Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to radek X: tY urovne jsem si v ninja traderu zakreslil pred seancí v 15:30 prihazuju dnesni den dva obchody, dvakrat SL... vitezna snura uz byla prilis dlouha :) dalo se cekat, ze si system vybere slabsi chvilku... co mne prekvapilo, ze jsem ihned po otevreni obou pozic mel znacne spatny pocit z prubehu :)

25563

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to sublo: graf jsem tu dal, protoze si nekteri zadali ukazat, jak mam zakreslene urovne... obslehnout neco, co jeste ani neobchoduju asi dost dobre ani nejde :) co obchoduju, uz tady kazdy asi vi :)

dve situace, ktere jsem si poznamenal byly mozny short pod svickama 15:48 a 16:20 oba s vystupem u 1061... zpetne koukam ze velmi podobne to bylo 15:58 (coz me v te chvili nenapadlo - proste jsem si toho nevsiml) a pak jeste long 17:06 (ten by skoncil ztratou)

jak to vubec slo tobe? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hmmm dnes sice den skoncil ziskem, ale to bylo spise zasluhou stesteny... viz screenshot... kdybych obchod provedl na spravnem uctu hned jak mel byt proveden, skoncil by ztratou na presne vytunutem SL... vim kde chyba vznikla a i kdyz jsem rad za to jak to nakonec skoncilo, rozhodne nejsem nadseny z chyby, kterou jsem udelal a ktera by v pripade jineho vyvoje byla vcelku neprijemna...

25619

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...