Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Platforma Plus500


rnovotn4

Doporučené příspěvky

Nedá mi to, a s chutí ukáži jeden 1.000 korunový startovní den.

www.agadah.com/trade/vysledek8811.gif

Jak vidíte, nebyl by problém udělat za jeden den i 100%. Nechám na každém, ať si domyslí své, ať si exponenciálně přepočte co chce, a ať si hlavně věří čemu chce :o)
První obchody jsem uzavíral s pár set korunovým minimem, proto malé částky zisku. Vše více jak 8 min. Nejedná se o žádný scalping. Prostě srandovní vklad / srandovní zisk, a trh se kolem 2h zastavuje. Ráno jsem nasadil jeden větší objem na trendový pohyb a šel ven (ona větší příjmová částka). Končil jsem USD/CZK, žel do 19:30 jsem nestihl obchod uzavřít, takže z něj příjem započtený není. "Nulky" jsem uzavíral vyloženě že mě už nebavilo čekat na vývoj trhu a chtěl jsem jít jinam.

Obrázek je slepený ze dvou, protože byl moc dlouhý.

Snad to jako odpověď stačí. Ano, nebude to takto každý den, ale zkouším to dva měsíce, den co den, se statistickou pravidelností a tady předvádím skoro 100% zisk a já tu hovořil o 20% ....

Pěkný den všem.

(PS: Je to divné, ale při ručním součtu to není 709Kč, ale 706Kč. Nu což :o)
(PSS: SRY Yurao, ale potkávám denně "profíky" nejtěžších kalibrů z různých oborů a musím říci, že se za jejich schopnosti mnohdy stydím více než oni sami. Čímž nechci narážet na někoho konkrétního zde, jen na obecnou situaci v ČR.)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 500
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ještě bych si přidal něco k tomu Stop Lossu - tak ten opravdu nepoužívám a nedávno jsem četl pěkný článek s jedním obchodníkem měsíce, a ten na něj měl podobný názor co já - je to berle pro "profíky". Více netřeba dodávat. Když nejsem schopen trh sledovat sám, nebudu to jistit nějakým stopem, ani s dynamickým trailingem. To je tak nouzovka, když mám něco na pěkném trendu a musím nezbytně odjet od PC na dlouhou dobu .... pak možná. Nedávám ho ani když jdu na 3 hodiny pryč, protože spíše zavře pozici dříve se zbytečnou ztrátou.

Ať si prosímtě dělá každý co chce, jak chce, a jak se mu to osvědčuje! V ČR je normální, že když něco někdo dělá dobře a daří se mu, tak má kolem sebe hned nepřátel, pochybovačů a diskutérů, až to vyvolává pochyby o tom, jestli je tenhle národ vůbec normální....

Bye

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To BADAX

Rozhodol som sa aj ja reagovať na Vás príspevok. Naozaj naše príspevky neberte ako výsmech alebo rypanie. Ale hneď v úvode sme napísali, že Vaša úspešnosť je cca 60 až 80 percent. Už to je podľa mňa odvážne tvrdenie...Venujete sa tomuto dva mesiace. Písali ste, že ste šli demo...Asi nie deň dva ale aspoň mesiac. Cez mesiac ste urobili koľko obchodov ? 60 ? Možno. Dá sa. Ale popravde na základe mesiaca nemôžete tvrdiť, že Váš systém ma úspešnosť 60 až 80 percent. Zoberme si to takto. Začnem na deme dnes a dajme tomu, že náhodou všetky obchody dnes budem mať ziskové . Takže môj systém má úspešnosť 100 percent ? Áno dnes áno ale to mi chcete povedať, že je to adekvátne tvrdenie ? Skúste napísať po pol roku ako je na tom Váš účet a som si istý, že zhodnotenie 20 percent / deň mať určite nebudete.Ak ste začali s 1000 korunami tak po mesiaci môžete byť tak na cca 1020 korún ak nie v mínuse. Môžete mať aj šťastie a chytili ste trh pre Vás v správnom okamihu a môže tá úspešnosť byť taká ale určite nezhodnotíte účet dennodenne o 20 percent.
Neberte to naozaj v zlom. Skúste napríklad hodiť equite krivku so začiatkom 1000korún a plus poprípade denník, kde budú dané obchody zaznamenané.
A ešte otázočka. Aký trh obchodujete ? Mám s touto platformou skúsenosti a s účtom 1000korún toho moc obchodovať nejde. Index isto nie. Možno nejaký forex. Ale aj tak takto zhodnotiť účet nejde.

nakoniec jednoduchá matematika. Účet 1000 korún. u PLUS500 na EUR/USD je pohyb z 1,4123 na 1,4122 0,04USD
Ak teda denne zarobíte 20 percent teda 200 korun a teda 6 EUR, znamená to, že ste museli zarobiť na pohybe 15O tickov. A to neberiem v úvahu, že to bolo viacero obchodov a teda odčítajú sa komisie za každý obchod a neberiem do úvahy, že nejaký bol aj stratový. Je pravda, že takýto pohyb za deň je možný, ale nemyslím si, že to je Váš prípad. S PLUS500 obchodujem asi mesiac a pol (Len a len kvôli tréningu aspoň nejakej psychiky) a myslím si, že napríklad pri indexoch je problém niekedy výjsť z obchodu aspoň na nule.

Samozrejme je to len môj názor. Berte to takto. Ak sa mýlim ospravedlňujem sa Vám. Ale ako som písal. Ak máte takéto výsledky pozor na to aby to nebol jeden z tých šťastných mesiacov a smola pre Vás, že je to práve ten prvý.

Ak by ste tu hodili nejaké výsledky grafy a pod, možno by sme zistili, že sme Vás nepochopili správne poprípade je problém niekde inde.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Musím si přidat ještě jeden postřeh na Plus500. Já tedy obchoduji na úrovni jejich aplikace, ale všechny grafy a technické indikátory jedu v Patria Forex a nebo MetaTrader 4 (apropo, nevíte jak dostat do něj více měn. párů?), takže sleduji trh jinde a uzavírám a otvírám v Plus 500. - Včera jsem jel schválně totožné obchody na obou stranách a musím říci, že zlatá Patria Forex! Každý obchod je tam zhodnocený mnohem dříve. Samozřejmě za to může rozdílný pákový efekt a počáteční marže. V Plus500 je to třeba na stříbro páka jen 1:10, ale počáteční marže ! 10% ! - To je palba!

Druhá nepříjemnost je ona stížnost na scalping - Plus500 má stanoveno, ve smlouvě, že: (24.1.7) You will not enter into any Transaction for the purposes of arbitrage, scalping or to exploit any temporal and/or minor inaccuracy in any rate or price offered on the Trading Platform; - jenže nikde pojem scalping není uveden co do nějaké přesné specifikace! Ani u nich. Někdo tvrdí, že je to dáno uzavíráním kolem 10pipů, někdo že to je pod 5 minut. Tak i tak, tím, že nejsou tento pojem schopni sami určit smluvně, může se Vám při výběru klidně stát, že řeknou, že se zabýváte scalpingem a čus. Toto považuji za dost velký nedostatek.

Další nepříjemná věc - začne se Vám trh chovat proti tomu co jste očekávali, chcete rychle pozici uzavřít, a ejhle, koukáte na hlášku "Váš kurz již není k dispozici, zkuste to znovu." Než si to přečtete, program začne reagovat a znova kliknete, tak máte i více jak minutu v čudu .... a zisk ponížen klidně i o řadu pipů.

Takže v Plus500 udělám bleskem 17k a padám na Patria Forex, už se nemůžu dočkat. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To McKinley

Áno to bolo ale tuším, že nejaký rok už sú registrovaný a pod dohľadom niekoho. Popravde neviem koho. Samozrejme týmto ich neobhajujem. Naďalej platí, že platforma -100 bodov a to nehovorím o ďalších veciach

To Badax

Zhodnotenie u PLUS500 je samozrejme o niečo pomalšie. Stačí si napr kuknúť ako to ide na trhu DJ. Vstupíš s jedných kontraktom. S tým jedným "ich jedným" v skutočnosti 1/70 z riadneho tuším že a po vstupe si -0,42 USD. Pohyb ticku je v PLUS500 0,07USD, to znamená že icj jeden kontrakt je 1/70 z realného. Ak si to premietneš do reálu si -7 tickov v minuse. Čo je v reálnom trhu DJ 7*5=35USD a ešte sa ani trh nepohol. Tuším, že výpočty su nejaké približne.Takže na takom trhu ako je DJ je 35USD niekedy blízko SL. A to nevravím o tom ak zadaš príkaz a pohne sa trh počas vypnenia tak to môžeš po vstupe byť 0,56 USD čo je v reále 5*9, čiže 45USD. Takže snáď asi preto. Myslím, že komisie za vstup a výstup 7tickov, čo predstavuje v reále 35USD je dosť.

Dúfam, že som sa výpočtami niekde nezmýlil. Písal som to narýchlo pred cestou z práce, takže sa ponáhľam :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Musím říci, že když jsem dneska nahrával kopii dokladu k nim na server, tak jsem měl svrbění v šíji jak ... Mimo jiné, víte, že všechny naše doklady mají podpisový vzor? Takže posíláte společnosti, která je kdesi na Kypru, svůj doklad s podpisovým vzorem a mají Vaše údaje k platební kartě .... Předpokládám, že většina z nás má do banky stejný podpisový vzor, jako používá v reálném životě. .... Já osobně natočím minimum pro vstup na Patria Forex, ruším tuhle kreditku a mizím :oD

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já si něco musím ještě přidat!

Pokud patříte mezi jedince, kteří by třeba díky nedostatku času nebo ne příliš dobře zvládnuté strategii zavírali denně ziskově kolem 10% u [bold]normálního brokera [/bold], počítejte s tím, že v Plus500 budete ve ztrátách a skončíte s těžkou hlavou. Za vše mohou kurzy. A to docela výrazně. Pokud otevíráte pozici např. v Patria Forex a v Plus500 zároveň, je to patrné jako blázen!

Přikládám obrázek: www.agadah.com/trade/plus500_kurz.gif

Na pozadí je Patria Forex, vpředu Plus500.
V Patria Forex bych otevíral ve stejnou dobu přibližně na kurzu 7,8750 - Plus 500 máte kurz 7,8674 - ona černá čára na spodním grafu vpravo - budiž, nemají tak dobrý kurz nebo si z něho pár procent ulejou. Ale sledujte, kde je svíce a Plus500 Vám stále ukazuje ztrátu! Kdyby jste v tomto okamžiku zavíral v Patria Forex, jste zhodnocen již nějakými 15% ... to je docela alarmující ... Zcela nechápu, jak mohou ještě prudit lidi se zákazem scalpingu, když Vás oberou o několik procent na kurzu a ještě zaplatíte při otevření marži i 10% ... takže se musíte dostat klidně i přes 15% než začnete vydělávat, a to již samo o sobě scalping vylučuje.

Tak jen pro zamyšlení :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...