Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Time And Sales


Pavel K.

Doporučené příspěvky

zdq

ten obchod ,který popisuješ jsi taky vzal? tu protitrendovou long korekci z 2886 k 2899 ? Jestli to dokážeš
přečíst s t&s ,tak to je skvělá dovednost,ale jak píšeš je třeba dávat bacha a vystoupit klidně po pár ticích,což je asi docela adrenalinová záležitost..:)

Z mého PA pohledu dnes cena opustila 3denní range,což mi nabídlo jeden jasný short signál...po těch strastech s daty,ale už 3 den vůbec neobchoduji vlastně jsem dnes poprvé od úterý u PC a jenom z povzdálí sleduji...gratuluji k úspěšným obchodům a přeji takových jenom houšť..

Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 186
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

V trhu som bol 2889 - 2897 vstup aj vystup bol kombinaciou udalosti v DOMe a T&S presne podla planu adrenalin si setrim na ine aktivity :) Keby som premeskal vstup po 10-30 tak trh sa k tymto urovniam o chvilu na to vratil, na 5min to vidiet ako DB a po druhom dotyku si musel zvysene nakupne volume vsimnut kazdy to bolo dost razantne. Ja som rad ze som trpezlivo ostal v trhu ale s tym nemam problem pokym mam pod sebou otestovany support. Vystupil som lebo okolo 2900 tam boli velke offers a profit to bol uz pekny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnesne FESX mi moc neprialo, vsadzal som proti vytvorenej rally, urovne kde je vysoka pravdepodobnost ze jej dojde para som identifikoval spravne 2876-2881, trpezlivo som pockal na spravny moment pre moj vstup 2875 ale problem bol ten ze po vstupe kazdemu predavaniu kontrovali nakupy a naopak, a trh sa motal okolo vstupu, z coho som usudil ze trh ma na rast asi dobry dovod a obchod som scratchoval so stratou -3 ticky a dnesne obchodovanie na FESX ukoncil z dovodu ze na vacsie zisky uz doobedu asi nebude potencial.

11467

11468

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdq

do vlakna market profile som dal link na archiv videi, kde su podobne zaujimave veci, ktore suvisia z order flow. mrkni na to nemusis cakat 2 tyzdne :).

Btw: posledny tyzden som spolu z DOMom zacal pozerat aj na T&S a musim povedat ze mi to hodne ulahcuje,

ak nahodou poznas serial WallstreetWariors. tak tam je jedna dobra pasaz , kde babe co sa uchadza o miesto v traderskej firme vysvetluje senior trader intradenny system obchodovania akcii , a je to postavene len na T&S . je to celkom sranda . prave som si na to spomenul

nech sa dari :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike, ano ten archiv som videl, tam su ale hlavne zaujimave veci k market profile. WSW tiez, aj z inych medii viem ze l2 a t&s bol dost velky hit na daytrading nasdaq akcii. Mna zase zaujala vo WSW ta pakistanka co obchoduje schatz, skoda ze neprezradila viac - ale vzhladom na trh je zrejme ze obchoduje DOM a orderflow :)

Aky trh touto technikou sledujes, viem ze obchodujes cable, asi 6B? V tychto rychlych trhoch sa pre to vyuzitie hlada podla mna tazsie takze je super ak si si nasiel nieco pre seba a vyznas sa v tom.

Pekny vecer.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ta pakistanka z WSW ale jasne rikala,ze shatz byl idealni nastroj od roku 2001 do 2004 mam pocit. V te dobe vydelali vsichni na vsem.
Nemyslim,ze jeste dnes se venuje jenom Shatz,pokud vubec.
Muj blizky kolega obchoduje pouze jeden stock uz nekolk let. Ma ho proste nauceny,zna celou strukturu spolecnosti, veskerou financni minulost i pritomnost plus pohyby akcie a vyuziva toho maximalne ve svuj prospech. Mam od neho vyborne materialy k fundamentalni analyze akcii. Je toho dost,ale klidne to sem posupne napisu,kdyz bude mit nekdo zajem. On podle data a pohybu marketu velmi dobre pozna nastavajici trend a pohyb te urcite akcie. Je to vcelku jednoduche,ale pri tom genialni. Chce to vsak roky zkusenosti ...


R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja veci co kedy bol idealny nastroj beriem z rezervou, podstatne je kde ja vidim prilezitosti, na schatzi som zacal studium DOMu a orderflowu a myslim ze je to super nastroj na obchodovanie velkeho mnozstva kontraktov. A dobry indikator pre bund, aj ked tuto oblast nemam este preskumanu do nejakej obchodovatelnej podoby.

FESX je vyborny instrument, mojej strategii tam vyhovuju dni ako bol ten dnesny :)

Airmike, kludne spomen nejake trhy pripadne sem hod nejaku situaciu ak sa vyskytne nieco zaujimave, potesim sa :) Ano, viem ze na FX su dolezite ine veci, nevedel som ze obchodujes aj ine trhy.

Rovnako czechdaytrader, su tu vlakna aj o akciovych pristupoch kde to mozes zverejnit, myslim ze kazdy kto sa zaujima o trhy by to privital.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Samozrejme je potreba brat strategie ostatnich s rezervou. Je lepsi mit vlastni a ostatni jen sledovat.
Tohle ale nejsou strategie v pravem slova smyslu. Tohle je ciste a jednoduse fundamentalni vyber spravne akcie.
Prelozim to do CZ a pokusim se to sem naskladat.
Pokud se nekdo akciim aktivne venuje ,tak to ma myslim vyznam. Ulehci to spoustu hledani a research !


Ray

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...