Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Platforma Plus500


rnovotn4

Doporučené příspěvky

To JiM36

Áno súhlasím je to banda zlodejov. No ja cez nich obchodujem iba z jediného dôvodu. Keďže nemám vstupný kapitál, trénujem si cez nich ako tak psychiku. Viem, že to reál nieje, ale mam sedieť na zadku a backtestovať, keď už mám OP, tak radšej trénovať aspoň nejak psychiku. Hoci k reálu to ma ešte ďaleko.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 500
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Badax

To čo píšeš o tých odchylkách to ma neprekvapuje. Viem o tom nejaký čas a budem sa opakovať, PLUS500 je nič. Ani broker ani nič. Proste to nemá úroveň počnúc od ich kráááásnej platformy, ktorá stojí za ...... . Chceš nakresliť trendovú čiaru ? Kdeže. Chceš vedieť OHLC sviečky ? Kdeže a to nevravím o tom, že by si si chcel napríklad nejaká indikátor zväčšiť napr na polovicu obrazovky.

Prostre su nula, amatéry a žiadny broker.

S pozdravom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jim36:

(tu)

ostatní:

neustále se tady všichni ohání tím, že ví, že +500 stojí za prd a že to nemá s burzou nic společného, ale že si na tom trénují psychiku..panebože lidi! to myslíte fakt vážně?? pokud chcete např. obchodovat intradenně komodity, co takhle si stáhnou NinjaTrader a každý den si stahovat ve free verzi bez nutnosti napojení na žádný data feed REPLAY DATA trhů a ty si přehrávat (nehledě na bohatou historii těchto dat, které sou volně ke stažení) - tj. graf se bude dynamicky hýbat a vy si můžete příkazy zadávat uplně stejně jako v LIVE, když si to pustíte bez zrychlení..

s tím plus500 je to asi tak, jako byste chtěli jezdit na motorce, ale kvůli tomu že byste neměli peníze na její koupi, byste jezdili na šlapací tříkolce a řikali, že si to trénujete...ano, vzdáleně může tříkolka vypadat podobně jako motorka, ale je to docela určitě uplně o něčem jiném....tj. čekali byste, že až si našetříte, tak na ten přechod na motorku bude mít nějaký pozitivní vliv to vaše ježdění na šlapací tříkolce??

můj poslední příspěvek k téhle problematice..komu není rady...

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nazdarek, neviem presne co tu pisete akurat teraz som sa zaregistroval ale s PLUS500 sa da zarobyt aj s 25E co teraz davaju ako gratys. Clovek je chamtivy a preto mu zisk 20centov nestaci, ale vdaka 20tim centom mozem mat teraz zisky aj 6E. Tiez som bol chamtivy a preto je tento ucet uz moj treti, pri druhom som zabudol ukoncit akcie a mal som tam uz 126E a teraz mam 176E, vcera som bol taktiez veeeelmi chamtivy mal som vynos 24E ale neuzavrel som to lebo som si hovoril ved pojde este vysie, hm ale neslo tak som musel cakat dodnes kde mi to vyslo uz len na 3E. PS: Pomaly dalej zajdes!!!! -to plati vo vsetkom :) pozri obrazky

16898

16899

Link to comment
Sdílet pomocí služby

LaskyQet :D

Nemáš strach, že Tě utnou za scalping? Já bych to tak tipoval ... Dělám polovinu obchodů než Ty a i tak mám divný pocit v žaludku ...

.. apropo - potvrzoval jsem adresu (samozřejmě jsem dal jen p.o.box) a dopis mi od nich přišel ze Záhřebu ... :oD ... tahle firma vyvolává vlnu podivných otázek, cokoliv uděláte. No, musím ještě pár týdnů vydržet. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

plus500 bylo to první co jsem zkusil. Ze začátku hazard (1 rok zpět, neznal jsem nic z teorie) prostě jen demo účet a šance 50/50. Pak jsem si dal tak 5 měsíců pauzu, ale nedalo mi to, díky bratranci jsem našel tento web, přečetl základní pravidla v manuálu (ted už mám za sebou mnoho knih, názorů druhých a různých vlastních poznatků). Jak tu je zmíněno - ze začátku je lákavý vstupní bonus 500Kč, české prostředí a velmi jednoduché rozhraní na obchodování téměř nepoužitelné co se týče tech. analýzy, ale když se budu řídit grafy z colosea kde jsou základní větší pohyby téměř stejné až na rozdíl nějakých 30 pips, tak podle nich mohu vstupovat do pozice bez větších rizik a po +20Kč si tak slušně navýšit úspěšnost v %. Jelikož jsem věci jako money managment, stoploss atd. (zbytečné vypisovat vše) neznal, zbylo mi nějakých 230Kč z původních 500Kč, v současné době na pár obchodech (když mám zrovna volný den) jsem ten pro mě startovní základní "kapitál" (před tím jen hazard) navýšil na 530Kč což je v % slušné z 230Kč. Uvádím to jako příklad, že i na té ošklivé a nepraktické platformě od plus500 se dá "vyblbnout".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pidros: Hele ty jsi přesně ten typ diskutéra, co kváká, ale nic z toho! Ok, pokud píšeš, že jsou "i jiní MM Brookeři (brůkeři?), kteří mají podobný vstupní podmínky, ale mají už platformu na daleko lepší úrovni", tak nahoď. Oba víme, že to není pravda ... a pokud "vy profíci na profi platformách" se dřete kvůli pár procent a všude píšete, jak to je nesnadné a kdesi cosi a my amatéři na "béčkový" platformách na tom budeme dělat klidně i 100%, tak? .... Jsme v Čechách, že? :oD ... jako se vším kolem ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vhisky: to není moc dobrý nápad řídit se grafy z jiného programu. Dělám to taky tak, a je to dost problém. Zvlášť pokud chceš jet intradenně na M5 grafu. Samozřejmě ten vývoj je v podstatě totožný a pokud chceš jet hodinové obchody, tak ok. Ale ten trh tomu teď nepřeje ani trochu. A na pěti minutovém grafu - dával jsem tu obrázek v nějaké předchozím příspěvku. Ty musíš zaplatit při vstupu na pozici marži třeba i 10% + jsi o dalších x% ještě níže kvůli jejich zisku na kurzu, takže k překonání nulového pásma .... to chce dost jistý úsudek! Musíš se tedy dostat o nějakých 15 - 20% do zisku, což bych už pomalu zavíral obchod - ale ty jsi teprve na nule. Takže pojedeš dalších 20%? Tedy musíš počítat s vývojem nějakých 35-40% ve svůj prospěch. Dělá mi to taky teď problémy. Musí se to hodně ladit spojeným úsilím v obou programech. Zisky mám stále pěkné, ale o dost nižší než bych mohl mít a sedím u toho i 12 hodin denně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

jsem taky úplný nováček a zatím se rozhlížím, čtu, zkouším dema. Mám zkušenosti jen s investováním přes banky a jejich produkty, ale moc mě lákají komodity a on-line obchody, forex ani ne. Samozřejmě jsem narazil na Plus500 a na toto vlákno. Zkouším jejich demo a za dva dny jsem vydělal asi 9 500 Kč, čímž netvrdím, že to musí jít tak "snadno" pořád. Pro zajímavost přikládám aktuální vyjádření ČNB:



Dne 18.12.2009 varovala ČNB veřejnost před společností Plus500 Limited se sídlem na Belize a toto varování je stále v platnosti. Od 12.7.2010 je však na základě notifikace oprávněna poskytovat služby v ČR společnost Plus500UK Limited se sídlem ve Velké Británii, která je také ve Velké Británii licencována.
Seznamy subjektů oprávněných poskytovat finanční služby na území ČR naleznete na stránkách ČNB.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To zdenpri

Ak začínaš, mal by si sa PLUS 500 vyhýbať. Na tie veci, že si zarobil za deň dva toľko zabudni. Choď klasickou cestou.

1. Obchodný plán OP
2. Backtest (úprava OP )
3. Papertrading (doladenie OP)
4. LIVE obchodovanie

Ak máš naviac potrebný kapitál cca 5000 eur a vyššie, ktoré sú pre teba "zbytočné" môže to ísť celkom "rýchlo"

S pozdravom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Badax:
K jakému základu vztahuješ zisk v %, o kterém píšeš?
Ta marže 10% je poplatek brokerovi za obchod, nebo je to vratná záloha (margin)? A opět, k jakému základu je vztažena? Podotýkám, že s Plus500 nemám žádné zkušenosti, tak se možná ptám naivně nebo hloupě.

Mohu se zeptat, proč obchoduješ u brokera, který nabízí tak šílené podmínky? Kdybych měl dát polovinu zisku brokerovi, bavilo by mě obchodování podstatně míň. U normálního futures brokera dělají poplatky kolem 5 dolarů, takže při zisku ve stovkách dolarů je to maximálně několik málo procent ze zisku. Jak je to na forexu nevím, ale asi se to moc lišit nebude.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...