Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý deň

Mam otazku čo bude pre väčšinu z Vás asi dosť trilialni no bol by som rád ak by mi ju niekto zodpovedal lebo nemám v tom uplne jasno.

Čiste teoreticky ak obchodujem napríklad obchodný pár GPBUSD a vstupim do obchdou prikazom Sell stop na cene 1.6620 kde moj SL 1.6610 a PT 1.6630. To znamená že ak sa cena dotkne PRESNE stanoveneho SL to je 1.6610 tak ma vyhodí z obchodu. No ako som si všimol tak vždy ma vyhodi ešte skor ako sa cena dotkne mojho stop losu napríklad 3-4 tiky pred SL čo znamena že moj nastaveny SL na 10 tikov je nakoniec iba 6 tikov čo je malo. A taktiež to iste ked cena sa dotkne PT tak neuzatvori obchod ako ukončeny ale ešte potrebuje presjt cez PT o 3-4 tiky.To znamenalo že neuzatvorilo moj obchod a cena sa vratila naspť aj ekd sa dotkla mojho PT. Zo ziskového obchodu som mal 0.

Mohol by mi niekto vysvetlit prečo to tak je ? Viem že je rozdiel v spreedoch medzi BID a ASK u spominanej meny 3spready ale aj tak by som uvital vysvetlenie akosi mi to nedáva zmysel.

ďakujem pekne

Boleq

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Nohavica:
Zkusil jsem to ted na 3 účtech a všechny mi stáhly data od 4.3.2011 (EUR/USD 1 minuta)
Nechci se hádat, ale myslím, že dříve jsem přes Centrum historie stahoval data až z roku 1999 (minutová!).
Popravdě ale i když jsem je měl, testy jsem tak daleko nikdy nedělal.
Pokud tedy potřebuješ víc, než se to stáhlo, zkus to z webu, tam data jsou (víš kde?)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nohavica - to nevím, zásadně používám pro testy 1minutová data a Modelu testování zaškrtnuto "Všechny cenové pohyby". Jiný způsob testů nedává smysl, lezou z toho v praxi nepoužitelné hlouposti.
Pokud tedy chceš data pro testy, ber co nejmenší čas (tedy 1min).
Pokud chceš data pro prohlížení (?) existuje Period converter, který umí "vyrábět" i jiné periody, resp je konvertovat.
Kdysi jsem to dělával, ale léta jsem to nepoužil, tak možná někdo jiný poradí víc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...