Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Tak jak na to ?


Spajk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 424
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Sid:
Děkuji za reakci, já to psal právě proto, že jsem to už někde četl a proto to chci změnit. Nicméně těch vláken už je takové množství, že jsem to prostě nenašel. Nechci tady řešit to, zda to je blbost nebo ne, prostě chci jen vědět, jak vypovědět zprostředkovateli, zda budu muset stahovat znovu VT na reál obchodování, zda to musím oznámit CMS a tak. Prostě praktickej postup.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ace:
Fortissimo má priamo v programe ošetrené sťahovanie poplatku. Určite musíš stiahnuť nové VT-čko:
www.cmsfx.com/en/platform/download/
Ja som toto riešil len s demo verziou, skús sa obrátiť priamo na cmsforex@post.cz určite ti poradia. Tak isto ti pošlú štandardné pokyny pre zriadenie real účtu vrátane obchodných podmienok a pokynov.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

teda nevím kam dát tento banální dotaz, štve mě ten čas u příspěvků co mi nesedí o hodinu později, a když jsem zkoušel to obejít v nastavení fóra časová zóna uživatele tak jsem změníl GMT +1 na GMT ale při uložení se mi tam objeví GMT-1 což zase ppříspěvky mají čas o hodinu dříve, ale ostatní jdou uložit v pohodě pouze ten GMT nejde uložit , co s tím??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 4 týdny později...
  • 3 týdny později...

Zdravím účastníky diskuse,

chtěl bych začít s obchodováním. Jsem ve fázi, kdy hledám čemu se začít věnovat a co začít studovat, nechci do něčeho pohlavě skočit bez potřebných informací a tak procházím Finančníka, diskuse apod. Ze začátku jsem přemýšlel o Futures, ale po zjištění, že brokeři požaduji min. deposit v rozmezí 5000-10000 USD jsem od toho zatím upustil. Chci to brát jako menší formu podnikání, které může vyjít a nemusí, jsem ochotný do toho investovat 1000-2000 USD. Myslel jsem, že řešením by mohl být Forex, bral jsem ho jako lepší nástupní stanici pro začátečníka. Přečetl jsem si něco o Forexu, kde jsou sice nižší požadavky na deposit, ale podle toho mála co vím, tak se jedná o místo kde přeci jenom těch žraloků musí víc - nic moc pro začátečníka. Myslím, že člověk sám nemůže zpracovat všechny potřebné informace, které jsou pro přežití na Forexu nepostradatelné. Vhodného kandidáta na Forex obchodníka bych viděl v kombinaci ekonomie, politologie a psychologie s několikaletou praxí a pokud možno několika doktoráty :) Futures jsou přeci jenom více o zvládnutí sama sebe, psychologii, money managementu a nějaké formě štěstí a Forex spíše o přehledu ekonomik, studiu zpráv, prohlášení apod. Podle mého je těžší uspět na Forexu než na Futures. Co si o tom myslíte?

Pokud by to co píšu byla pravda, tak oba trhy mají pro začátečníka stejné výhody i nevýhody, Forex - nízké počáteční poplatky ale dravější prostředi, Futures - vysoké počáteční poplatky ale relativně "jednodušší" prostředí pro přežití.

Další měsíce plánuji studovat a začít pomalu s paper tradingem na Futures a pokud by to fungovalo, tak se s těmi 5000 USD dopředu rozloučit, zbavit se tím počáteční nervozity, strachu ze ztráty a jít do toho...

Co byste doporučili s ohledem na výši kapitálu? Díky za reakce.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...