Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Taraka: psal si ze by ti stacilo 100% za rok, nezkousel si spready? Petr psal ze dosahuje kolem 100%, ale jsou tu uzivatele na Financniku co udelali 500 a nekdo i 1000 % :). Ja na nich ted zkousim papertrading, jako doplnek k intradennimu obchodovani, nebo pokud nebude cas na intradenni obchodovani, tak mi to prijde idealni....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sinuhet: nad spready jsem taky premyslel, stejne tak nad opcemi, ale pravdou je, ze bych musel zacit uplne od zacatku a ja rad veci dotahuju do konce, nez zacnu s necim novym :) zatim mam ucet na intradenni obchodovani a ucet na dlouhodobe investice do akciovych titulu... spready a opce hodlam studovat v pozdejsi fazi meho vyvoje... zaklady uz jsem si nacetl jen tak pro zajimavost, dokonce i neco zkousel na demu, ale to zdaleka na profitabilni trading nestaci...:D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

taraka
... dnes byl FOMC minutes ve 20.00, tak lze predpokladat, ze dopol. seance se nebude chtit moc hejbat.
Vzdy je dobry si uvedomit, ze cena putuje od jedny SR ke druhy a k prekonanejm SR se vraci v RR pozici (flip) ... a mezi tim planovat obchody, proto ten tvuj zivej obchod je pro me dost riskantni (je presne na hranici silne SR - bud vstoupit dalekpo pod ni nebo az po prekonani) a vstoupil bych az po ty korekci (potencial byl dobrej - az k 1051).

V PMKT byl TR, kterej byl v RR pozici ke vcerejsimu high (YH). Dalo se predpokladat, ze cena po Open klesne na YH/ YC (RR) a tam budu hledat obchody do longu abych mel do dalsi SR (1047) misto. Dalsi longy jsem planoval az v RR pozici po jasnem prekonani.
Bylo ale evidentni, ze lidi si pred FOMC pockali (nizky VOL a vseobecnej nezajem).
happy trading


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...