Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

Taraka - ano, obchoduju AOS, mám portfolio, obchoduji pouze futures trhy. Občas ale dělám i manuální obchody, nicméně se je snažím dělat jenom výjimečně, protože se většinou akorát naštvu, jak jsem to zvoral :)

Peter - proč meno s velkým m? Přispívám tu prostě jako spousta jiných, nedělal bych z toho nějakou vědu, pro mě je to odreagování a když někomu občas něco pomůže, tak z toho mám dobrý pocit, toť vše. Nevím, jestli z vašeho příspěvku není poznat trochu ironie a pochybností o tom, jestli nejsem jenom další z těch, kteří se snaží rozdávat naučená moudra a přitom v životě nic nezobchodoval. No asi takhle - pokud někdo tenhle pocit má, tak je velmi jednoduché moje příspěvky ignorovat, myslím si, že nejsem z těch, kteří by se tu chvástali tím, jaký jsem dobrý trader. Krom toho do svých systémů dávám nahlédnout jenom výjimečně, protože jsou pro mě cenné. Třeba vaší touhu uspokojí aspoň dva screeny, které jsem před chvílí dal jako příklad do jiného vlákna :)
Pokud bude ale zájem, mohl bych zkusit nastavit nějak twitter, kterému moc nerozumím a pro zájemce ukázat třeba jeden obchodní den ve smyslu, že bych tam dával entries a exits online, to by neměl být problém. Někdo by mi ale musel říct, jak udělat, aby se to posílalo nějaké skupině lidí najednou a neviděl to nikdo jiný...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Honza K.: a jak jdou ty AOS? Jakeho PF se Ti dari docilit z dlouhodobeho hlediska? Do budoucna bych taky rad nektere systemy nasadil v ramci diversifikace... zatim obchoduju nektere akcie dlouhodobe, jine akcie strednedobe a TF intradenně... s nastavenim twitteru nepomuzu, obavam se, ze tato funkce tehle socialni site je mi zatim neznama :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Honza,
namam dovod myslet ironicky. Vase prispevky iste pomohli mnohým okrem inych myslim hlavne aj vo vlakne trade station. Presne ste vystihly preco je tu zivych ukazek jak safranu (except Taraka). Sim jednoducho nema cenu. Na ponuku ukazky zivych vstupov/vystupov sa hlasim prvy. Twitter nepoznam, skusim preverit moznosti s kolegom IT, ale musime uvazovat asi aj v zmysle pravidliel diskusie. Pekny vecer.
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka Napsal:
-------------------------------------------------------
> to Honza K.: a jak jdou ty AOS? Jakeho PF se Ti
> dari docilit z dlouhodobeho hlediska?

Děkuji, nestěžuju si :) Celé portfolio ukazuje dlouhodobě PF 1.42 (za několik let a počtu mnoho desítek tisíc obchodů), nejlepší systémy jsou v reálu mírně nad 2.2. PF ale není pro mne nejdůležitější ukazatel, doporučuji se zaměřit především na "rizika" v podobě charakteru a délky drowdown period, protože i systém s PF nad 3 vás může vyoutovat a naopak se systémem s PF 1.1 můžete být dlouhodobě v zisku..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sinuhet: ahoj :) jo marny neni ani jeden, ale novejsi system ma lepsi parametry a risk management :) starsi s H/L dne prave obcas mel tak skvele dny jako byl treba ten dnesni treba, ale z toho nasekal klidne i 13 SL za sebou :D takze to chce hodne silne nervy :D a zatimco ten byl staven na zhodnoceni 50-70% rocne, aktualni system by mel celkem s prehledem delat pres 100% rocne... za poslednich 14 mesicu pritom vykazuje zhodnoceni o slusnych 415% (takze konecny stav uctu proti zacatku byl 515%), z toho uz by se melo dat slusne vyzit :) ale abych tu nevedl jen plane a zasnene kecy, prihazuju dnesni obchod dle noveho systemu :) nebylo to jak u Tebe 400 USD, ale "jen" 230 USD na kontrakt, protoze jsem mel v ceste Support, pred kterym jsem mel naplanovany vystup...

25430

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka:

ja dnes na demu 1xPT, 1xBE (mel jsem trochu jinak zakreslene SR urovne):
to BE bylo kvuli tomu, ze po dosazeni DailyLow jsem posunul na BE, chtel jsem se zeptat, posouvas treba kdyz dosahnes DailyHigh na BE?

jinak jsem si vsiml, prvni svicku (15:32), pripadne fundamenty uz nevynechavas ?

Celkem dost bude zalezet na zakreslovani SR urovni, ty SR co mas dnes jsou mi jasne proc je tam mas :), i kdyz jsem to mel jinak, ale moc nechapu caru na 1064.8, ja tam nic (zachytny bod) nevidim na teto urovni (divam se na 30min graf), nemohl bys naznacit duvod umisteni na toto misto ? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...