Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Platforma Plus500


rnovotn4

Doporučené příspěvky

Ještě tu bylo řečeno, že nejsou registrovaní pod FSA, ale jejich stránky tvrdí tedy něco jiného:
www.fsa.gov.uk/register/firmBasicDetails.do?sid=228668
registrované číslo: 509909

Nechci tady psát jak je to fajn brooker, ale chtěl jsem jen poukázat na otestování díky malé částce.
Mě osobně se nejvíce líbí SaxoBank, ale ještě uvidím jak mi dopadne testování a rozhodnu se zda si u nich otevřít účet.

Good Luck 4E:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 500
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak ono platforma PLUS500 je totálne oničom ale napriek tomu plánujem v blízkej budúcnosti začať u nich LIVE. Ale len z jediného dôvodu. Cvičenie psychiky. Pre nič iné. Vždy si hovorím, že určite je lepšie cvičiť psychiku hoci so stratami par eur ako vkuse papertradovať. Nevravím, že zasa by sa to nemalo robiť, ale myslím si, že je to super skúsenosť pre tých ako aj ja. Pre tých ktorý si postavili nejaký systém. Chcu ho dostať do reálu ale nemajú počiatočný kapitál. Jednoducho čakať s "hotovým " systémom a čakať na kapitál sa podľa mňa neoplatí. Načo čakať. Samozrejme, že z toho nikto nezbohatne. Ako som písal len pre cvičenie psychiky. Aj keď sa nedá porovnať čo spraví s psychikou 5 USD a čo 150USD ale ako píšem. Vždy lepšie ako nič

Môj názor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

EW1:
Teda já jsem často viděl, jak trh jde po bullish zprávě dolů a naopak (a nejen na ropě). Ale pokud Ti to takhle dobře funguje, nedá se proti tomu nic namítat. Jsi buď přirozený talent, nebo dítě štěstěny. Ať Ti to vydrží.

majkll:
Už dlouho jsem se tak nezasmál. Díky.javascript:icon(':)')

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Kontakoval jsem Plus500 support kvuli scalpingu, protoze jsem zjistil, ze to byl duvod u mnoha lidi k predcasnemu uzavreni uctu bez vyplaceni profitu. Odpovedeli, ze scalping posuzuji jako drzeni pozice mene nez 5 minut.
Jedna se skutecne skalping, kdyz nekdo drzi pozici 4 minuty a vse je ok pokud ji drzi 6 minut? Mne to rozum nebere :). Prece prodavam, kdyz jsem v zisku a je jedno, za jak dlouho, nebo ne?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to EW1
Môžem sa spýtať či stále obchoduješ u PLUS500 ? Ak áno chcel by som sa spýtať pár veci.

1. Aký trh a s akým účtom obchoduješ ?
2. Nemáš problém s ich uvádzaním počtu kontraktov ? predsa len jeden kontrakt u nich je niečo iné ako u iného brokera. S koľkými vlastne obchoduješ ?
3. Neplánuješ prejsť na iného brokera ? Nejako nevidím pozitíva tohto brokera. Možno len to, že výška počiatočného kapitálu môže byť nízka.

Vďaka za odpoveď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

panebože lidi, proč furt zkoušíte takové "brokery"?? pokud chcete začít s malou částkou, tak se dají najít i serióznější firmy než tenhle odpad..tohle nemá s tradingem nic společného...a pokud jde jen o zkoušení, tak zkoušejte radši na nějakém seriózním demu - alespoň se to bude blížit realitě..a pokud jde jen o hraní, tak hrát si běžte radši ven na vzduch, to prospívá člověku víc..

sorry, ale tohle je nepochopitelné...resp. v dnešní společnosti je to naopak tak jasně pochopitelné, až to bolí..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To majkll

Zdravím Vás. Viem, že je to odpad. No popravde teraz som po škole začal zarábať a cca pol rok si buduje, OS, ktorý mám v tej začiatočnej fáze. A preto ma napadlo, kým našetrím cca 5000USD, ktoré pre mňa budú nepotrebné, tak svoj OS bude stagnovať. Tak som ho chcel podrobiť realnému trhu. Viem, že sa to po psychickej stránke nedá porovnať s reálnym účtom, ale myslím si, že vždy lepšie trénovať psychiku takto ako pri paper. Paper mňa osobne po psychickej stránke moc nepripravil a tu na sebe vidím už ake také mávanie psychiky a pokrok. Opakujem, viem, že to nieje nič moc, ale kým našetrím je to jedina možnosť.

A čo sa týka otvrenia si účtu s menším vkladom, tak kľudne poraď. Mne takisto tento broker nevyhovuje a je skoro nepoužiteľný. No momentálne nedokážem otvoriť účet s väčším obnosom ako do 500USD. A zasa tak aby sa s tým dalo aj obchodovať.

Nechcem stať teraz na jednom bode a šporiť. To sa dá aj pri tomto brokerovi. Samozrejme nečakám zisky, ale pokiaľ vidím, že to má zmysel(väčší ako pri PT), prečo nie. Začal som s P500 na 1 kontrakte (nie je to reálny 1 kontrakt) a postupne som prešiel na 2 a teraz 3, kde už mám PT cca 12USD a SL cca 3-4USD. Postupne kým našporím možno prejdem na 5 kontrakto s PT 20 a SL 5-6 USD, čo sa pomaly blíži k trhu DJ alebo NASDAQ (skoro).

Ale opakujem, ak poznáš brokera, ktorý mi dá to isté za lepších podmienok, nezaváham ani minútu.

Za rady ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

obchoduju jenom komodity z toho je 90% ropa (zbytek sem tam stříbro nebo plyn), otevřenou mám vždy jen jednu pozici, ted uz jsem se dostal na 500-600 barelu na pozici, přešel bych k Saxo Bank, mám kontakt na někoho přímo od nich, ale potřebuju 10.000 USD :-( zatím jsem na p500 vydělal polovinu .-))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

macrossoft:
Níže je překopírované info od pana Kužela. Nevím, zda by to bylo pro Vás použitelné. Já sám s mikrokontrakty na měny zkušenost nemám. Podívat se na to na demo platformě by neměl být problém (likvidita, spread bid/ask ...). Global Futures nevyžaduje minimální částku, takže založit účet i s 500 dolary je reálné.

E-Micro Currencies:

Zdravim vsechny! Dostal jsem nekolik dotazu na pomerne nove a ne jeste prilis popularni, E-Micro Currencies. Je jich nekolik a najdete je v ‘Contracts’ na vsech platformach. Prakticky jedine, co se da zatim dobre obchodovat, je E-Micro EUR/USD, u ostatnich je volume pomerne nizke. Jeden tick je $1.25, denni margin je pouze $150 a plny margin je $405. Podivejte se na www.globalfutures.com/accounts/margins.asp. Tento plny margin je pouze od 23:00 do 24:00 SEC. To znamena, ze kdo ma na uctu vice nez $405, nemusi ani zavirat pozici a ma tedy vyhodu pozicniho tradera. Komisni poplatky jsou take mnohem nizsi, jeden r/t - $3.50. Pro klienty s nizkymi ucty, to je prilezitost ke skutecnemu trenovani, kde se sice neda moc vydelat, ale ani prodelat. Je to mnohem uzitecnejsi, nez svindlovat na demo platformach. Snad ale nejvice uzitecny je fakt, ze prakticky kazdy trader ma moznost pouzit ten casto vzpominany Money Management, ma moznost prikoupit, opravit chybu, odprodat, koupit znova, proste hospodarit s penezi. Takovy luxus vetsina traderu pri obchodovani TF, nebo DAX nema, at uz z nedostatku penez, nebo proste strachu z pripadne ztraty penez. Zvazte tuto prilezitost. Uspesny trading vsem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Musím si přidat své zkušenosti s Plus500.

Začal jsem se seznamovat s obchodováním (forex, komodity) cirka před dvěma měsíci. Seznámil jsem se s pojmy, různé strategie, technické indikátory, vlákna na sledování dění ve světě a pod. Poté jsem si ozkoušel demoverzi Patria Forex, kde jsem z 50tis USD udělal za 10 dní 61tis, a to s minimálními vklady zajištěnými kolem 1.000USD. Pak jsem si na tomto demu vyzkoušel i různé časté chybové prvky, které jsou nejběžnější a opravdu - za dalších 10dní jsem byl o 25 tisíc lehčí. Myslím, že je dobré se věnovat všemu, jak radám pro zisky, tak varováním, které se s statistickou pravidelností potvrdí. Ziskové strategie používám téměř výhradně - dlouhodobý trend, aktuální dění (média), tunelovou metodu odvíjející se od EMA a stochastický oscilátor. Hodinové obchody v denním trendu (s přihlédnutím k dlouhodobému), zavírané na 5min grafu. Myslím, že i zde platí, že více je méně. Tyto metody zajišťují možnost se rozhodnout kam investovat, což větší množství jen ztěžuje a zakládá na fóbie.

U Patria Forex je možnost začít naostro (vyjma demoverze na měsíc) s 1.000USD, což není až tak strašlivá částka. Přesto jsem raději šel na Plus500, kam jsem si zaslal 1.000Kč s tím, že si ozkouším alternativu k případnému 1.000USD. [bold]Jakékoliv kecy zde přítomných, že bez statisíců to nemá cenu, IGNORUJTE! [/bold] S investovanou tisícikorunou si denně uděláte až 20% = 200Kč, a za měsíc máte k dispozici kolik? A kolik už můžete investovat a o to zvyšovat zisk? [bold] - Víte proč někteří lidé hlásí, jak to není možné bez statisíců na účtu? Protože jsou to lamy(!!), které neodhadnou trh, a pak jim leží peníze týdny v jednom obchodu, než se dostane zpět na původní hodnotu. Toto je ubohost no. 1! A v ČR skoro trend.[/bold] (td)

Co se týká rozhraní Plus500 .... no, nic moc. Výpadky, svíce na sebe nenavazují, pákový efekt také nic moc, na druhou strnu pochopitelný. Program nenabízí opravdu základy a na ozkoušení před světem profesionální aplikace je dobrý.

[bold]Co bych poradil:[/bold] Není to pro všechny. Já osobně nemám moc dobrého pamatováka a musím používat i papír a tužku, abych si zaznamenával postřehy, například jaké měnové páry se začínají přibližovat k použití tunelové metody a za jakou dobu přetnou střed. Na druhou stranu mohu říci, že stačí dobrá přirozená inteligence a nepřekomplikovaný mozek. Obchoduji denně s 60-80% úspěchem.
- Pozice se nebojte zavírat, pokud začnou nečekaně vykazovat obrácenou tendenci. Nikdy neodhadnete například intervenci centrální banky té dané země. JPY, AUD, CHF - klasika. Krásné zisky na trendových pozicích, hrozivé propady po intervencích. Pozici ZAVŘETE. Onen 100.000 "profík" by ji držel, dokud by se mu za dalších několik dní nevrátila zpět. Jenže to riziko, že se již nevrátí nikdy, nebo třeba za rok, je extrémní. Mám i dnes dny, kdy se cítím zrazený svými strategiemi - opak je ale pravdou. Nepodléhejte těmto pocitům, i když se budou dostavovat. To co se chová nestandardně v tom dni, nebo i týdnu, jsou trhy! Prostě je opusťte a jděte na jiný měnový pár, který se chová standardně.
- Veškeré technické pomůcky a indikátory jsou prosím JEN pomůcky! Tunelová metoda začne po býčím nebo medvědím trendu být absolutně na nic - i přesto je na vývoji zachytitelný stejný princip chování. Totéž oscilátory. I když stochastická metoda je netrendový indikátor, brzy se po nastoupení trendu i v něm začne chovat užitečně. Vše to je o logice a analogii k nastalému dění na trhu. Pokud v tom logiku nevidíte, jděte na jiný pár, který je v mezích indikátorů a strategie. Sám začínám běžně den tím, že i hodinu prohlížím všechny vhodné páry a vybírám si. Když se nějaký chová standardně po několik týdnů, v klidu investuji na hodinovém grafu a jdu do fitka. Po 3 hodinách se vracím a vše je jak má být. Short / long - long / short.
- NELEZTE PO FÓRECH se stupidními dotazy co je EMA 24, nebo TREND a pod. Nezlobte se na mě, ale internet je plný základních pojmů a všech potřebných informací. Pokud hledáte instantní hru na zbohatnutí, zvolte raději stírací los.
- Nenechte si radit! Nesledujte cesty nějakého "trade supermana", vymstí se vám to! Na obchody nelze aplikovat standardizovaný postup. Prostě to musíte dostat do sebe, pochopit to a nebo jděte od toho. Je kvanta jiné práce, ve které můžete být úspěšný. [bold]- Nepodvádějte! - [/bold] Pozdravil bych onoho slovenského vyčůránka zde v diskuzi, který pláče, že po registraci 10ti lidí z rodiny (i když veřejně prezentuje jen sebe a přítelkyni) mu na Plus500 odstřihli brčka. Samozřejmě! Osobně bych se styděl toto vůbec udělat, natož se k tomuto podvodu vůbec přiznat veřejně. Mimo jiné tam vyplňujete, zdali máte nějaké zkušenosti a pokud dáte "NE", tak registraci ani nedokončíte. A i kdybyste přišel takto snadno k tisícům na první pokusy, ze kterých by snad jeden mohl vyjít ziskem, je to na profackování a dlouhodobě stejně krachnete!

Závěrem bych použil krásný a pravdivý příměr: [bold] Nejperněji vydřený „snadný“ prachy, jaký kdy vyděláš![/bold]

Snad jsem trochu pomohl :) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Už jednou jsem chtěl do této diskuze přispět, ale po napsání pár odstavců jsem se rozhodl, že to stejně nemá cenu a smazal to. Dnes ale musím udělat vyjímku.

Po důkladném přečtení tohoto fóra ohledně Plus500 jsem došel k závěru, že marketing, který tato společnost využívá funguje bravurně a můžu říct, že nikde ve fóru nenajdete tolik názorů, které tvrdí opak než celý obsah finančníka jako zde... Takže abych přešel k věci.

Badax -

Dozvěděl jste se o obchodování před dvěmi měsíci a už chcete tvrdit, že "statisícoví profíci" nemají pravdu??? Uvědomujete si vůbec, že Vaše kalkulace znamená, že pokud vydělám 20% denně, vydělávám tak cca 500% za měsíc????
Myslím, že snad i Larry Williams by chtěl naučit takto zhodnocovat účet!!!
Jestli chcete soudit "statisícové profíky", kteří jsou profesionálové a tradingem se léta živí (a patří mezi ně i zakládající dvojice tohoto serveru - pánové Nesnídal s Podhajským), pak mi teda vysvětlete OD KOHO bych měl chtít si nechat radit? Od člověka, co si myslí, že za dva měsíce zjistil všechno? Ne je mi líto, nechám to na "statisícových profících", kteří již jsou tam kam chci i já a vědí jak se tam opravdu dostat.

Opravdu si myslíte, že tito lidé neumí odhadnout trh? Tak to máte pravdu - oni to nepotřebují, protože vědí, že NIKDO nedokáže odhadnout trh!
A jestli si myslíte, že nechávají ležet peníze v trhu - NE! Tohle dělají pouze nováčci, kteří nikdy neslyšeli o Stop Lossu, který každý statisícový profík používá a proto se mu trh do plusu nevrací za rok! Tohle není žádná novinka, ale fundamentál, bez kterého NIKDO nemůže chtít vydělat.

Souhlasím však s vámi v tom, že internet je plný informací, které stačí jít najít. Také souhlasím, že to nemusí být pro každého. Také se shodnem, že pokud insta-zbohatnout - pak je teda lepší los.

K vašemu příměru - Nejperněji vydřené ty "snadné" prachy jsou pro lidi, kteří se tomu věnují roky, trhy studují, specializují se a mají precizně otestovaný obchodní plán, který mají sepsaný do nejmenších detailů.
Nemyslete si, že po 200kč za den budete brzo profík. Zhodnocení 6000% za rok OPRAVDU nedosáhnete a pokud si myslíte, že ano - pak Vám přeji hodně štěstí.

P.S.: Uvědomuju si, že je můj post dost rýpavý. Píšu ho ale proto, že okamžitě zaútočit na komunitu, o které nevíte nic považuji za mnohem horší. Také bych chtěl dodat, že další post již psát nebudu. Nechci flame. Spíše doufám, že se zamyslíte nad svými očekávaními a zkusíte přijmout realitu trhů takovou, jaká je a ne takovou, jakou by jste ji rád měl.

S pozdravem,

Yurao


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...