Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to m.hunter: ahoj, neni zac, ono se na systemu trochu podepsalo nasazeni po nadprumernych mesicich... tohle se da brat i jako oddych pred dalsimi peknymi mesici :D teda aspon doufam, ze jde jen o oddych :) zatim se to z otestovanych dat prilis nevymyka a na cil 100% zhodnoceni do zari 2014 jej este cas... vstupy limitem jsem zkousel testovat, ale pravda je, ze se mi moc neosvedcily... zatimco vsechny ztratove obchody zustanou, nektere nejhezci profity utecou... :) ja zatim neprisel na zpusob, jak udelat limitni prikazy efektivnejsi nez stop markety... to ale neznamena, ze to nejde... kde se ted nachazis v tradingu ty? a jak to jde? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka:
Tak je to potom dobre. To s tymi limitmi mas pravdu, ale stale sa mi to sedi viac ako breakouty, hlavne kvoli tomu, ze casto dochadza k falosnym prierazom a druha vec je ze som musel pouzivat vacsie SL.

Ja som zatial stale vo faze testovania na replay a paper, ale ide mi to trochu pomalsie, lebo tomu nevenujem tolko casu co by som chcel. :) Pouzivam SR urovne a vstupujem na korekciach a flipoch, tak ako som pisal Limitom, ale velakrat sa mi nepodari spravne nacasovat vstup. Takze sa momentalne chystam prejst na Sierru a zacat pracovat s orderflow, prave kvoli tomu, aby som vedel lepsie casovat vstupy, popripade aj vystupy. Asi to bude tazsie na psychiku, ale jednoducho mi tam nieco chyba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to m.hunter: mas recht, falesne breakouts jsou pruda... :D ale k byznysu to patri :) jedna nebo druha cesta... markets nebo limits... oboji ma sve vyhody a nevyhody a je lepe pracovat s tim, co ti dela mensi problemy, cemu veris a zaroven je schopno neco vydelat :) preju hodne stesti a hlavne trpelivost a disciplinu :) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Skuste ako casovac formacie wedge na nizsom TF.
Davaju solidnu sancu na ten "spravny" vstup ktory ma dve vyhody:
- spravny vstup v zmysle vyuzitia takmer plneho navratu korekcii.
- takmer vzdy pri spravnom vstupe na wedge korekcii ide cena nejaky cas nasim smerom, takze mas potom potencial prisunut SL na poziciu znizenie rizika, napriklad nad / pod high/low vstupneho swingu (wedge) a teda takmer nikdy nedostanes plny SL no potencial je niekolko nasobny.

Pohraj sa s tym, stoji to zato ako casovac vstupov.

Samozrejme treba to zapojit do kontextu trhu, tzn ak planujem odraz a som protitrendovy obchodnik, tak hladam wedge pri odraze od vyznamnej urovni. AK hladam naopak nastup do trendu, tak hladam nastup do trendu na tzv "sirokom" wedge

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger Wrote:
-------------------------------------------------------
> Ja mam
> v oblasti wedge svoj pristup,

To tedy podle screenu skutecne je velmi odlisny pristup nez v jakem pojeti chapu wedge ja (potazmo, Al Brooks). Tim nerikam v zadnem pripade ze je na tvem pristupu cokoliv spatne! Predevsim u me je wedge vzdy pattern zuzujici se, nikoliv rozsirujici se. Podle me co tam mas je klasicka trendline, od ktere obchodujes odrazy. Ta horni cara je trend channel line a tri udery na ni je to, cemu bych ja rikal wedge (bez zakreslovani te spodni cary). Wedge je tedy protirendovy pattern, zacatek pullbacku nebo noveho trendu, jinak se tomu da jeste rikat "three push pattern". Tolik moje interpretace :)

@taraka: ta rising / failing wedge co jsi dohledal, se bude v dnesnich trzich objevovat velmi zridka, ma to sice peknej tvar a z techto formaci to pojmenovani vzniklo, ale ono neni moc dulezity jakej to ma tvar, staci kreslit caru jednu (nad bull trendem / pod bear trendem = trend channel line) a hledat tri udery na ni, nasledovane nejakym signalem typu napr. reversal bar a mas wedge podle Brookse. Sorry jestli jeho styl moc tlacim, jen jsem se k tomu chtel vyjadrit, nic nenutim :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...