Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

tomm02 nie, mam svoj system, svoj pristup. nikdy som neskumal nikoho obchodne systemy ani pristupy, vzdy som isiel svojou cestou.
to co ukazujem tarakovi je len zaklad, ktory ovlada kazdy. o wedge, retracement ci trend line a ako funguju v ich principe sa da precitat kdekolvek na akom kolvek dobrom serveri. Z mojho pohladu sa jedna o pracovny nazov, "PKMNSNU" (prilezitosti ktore maju najvecsiu sancu na uspech) system dalej obsahuje filter, techniku vstupu a casovac - co uz tu neprezentujem lebo to je moje knowhow.
Zaklady su ale zaklady a ako som napisal kazdy mame svoje pristupy ako vstupujeme, kde vstupujeme, ci obchodujeme agresivne alebo skor opatrne a konzervativne, avsak analyza na vyssom TF je zaklad a to som chcel "predat" tarakovi ako myslienku ktoru by mohol zapojit a zohladnit skor ako zacne planovat samotny vstup.

Ako oscilator pouzivam stochastic, RSI ci CCI som nejak neprisiel na "chut"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dle HTF je tento obchod zcela mimo, sám jsem naskakoval až po 16.00 po fundamentech UP.
Důvod: Daily graf odraz od silného supportu + silný UP.
Premarket 15-60 min graf: Odraz od tohoto supportu, vytvoření 123 a silný zátah UP.
Po open: Trh se podíval nad SR 1149,5, tam se ale nenašlo dost kupujících, proto ještě short. Poté už ale falešný průraz zhuštění proti bodu 2 formace 123 před !fundamentem!, vymetení stp příkazů a long.

Ale, strangere, zase na Taraku tolik netlač, má svůj otestovaný systém, je to převážně mechanický obchodník. Vše tohle vstřebat chce čas. Pokud má otestovaný systém, který z dlouhodobého hlediska funguje, tak proč nepostupovat pomálu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to stranger: z pohledu vyssiho tf mi moc smysl nedaval... respektive vubec.. miril do dost nebezpecne oblasti, kterou bych nazval minovym polem... naopak to byla pomerne zajimava S/R spise jen pro longy dneska... ale signal long mi neprisel... dle toho, co sestavuju na zaklade rad cos mi dal a analyzy z vyssiho tf jsem tam videl pouze dve zajimave situace z nichz bych zobchodoval jen jednu...

prvni co bych nebral kvuli spatnemu RRR byl v 16:02 po reportu na close te byci svice... problem byl v jeji velikosti a potrebe opravdu velikeho SL, do toho bych nesel...

druhy by byl po odrazu od oblasti, kterou bych povazoval zajimavou dnes jen pro shorty a bylo by to na close baru 17:14... tam by stacil SL neco kolem 100 USD a potencial by byl nekolikanasobny... v 18:00 bych pak vybral zisk a sel se venovat jinym vecem... kdybych to nechal jet dal skoncilo by to ztratou nebo posunutym SL na BE... to by zalezelo... ujasnene postupy pro tuhle metodu nemam... ale po 18:00 stejne obchodovat nechci...

co se analyzy vyssiho tf tyce zatim v tom nemam takovy cit, jak bych si predstavoval a vypilovanou techniku vstupu uz vubec... tohle bude chtit dlouhodobejsi papertrading, jelikoz backtestem to clovek nenacvici...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...