Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

Zdravím,
Tarako koukal jsem na tvé minulé obchody tedy myslím z minulého týdne a ty jsi tam vstupoval v jednom dni na základě naprosto ničeho. :) Tedy myslím to, co bylo vidět v grafu, chtěl jsem o ti o tom napsat, možná se k tomu o víkendu odhodlám a udělám si čas, ale jdu kupovat stan a bude hezky, takže... :)
Jinak ten první long byl z mého pohledu nesmyslný, ty jsi prostě chtěl, aby trh šel long, šel jsi proti klasické medvědí divergenci do longu, to je rozsudek smrti. Cena dále rostla, ale stochastic klesal, schválně se podívej na minulé obchody jak vypadal cenový graf a stochastic, kde jsi vstupoval do longů nebo do shortů a obchod skončil ve ztrátě. Věřím, že kdyby ses na to podíval, odstraníš minimálně 50% ztrátových obchodů a ty vítězné moc nezredukuješ, otázka je, jestli stojí za to ubrat x % vítězných obchodů a vymazat 50% ztrátových, jestli se to vyplatí, rozumíš, ale to je otázka tvého testování. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ja po 17:00 vidim male volume, rikam si nelez tam, samozrejme jsem to vzal a jeste s multikontrakty, protoze vzhled vstupu byl pekny (ztrata - ale vsechna pravidla byla splnena)

tak jsem zakomponoval pravidlo minimalni volume 200 na 2min baru (uz se mi to stalo ponekolikate :)



Taraka: prijde mi u toho prvniho vstupu, ze je skoda pokud tesne nevyjde PT, nechat si vymest SL (vim, uz jsme o tom psali :)




Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Taraka
Stoch pouzivam k jemnejsi filtraci trendovych vstupu, v podstate tak jak jsi to zhruba nacrtnul na predchozi strance -
vyssi TF => trend - WMA
nizsi TF => entry, Stoch mi pomaha stanovit vahu korekce, CCI presny vstup

A taky oblast vystupu, teda vetsinou kam posunout SL-nepouzivam pevny TP

Obchoduju skoro vyhradne do trendu, takze signaly Stoch k obratu ignoruju



Dobry lov

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Data z backtestu mas, tak ted jenom optimalizovat MAE a bude to, bylo to tesne co? Asi to nebude nahoda.
Prvni vstup, to sis mohl jit rovnou lehnout do Uhrinevsi pod vlak, naopak vstup cislo 2 super, videl jsi jaka
tam byla distribuce volume, peknej navrat do range, ale 2 kila to se ani nevyplati vybrat, ze, nevim co je to
za time frame, ale ke konci slusnej hope mode.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to hanz242: ten druhy vstup jsem nemel nechat dojit az pro zakladni SL, dalo se to pritahnout pod low svice 15:48... docela jsem nad tim i premyslel, ale neudelal jsem to... "hope mode" je vcelku trefny oznaceni... :)

co se prvniho vstupu tyce trh dosel asi jen o ctyri ticky dal nez jsem predpokladal, ze by maximalne mohl pred odrazem... na vyssim tf to vypadalo v premarketu na byky nebo pohyb v ragne... v ramci mych dnesnich obchodnich hodin to nevypadalo, ze by doslo k vyraznemu prurazu nize, ke kteremu nakonec po mych hodinach doslo...

to HOVED111: no, moc nechapu jakykoliv prinos toho prispevku... neni tam dotaz, neni tam nic k veci... jen trocha sarkasmu a pohrdani okoreneneho posmesnou pobidkou... nevidim tam nic, co by sem patrilo :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

a dnes opet bez obchodu, moc nebylo ceho bych se mohl chytit... jedina zajimava situace probihala mezi 16:10-16:22, kdy trh trikrat otestoval cenu 1165,3 a cena byla trikrat velmi razantne odmitnuta, ale vzhledem k tomu, ze jsem tam nevidel nic na vyssim tf a nechtelo se mi jit proti tak rozjetemu trendu, zustal jsem mimo...

28922

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...