Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

Udělal jsem toto nastavení v Meta editoru
StopLoss.Pips=5;
TakeProfit.Pips=200;
Trail.Pips=5;
Trail.Starts.After.BreakEven=false;
Move.To.BreakEven.at.pips=0;
Move.To.BreakEven.Lock.pips=0;
Move.Trail.Every.xx.Pips=0;
Use.ADR.for.SL.pips=false;
tsl.divisor=0.40;

Chci to ukončit, ptá se jestli chci změny uložit, dám ano a odpoví: přístup byl odepřen
a žádná změna se neuloží.
Prosím ještě mi poraďte jak na to, aby se ty změny uložily.
Děkuju

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Ahoj, dnes jsem řešil problém jak zprovoznit MetaTrader 4 pod Linuxem (Ubuntu).
Proto bych se s těmi, kteří nedokázali spustit tuto platformu pod Linuxem chtěl podělit o návod.

[bold]1) Budeme potřebovat Stáhnout Wine, jestliže už Wine máte, přeskočte tendle krok. [/bold]

[ital]sudo add-apt-repository ppa:ubuntu-wine/ppa[/ital]
[ital]sudo apt-get update[/ital]
[ital]sudo apt-get install wine1.3[/ital]

[bold]2) Jelikož Metatrader potřebuje pro svou funkčnost zvláštní knihovny, stáhneme si WineTricks.[/bold]

[ital]wget winetricks.org/winetricks[/ital]

Teď by měl být winetrick stahnutý v domovské složce (pokud jste do konzole nezadávali nějaký příkaz jako cd)
klikněte na ten soubor winetricks pravým->vlastnosti->oprávnění->povolit spouštění programu jako souboru.

2x klikněte na Winetricks a dejte spustit, nebo Spustit v terminálu.

Nyní najděte a zatrhněte [bold]dotnet20[/bold] a [bold]vcrun6sp6[/bold]. klikněte na OK a počkejte na dokončení instalací.

[bold]3) Stáhněte MetaTrader 4... Například od FxOpen:[/bold]

[ital]wget www.fxopen.com/Download.aspx?name=fx4setup.exe[/ital]

Označte soubor zase jako spustitelný a otevřete.. nyní by měl být váš MetaTrader plně Funkční. Případně kdyby ne, zkuste ještě použít windowsovské fonty a narvat je to složky: ~/.wine/drive_c/windows/fonts .

Doufám, že to někomu pomůže :)
__________

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,

Som zacinajuci trader, hladajuci si ten pravy software na backtesting. DOstal sa ku mne Metatrader s prepojenim na United world capital. Natrafil som na ich akciu a dostal som 100 usd, ako bonus, s ktorym mozem live obchodovat. No mne ide skor o ziskanie historickych dat zadarmo a zoznamenie sa s vhodnou platformou. Pomaly sa s nou zoznamujem a zistujem, ze sa daju stiahnut historicke forex data.
Rad by som sa spytal, ci mate niekto s UWC skusenosti, ak ano poradte ci sa tu da dostat aj ku klasickym komoditnym datam - pripadne aky mate nazor na Metatrader 4, je vhodny pre zaciatocnika a jeho backtest - alebo sa mam skor poobzerat po niecom inom ?
Dobra rada nad zlato.
Vdaka,
Bohus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bohus_SVK: ahoj, UWC neznam.. platforma pre zaciatocnika mno tazko povedat ale povedzme ze nie je zle skocit hned do toho vsak tie funkcie tam nemusis vyuzivat a casom sam zistis co tam vsetko je... v MT sa da obchodovat so vsetkym co ponuka dany broker teda aj ine trhy ako forex ale asi budes platit tak ako na forexe spredom
na backtest nie je moc urceny kedze sa historia v nom neda krokovat ale graf si mozes aj sam poctivo posuvat :-D a mozes casom skusit nejaku strategiu aj naprogramovat ale to chce viac ucenia... data su v MT zadarmo ak by si ich nemal tak chod inde... dokonca aj ked by ti nejake forex data chybali mozes si ich stiahnut (f2 v programe) no tam iba forex data, .. na bonusy kasli, ono to najskorej aj tak nie je zadarmo ale musis si to "odpracovat"

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...