Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Tak jak na to ?


Spajk

Doporučené příspěvky

No, asi to rochu testnu, pohraju si s tim a dam vedet ;)
Mimochodem - napadla me jedna vec. Mohli bychom udelat neco podobneho jako ma Tomas ve vlakne Diskuse o obchodech. Konkretne bychom mohli kazdy tyden diskutovat o fundamentech. Neco jako Fundamenty v tydnu... Je tu par lidi, kteri fundamentalni analyze nejaky cas venuji a urcite by to byla zajimava debata ke konkretnim vecem.
Vic hlav vic vi - ktere fundamenty kdo bude obchodovat, jak nastavuje entery, pak bychom mohli porovnat uspesnost jednotlivych metod... co? :)
Navrhoval bych separatni diskusi a pro kazdy tyden uvnitr te diskuse vlastni vlakno. Bylo by to pak setridene, dalo by se to vyuzit i pro zpetne dohledavani informaci a nazoru a podobne ;)
dzink

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 424
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To, Rado, Dzink
ha-ha i já (momentálně) dělám trade z notebooku v kuchyni :), dřív jsem měl tři 19-ky monitory, ale zjistil jsem, že je to sice pohodlnější, ale takhle ušetřím místo a na výsledky obchodů to nemá vliv. A je to asi i tím, že momentálně jdu cestou "specializace" a traduji výhradně eurusd a gbpusd, takže těch grafů nepotřebuji tolik.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny obchodníky,

už nějaký ten pátek sleduji diskuse na těchto forexových vláknech a moc se mi líbí Sidovy obchodní metody "na data". Ovšem mnoho důležitých reportů vychází již v dopoledních nebo brzkých odpoledních hodinách, kdy bohužel sedím v kanceláří (v zaměstnání) a díky firemnímu firewallu se nedostanu k on-line grafům, které chodí většinou na Javě apod. a pravděpodobně i obchodní platformy bych nemohl ze své kanceláře obsluhovat (můj názor, zatím jsem to ještě s FX brokerem nezkoušel, mám pouze zkušenosti s e-minis).

Je možné někde sledovat nějaké on-line grafy na webu aniž bych musel cokoli stahovat ?

Dalším mým dotazem je, zda je vůbec reálné zadávat při tomto způsobu tradingu obchodní příkazy telefonicky či e-mailem?

Předem moc děkuji za Vaše zkušenosti a rady.

Všem hodně úspěšných obchodů .... ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Honza
Hmm..tady je každá rada těžká. VT ale není závislý na Javě a zkus si ho stáhnout do kanceláře, záleží jakého máš správce sítě.. :). Jinak online grafy nevím kde by byly k mání (mimo programy), ale na fxstreet.com i na některých dalších serverech jsou online kurzy v číselné formě, běhající nahoru a dolů.. :)
Adresa: www.fxstreet.com/nou/graph/senseframeslistquotesnetdania.asp

SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

To Timd
Mám dojem, že opravdu neseš dříví do lesa. Nechápu smysl toho, proč zde dávat podobné odkazy, když si zájemce o daňovou problematiku může patřičnou pasáž sám vyhledat a k tomu ještě na domovské stránce. Nebo myslíš, že jsou jiné daně pro burzu, komodity a FX ?.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

To Bambini
To je jen "okleštěný" Econoday. Odkaz na plná data jsem už tady dříve dával. Na Bloombergu je jen verze bez komentářů.
fidweek.econoday.com/calendar/US/EN/New_York/year/2005/month/08/day/24/daily/index.html

No měl by to používat (EK) každý FX trader, zprávy a klíčová data jsou základem pro fundamenty, čti seriál.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pridavam dalsi namet, jak je mozne vydelat na forexu. Dnes rano jsem si precetl od expertu ze saxo, ze neni jasny trend, takze jsem si rekl, ze zkusim trochu skalpovat. Lehce jsem to podporil fundamenty (zlato, ropa, akcie) a z TA jsem jeste pouzival RSI 14 a KST 8 na 5 min grafech. Asi stesti zacatecnika, ale na druhou stranu jsem byl dost opatrnej a vetsinu pozic jsem uzavrel moc brzo. Takze zisk mohl byt vetsi. Mam tam jedinej minus, protoze jsem dal nechtene SELL misto BUY.

203

Link to comment
Sdílet pomocí služby

L.A.: zajimavy zpusob obchodovani. Jak stanovujes vystup z pozice kdyz jde trh proti tobe? Mas nejaky profit target, kdyz jde trh s tebou?
Mimochodem - jak jsi podporil fundamenty? Obchodovals jen ve smeru, ktery fundamenty naznacovaly? Nejsem si jisty, jak mohou fundamenty podporit skalpovani na tak volatilnim trhu jako je Forex.
Hodne otazek, byl bych rad, kdyby ses podelil o podrobnosti, pokud ti to nevadi :))
dzink

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dzink:

Do trhu jsem vstupoval, kdyz cena sla o min 10 pips nahoru nebo dolu v max. dvou candlech za sebou a pokud jeste navic RSI udelal taky skok o cca 20, nebo byl nad 70, resp. pod 30, vstupoval jsem proti trendu. Tzn. kdyz cena podle me sla uz moc nahoru, dal jsem SELL a obracene. SL jsem mel vzdy na -25 pips. Po tretim candlu jsem se to snazil uzavirat. Profit jsem chtel mit alespon 10 pips po tretim candlu, ale to mi moc nevychazelo.

Fundamenty jsem pouzival jako kontrolu, ze nedoslo k nejake jobovce (prudky pokles akcii, ropy apod. nebo, ze nebyla nejaka katastrofa) ... podle ekonomickeho kalendare jsem si rekl, ze zadna velka reakce na indexy nebude, takze jsem ho ignoroval.

Ale opakuji, ze tenhle zpusob jsem pouzival jen proto, ze jsem neocekaval zadny trend. Kdyby byl jasny trend asi bych pozice oteviral jen ve smeru trendu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...