Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Tak jak na to ?


Spajk

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 424
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Honza,
rek bych spis naopak, za firewallem bych spis javu vyhledaval, protoze vetsina on-line grafu v jave co jsem videl jsou klasicky applety a bezej v drtivy vetsine pripadu standartne pres port 80 urcenej pro protokol http, kterej musi byt povolenej jinak by totiz neslo ani normalne surfovat po webu. otazka je jestli mas ale povoleny applety v prohlizeci...naopak programy typu VT vetsinou bezej pres nejaky jiny porty specificky pro danou aplikaci,ktery ti rozumnej admin tezko pusti...
drive jsem pouzival tohle:www.forexpf.ru/_ptrade_/ je to applet, i v anglictine...demo je bohuzel vzdycky jen na mesic(da se obnovit na ten samej mail) a data asi trosku zpozdeny, ale na sziti s trhem myslim postacujici a muzes tam delat i obchody a je tam i par indikatoru

Link to comment
Sdílet pomocí služby

myslim ze zivy grafy bez javy nebo spec softu budes hledat dost tezko leda ze bys porad mackal f5:)...javu si povolis v ie v menu nastroje-moznosti interneru karta upresneni. musis ale byt admin na pocitaci. obcs muze byt problem s vm od microsoftu tak je lepsi si stahnout javu z java.sun.com staci jen jre je to mensi(na instalaci ale zase musis byt admin)...a ve vyse uvedenym menu nastavit ze chces pouzivat tuhle vm.pak by nemel byt s javou problem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím všetkých,
som začiatočník, ale rád by som prispel k výmene skúseností, ktorých je na tomto fóre neúrekom :) Pri štúdiu Woodieho CCI systému som narazil na zaujímavý príspevok o ceste obchodníka k úspechu na Forexe. Myslím, že to pomôže nie len začiatočníkom, ale aj pokročilým. Dúfam, že nenosím drevo do lesa, a že tento článok sa už niekde na fóre neobjavil ;). Tak tu je link:
woodiescciclub.com/forum/viewtopic.php?t=66
P.S.: dúfam, že sa na to dá prejsť priamo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Jenom jsem se ptal. Našel jsem tento server před 14 dny a pročetl jsem všechny diskuze. Překvapilo mě jako zakladatele Komory daňových poradců, že jsi někomu psal, že je nesmysl tyhle věci dělat přes firemní účty. Už jsi někdy něco na tom vydělal, abys věděl, jak vysoké je zdanění fyzické osoby?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No Side, sleduji už 10 let obchody na dealingu s jedním mým klientem. Jsem daňový poradce jejich firmy. Obchodovali od roku 1996 na dealingu s kapitálem cca 700 mil. Kč. Přímo bez brokerů. Posledních pět let to hodně přesměrovali jinam. Víš, hodně věcí je trochu hodně jinak, než píšeš. Proto ta otázka...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Goro
Otázka daní je o něčem jiném...a lze to mnohdy ošetřit úplně jinak...rozebírat jak, by asi nemělo cenu.. pokud jsi zakladatel Komory daňových poradců je obsáhlá diskuze o danění a nedanění na jiných vláknech, tuším v komoditách...a zdaňování tam probírali dost detailně. To by podle tebe nikdo individuální (fyzická osoba) na těchto trzích nemohl vydělávat ? Pokud se týká firemních účtů nevím už v jaké souvislosti jsem už psal o "že je nesmysl tyhle věci dělat přes firemní účty".
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...