Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

dnes nadherny trend. den pro vsechny trhy...jak rano tak odpoledne bylo mozne obchodovat a vytvorit profity.

6E long po 8.30 /pouzit SL200us/
CL long po 15.oo /pouzit SL200us/
DAX bez exekuce
ES short po 15.3o /pouzit SL150us/
TF dtto /pouzit SL200/

jen chci poznamenat ze diverzifikace je to co by mel trader postupem casu v trzich nasadit a pouzivat. Obbchodovani do trendu je jasna vec.

Vysledkem dnesniho obchodovani byl 4xPT/30m a 1H grafy/ a 1xSL na TFH4 po korekci /TF 2min/

TF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

v patek jsem mel vstup na korekci 16.3o do shortu trh TF 1m. Prikazy na vyssim TF do shortu jsem nezadaval ale moznost k nastupu short byla na 1H svici 14-15hodina.

Taraka ten protitrend jste bral i presto, ze nebyl prorazen swing do longu, ktery tam mate zakreslen? Z meho pohledu je to neuveritelne riskantni spekulace a radeji bych pockal na pruraz swingu a obchodoval za limity...ale je to jen muj pohled neznam Vas system a pokud Vam to dlouhodobe funguje tak OK.

Jinak na tomhle swingu bych sel jeste short ale posledni swing by musel vytvorit nizsi low, takze jsem jej neobchodoval. Tyhle odrazy od swingu maji vysokou uspesnost.

TF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to trendfinder: on ten swing prorazen byl presne na tick, vyplnil vstupni stop prikaz a trh se otocil :) rizikove tyhle protitrendove vstupy jsou, proto u nich pouzivam i mensi SL :) ale dlouhodobe fungujou celkem dobre... jen cetnost vstupu je celkem mala, koukam proto po dalsich moznostech a zrovna tento tyden sleduju i tf 30 min a range bars a zkoumam, co by se tak dalo dlouhodobeji otestovat :) gratuluju k peknemu obchodu, dalsi pohled na vec je dobra vec :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to trendfinder: jo ten vcerejsi byl zrovna ukazkovy skalp... ono to je vsechno otazka pristupu, kdybych cekal, vzdy az trh zavre nad tim swingem a pak umistil na/nad nej limit, tak mi ty nejlepsi obchody velmi casto utecou, zatimco vsechny ty ztratove si vezeru stejne (vyjma tech par, kterym se touto metodou vyhnu) :) vstupovat na prurazech swingu uz je tak dost pozdni vstup, kdybych ho jeste opozdil, svuj edge z vetsi casti ztratim... alespon dle toho co jsem testoval :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Taraka : mám dotaz ohľadom pripojenia. Ak sa nemýlim, tak si u AMP a používaš dáta CQG ako ja, a môj dotaz, prosím Ťa, nemal si problémy s pripojením vo štvrtok a následne v piatok po Open 15:30, ja som mal, vo štvrtok začali meškať aj 4-6min a v piatok dokonca NT vysvietila na červeno, že stratila dáta /pripojenie/, tie ale stále išli aj keď bolo červené, len som nemohol zadať vstupný príkaz. Som z toho trochu nervózny, lebo nebola to dobrá skúsenosť pri obchodovaní a zaujíma ma či to bolo len u mňa a prečo.
Dik za odpoveď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Antonio: Dovolím si predbehnúť Taraku :)
na 99percent bol problém u tvojho internetového providera. Vyrieš to buď záložnou linkou (ďalší provider/mobil), alebo ak si lenivý ako ja, tak jednoducho si daj ku klávesnici potrebné údaje ak by bolo treba telefonovať na horúcu linku :)
Veľa úspechov prajem (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Antonio a JannTchi: cas od casu se vyskytne problem, ale je pravda, ze vetsinou je na me strane... parkrat se to stalo i diky tomu, ze jsem nemel updatovany software ninja na posledni release... muze to byt i tim... ale mas pravdu ze ve ctvrtek a patek na open se mi pripojovala data delsi dobu nez obvykle... nicmene po necele minute jsem byl pripojeny a vse jelo normalne...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...