Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj, pouzivam Metatrader 4 a napsal jsem si lehkou strategii(Expert Advisor) a hodlal ji testovat pomoci strategy testeru. Vysledky pri opakovanych testech se lisili, testovac prechazel signaly bez povsimnuti a jindy ignoroval vystupy(at uz SL ci TP).

Abych vedel co se deje, napsal jsem kod, kdy se provede buy kazdy x-ty bar za konkretni cenu, SL 100 pipu dolu, TP 100 pipu nahoru. Opakovane za stejnych podminek jsem nechal bezet tester s visual modem a vysledek:


Opakovane testovani za nezmenenych podminek generovalo 0, 1 nebo 2 vstupy. Obcas se cena lisila o par bodu. Obcas byl zasazen s/l, jindy tp.


Umel by mi nekdo tohle vysvetlit? Diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To bez problemu pripustim, problem je urcite ve mne, respektive v necem co nevim. Na to se prave ptam. Nechapu, proc musite komentovat muj prispevek, kdyz mi nemate co sdelit. Kdyz 10x otestuju stejnej kod o 5 radcich na stejnejch datech a dostavam rozdilny vysledky, pak usuzuju, ze neni problem v kodu ani datech, ale zpusobu jakym je strategy tester zpracovava vyhodnocuje.

Skutecne mi nejde do hlavy co vas vede k tomu, abyste odpovidali na otazku, na kterou neznas odpoved.

Muj problem detailne: Na 15M timeframe necham bezet strategii, ktera ma koupit na cene xxx(sl xxx-100, pt xxx+100). Kratky casovy interval - jeden den - a zapnuty visual mod a sleduji kde to provede obchody. Poustim strategy tester stale dokola se stejnymi podminkami, stejnym naprosto trivialnim kodem, nic nemenim. Vysledek: 0, 1 nebo 2 obchody.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Azash: Jestli můžu alespoň obecnou radu, podíval bych se na proměnné. Ještě v dobách, kdy jsem programoval a výsledek se choval nepředvídatelně (stejně jako ten Váš), tak chyba byla skoro vždy v tom, že se nějaké proměnná měnila v místě, kde jsem to nečekal... Ale bylo to v době DOS, assembleru a pascalu... Snad to platí i teď a tady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Stranger: Cituji jistý nejmenovaný server: Tento užitečný nástroj umožňuje generovat grafy v požadovaném časovém rámci (time frame), na základě předdefinovaných časových rámcích, které má MT4. To znamená, že si můžete vytvořit libovolný time frame, který MetaTrader standardně neobsahuje (např 6H, 8H, 6 minutový apod.). Předpokládejme, že chcete zobrazit graf ve H6 time frame. Pak tedy připojte tento indikátor na 1H time frame a v nastavení zadejte periodu 6, po které můžete otevřít požadovaný graf ze Soubor-> Open offline menu. Pokud zaškrtnete"Povolit všechny importy" v nabídce ,,Obecné" vlastnosti indikátoru, požadovaný graf bude také online. Indikátor je přiložen. Umíte to v MT4 zkompilovat? Jestli ne, tak napište.

16919

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...