Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Taraka ja nechapem jednej veci. hovoris ze obchodujes prierazi SR urovni. ak ale mrknem na tvoj screen vidim tych prierazov niekolko. Preco napriklad si zobral ten prieraz SR urovne ktory si zobral a nezobral si aj dalsie? ved tiez ukoncili vysokou silnou svieckou Ak to tak vezmes tak keby si obchodoval tiep rierazi tak ako som ich znazornil tak by si mal 3x zisk a 1 stratu (tu stratu som neoznacil) 3x PT a 1x SL neje zla bilancia, myslim zeby to bolo aj nieco cez 800 USD za jeden den na kontrakt.

26968

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka

Pytam sa preto lebo mam system kde obchodujem len jednu situaciu a to reversal, cize som limitovany na slaby trh, nie silny trend. Poctom obchodov mi to vychadza nieco malo viac, cca 20-25.
Chcem sa spytat ako to psychicky zvladas? Nevadi ti to? Ako napriklad zvladas situaciu ked zmeskas jeden obchod, ziskovy - to pri takom pocte obchodov je uz dost vyrazny rozdiel ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to stranger: v live systemu obchoduju jen pruraz swingu v blizkosti (nikoli uvnitr) S/R se slusnym potencialem k dalsi S/R v ceste... ty pravidla live systemu splnoval jenom ten jeden vstup... aktualne nakoukavam pruraz a odraz trhu od S/R na silne svicce zamyslenym smerem, coz priblizne odpovida tvym potencialnim zaznacenym vstupum, ale nebyla by tam jen jedna ztrata, nybrz videl bych tam 4 ztraty a tri mozne zisky... dost by to zalezelo na rizeni pozice... je pravda, ze tyhlety "jednoduche vstupy" vypadaji hodne zajimave a obcas maji silene ziskovy den... ale je taky pravda, ze obcas prijde den, kdy nevyjde skoro nic a clovek chyta jednu ztratu za druhou... a chytit treba sedm ztrat v jednom dni (coz u techto "jednoduchych" vstupu neni vubec problem) zanecha na cloveku celkem nasledky :D prihazuju screenshot se vstupama, ktere ti tam podle toho cos napsal chybi :D uz to tak vesele nevypada... nebo na zaklade ceho bys je vyradil??? vstup je oznacen zelenou carkou kdyz jde o long a cervenou, kdyz jde o short... pokud by byl ziskovy je carka cista, pokud ztratovy, je pres ni cervene nasprejovany puntik :D

26974

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to DaveF: nutno rict, ze hledam moznosti, jak pridat vstupy abych mel obchodu v prumeru dvojnasobek, ale zatim veskere dalsi napady vykonnost spise snizovaly... :) uz se mi stalo, ze jsem neco prosvihnul... ale snad jeste nikdy, ze bych tam nestihl naskocit pozdeji za stejnou cenu pri dodrzeni pravidel treba limitem... ale clovek si casem zvykne na vsechno :D to, ze jsou nektere situace vylozene neprijemne je uz tak nejak soucast veci :D jine chvile jsou zase velice prijemne :D (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka, takto to vidim ja ako som ti ukazal na obrazku. Jedna sa ale len cisto o taky zjednoduseny pohlad, ak by som ja oosbne podla toho mal obchodovat, urcite by som si nasiel na vyssom TF ci mi podporuju tieto smery aj odrazy od vyznamnych SR urovni, je jedno ci wedge, 50% trend line, ci sr urovni proste podpora na vyssom TF musi byt, inak do obchodu nemoozem liest. V druhom rade by som na zaklade toho urcil PT nie fixne. Ale vidis ze aj v takejto jednoduchej forme sa to da. A dni ktore nevyjdu a su stratove uplne na tie si treba dat pravidlo zue po 2 stratach koncim a hotovo. ak moje obchody maju RRR 2:1 a viac tak neexistuje aby som nebol vysoko profitabilny v tomto jednoduchom systeme

26976

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to stranger: ten pruraz vyssi urovne v 15:42 do longu bys nebral? tam je totiz dalsi potencialni ztrata :) ale asi chapu na co narazis... prilezitosti je tam spousta, jen je treba aby tak nejak zapadaly do sirsiho kontextu... posledni dobou kvuli tomu sleduju (ale zatim nezohlednuju) vyssi (30min) tf a koukam, kde se me vstupy nachazeji v jeho ramci a jak to tam vypada... koukam taky, jestli trhy maji dany den sanci vytvorit nejaky peknejsi trend diky pripadnym fundamentum... zakladam to na predpokladu, ze dny, kdy se nic zasadniho nevyhlasuje maji tendenci koncit v trading range... pokud se mi to potvrdi, muzu pro dane dny prijit s lepsi strategii, ktera bude zalozena treba na limitnich prikazech... naopak v dny, kdy by byla sance na vetsi pohyby jednim smerem pak pouzivat spis strategii se stop a market prikazy... jen to testovani trva strasne dlouho... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...