses prepnul na nizsi timeframe by se dali obchodovat tim stylem co sem psal vyse....,

(jen moje takove uvahy :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sinuhet: jo pohyb do strany systemu vyhovuje :D na druhou stranu trendove obchody maji dost velky potencial pokud se podari naskocit na konci posledni korekce... v tom je taky obrovska sila celeho toho systemu... v trendech muzu tezit z toho, ze kdyz trefim vstup, muzu se povozit na trendu pomerne daleko, kdyz bude dostatecne silny... mnohem mene casteji je dobre volit vystupy na MPOO a misto toho je good prvni vystup casovat az k nejblizsi S/R a zbytek pozice trailovat az do doby, kdy budu chtit skoncit nebo me to vykopne... :) ten maly dobre umisteny risk na vstupu dava v pripade trendoveho obchodovani fakt slusne RRR :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...