Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

to stranger: vstupy uvnitr s/r urovni zatim nedelam... rozhodl jsem se obchodovat jen u nich se slusnym potencialem k nejblizsi S/R na druhe strane... mozna je to chyba... urcite by to slo lepe, ale zatim jsem na lepsi zpusob neprisel... coz neznamena, ze ho nehledam :) kazdopadne i kdyz ti to asi prijde jako totalne beze zmeny, pravda je, ze zmena je dost skokova... predchozi PF jsem mel 1,3, ted by to melo byt pres 2... DD mnohem mensi, zhodnoceni mnohem vetsi... ano technika vstupu se da jeste vyladovat a taky v tom budu pokracovat :) at uz skrze ATR nebo jine nastroje :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Stranger:

Zdravim, ked sa mozem spytat, ake divergencie pouzivas?
Nad niecim takym som momentalne uvazoval, ze zapojim nejaky indikator, ktory by mi vedel nejako napovedat ci sa trh od S/R urovne uz chysta odrazit. Kedze trh sa na urovniach neodraza na tick presne, ale hocikedy je to bod pred dosiahnutim S/R urovne, potreboval by som najst nejaky nastroj, ktory by mi naznacil, ze sa odraz uz pravdepodobne zacal, alebo ze sa trh este chysta pokracovat dalej. Nieco taketo mi v systeme chyba, kedze nepouzivam zatial ziadne indikatory.

Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to stranger: ver mi, ze pro me je tohle uz tak dost velka zmena :) navic mym dlouhodobym cilem v tadingu bylo a je zhodnotit ucet v prumeru o 100% rocne, coz by s timto melo byt dosazitelne pomerne snadno (az me prekvapilo jak moc snadno) :) (tu) zatimco stary system se "placal" nekde kolem 50% rocne :)

ted si potrebuju zazit a udelat rutinu z pouzivani S/R urovni nazivo a agresivnejsi pristupy pritom dal studovat... zatim i kdyz jem vyzkousel nektere agresivnejsi metody vstupu, tak jsem sice mel slusne vysledky, ale uspesnost se hybala pod 50% win (i s mym zapojenim ATR) a RRR ty DD moc nezachranovalo :), takze tohle mam na seznamu veci k dalsimu studiu :) musim prijit na to, jak si ty agresivnejsi vstupy vice profiltrovat... kdy obchodovat odrazy spise do trendu a kdy jit proti nemu atd, to mi zatim moc neslo, ale je pravda, ze hlavnim predmetem meho studia v poslednich mesicich byly hlavne S/R urovne... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak dnes u mne byly dva obchody... cekal jem spis chop, a on zas prisel trend, dnes ale na opacnou stranu, kdyz trh zacal po open pomalu padat a korigovat tak vcerejsi rust... k vyraznejsimu pullbacku potim doslo z po otevreni druhe pozice, celkem mne to znervoznilo, ale poodesel jsem od pc se trochu protahnout a sledoval, co se bude dit dal... v tom okamziku uz jsem riskoval otevrenou ztratu jen u druhe pozice (prvni uz byla zajistena posunutym stopem dle planu), nakonec si trh dosel az dalsi S/R a dokonce ji prekonal a sel dal... to uz ale bylo beze mne :) ja uz si spokojene cetl a cekal na dalsi prilezitost, ktera uz dle meho OP nebyla :)

25381

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Honza K. a darilo se? :) nejake prilezitosti tam byly, ale aktualni system me v tehle podminkach vetsinou drzi mimo :) mam radsi vetsi range :) vcera to bylo vcelku uzke :) na screenu jsem oznacil dve mista, kde jsem pripadne agresivnejsi prilezitosti videl, dle OP jem ale byl mimo :) jedna by skoncila ziskem ale druha bud ztratou nebo BE...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na TF se moc nedařilo, když už je to vlákno o TF, je stále v sideways až chopu, takže dvě instance zavřely kolem BE, třetí drží stále shorta 1072.50. Daleko lepší výsledky mám na ostatních symbolech, nejvíce na EMD, kde ještě dvě instance shorty drží, další zavřeny u EOD. Komodity jsou už mimo toto vlákno, tak se vyjadřovat nemusím... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...