Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdar.Potrebuju poradit co z toho nize je BIC kód banky příjemce a Číslo účtu příjemce.Díííky.:)


Beneficiary: Interbank FX, LLC - Customer Funds
Beneficiary Address: 3165 Millrock Drive STE 200
Salt Lake City, UT 84121-4732
Bank: Bank of The West
Bank Address: Wire Department
Monterey Park, CA
Bank Account Number: 762-000-099
ABA # : 121100782
Swift # : BWSTUS66
REF: Client's Name and * Trading Account Number
* (submit funds only after the Account Application has been approved)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ralph
pokud myslíš MB Trading zkušenosti s nima nemám, ECN firmy jsou trochu o něčem jiném, (dále Interactive, Hotspot atd.) Pokud chceš točit větší peníze jsou ECN lepší ve spreadech (i když jak kdy), horší v grafech (mnohdy vůbec chybí)..Pokud znáš rozdíl mezi tržními a limitním příkazy zkusit to můžeš...pokud má člověk dost dobré info o vývoji měn jsou ECN nebo mezibankovní firmy ideální. I když kladné hodnocení ECN firem většinou převládá, jsou ale i holt jiné názory. Schválně jsem kouknul na Felixovy www:

I had a live account with them that lasted 1 week. Shortest time I have ever had for being with a broker. The commission kills you if you are a scalper. If you trade the news such as I, the fills and slippage leaves a LOT to be desired. One trade had a 40 pip move on it. Had a slippage of 30 pips by the time I was filled! Plus if your like me, I love trading the GBP/USD pair. Why pay 4-7 pips when alomst every one else has it at 3?

anebo

Simply the very worst out there for fills, especially during slightly faster market conditions and news trading. makes no difference what type of orders you use. Fullstop.

Lapidárně řečeno - vše záleží na tom jak se chová trh a jak si to ECN vyhodnotí...Stará bolest více brokerů (a ECN nejsou výjimkou) - po datech neumí reagovat jinak, než že ti zvednou (viz výše) spread i o 40 pips..Nepamatuji už dlouho, kdy mi zvedli např. u CMS spread byť o jen o 2-3 body...Celkový názor - jsou možná v globále lepší než market brokeři, ale můj šálek čaje to není.. Spíše preferuji před ECN (i využívám) mezibankovní trh s vazbou nejen na měny - ale to je už jiná specifikace...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Včera jsem posílal 500usd z ge money b,celkem mně strhli 11 178kč,tu samou sumu jsem posílal asi před 14
dny,celkem odepsali 10916kč,tak si taky dejte pozor na kurz,tři stovky možná stojí za to počkat,jde o to aby se taky ale člověk dočkal.
pro quartus
platební příkaz jak to vyplnuju--
levý sloupec
informace pro příjemce--tvoje jméno--účtu a číslo,které ti přidělili
slov ozn.účelu platby--finanční služby
platební titul--335
kod země--us
zaškrt. příkaz tuzemce

pravý sloupec
příjemce--interbank.............4732
číslo účtu příjemce-- 762-000-099
banka příjemce--bank of.............park ca
identifikační kod banky--ABA 121 100 782 a SWIFT BWSTUS66
zaškrtávám sha

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid:
Skoro bych i s tvým hodnocením ECN brokerů souhlasil, až na to, že "ti po datech zvednou spread". To je právě ten rozdíl mezi ECN a retail brokery, že ECN se spreadem nemanipulují. Nemají totiž na tom nejmenší zájem. Jsou živi pouze a jenom z komisí. Spread je tvořen reálnou nabídkou a poptávkou a to že po zprávách například všichni chtějí kupovat a nikdo prodávat, je jasná věc a tak vzniká rozšíření spreadu. S podobnými čachry retail brokerů to však nemá nic společného, navíc spread klesne po několika sekundách zpět na své původní hodnoty, takže např. na obchody krátce po prvotní špičce už je opět minimální. Zatímco retail brokeři drží zvýšený spread i několik minut.

Ještě bych si dovolil zapolemizovat s tím prvním příspěvkem z Felixova fora, to aby jsi nedostal slippage 30 pips se dá jednoduše ošetřit tzv. limit objednávkami, kde stanovíš maximální slip např. na 10 pips. V tom případě se můžeš dostat do trhu jedině se slippage do 10 pips anebo se nedostaneš vůbec - je na každém, co mu vyhovuje. V tomto případě bych si tipnul, že onen človíček vstupoval do rozbouřeného trhu po zprávách se standardní market objednávkou bez limitu. No to se ale nováčkům, kteří mají účet týden stává.

Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Osobně bych raději než ECN brokera volil obchodování currencies na burze (globex). Myslím, že jediný důvod proč obchodovat měny na forexu jsou nízké požadavky na vstupní kapitál a možnost obchodovat do začátku se zanedbatelnými částkami (Oanda dovoluje libovolnou velikost obchodní jednotky i třeba jen 10$).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf: a jak budes obchodovat 24 hodin denne na long runu? Neprijde ti, ze je to stejne hloupa otazka? Navic meny se obchoduji 23 hodin denne (vyjma hodinove maintenance), coz jak jsem si racil vsimnout delaji i nekteri retail FX brokeri (sice treba ne na hodinu, ale take dochazi treba na 15 minut ke zmrazeni (kady den a ve stejnou dobu) a pak to opet jede - zrejme restart systemu a uklid po bourlivem predchozim dnu).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf: ktere bezne (a pravidelne) ekonomicke vyhlaseni se kryje s maintenance hour? Budeme-li dusledni, tak to neumoznuje ani forex, resp. platforma ano, brokeri nikoli... (a ti co to umoznuji - treba Oanda - stejne nereflektuji aktualni stav na interbank trhu, tak k cemu to je?)

Zvlastni ze to zadnemu z participantu Globexu nevadi a nevsiml jsem si, ze by ty diry v trading hours vadily nekomu na jakekoli burze...:-0 Chces rici, ze fundamenty jsou zalezitosti afektujici pouze FX?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf: jasne obchodujes neco, co mnohe nezajima nebo neresi, ale jako vseobecnou (pro zmenu tvoji) vytku vuci Globexu/CME, kdyz stejny slova mohu pouzit pro FX proste neberu, sorry. Jak zobchoduji zaverecne tiskove prohlaseni ze zasedani G8, kdyz zadny mne znamy FX broker bud neprijima obchodni prikazy vubec a nebo obchoduje (cert vi jak) za patecni zmrazene uzaviraci ceny s kuzelnym spreadem jako tresnickou?

Samozreme, vsichni to zobchoduji obvykle s GAPem pri oteviracce v nedeli vecer naseho casu, podobne jako na Globexu v 5 p.m mistniho casu....

Je nabiledni, ze to nemusi kazdemu vyhovovat... Oprav mne, pokud se v teto uvaze mylim. Za relevantnejsi bych povazoval vyrazne omezenou nabidku oproti FX treba...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...