Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

PajaSoft: To co pises, je jiste nemile, taky moc dobre nevim proc musi byt bankovni ucet na stejne jmeno na jake jmeno je ucet u brokera, ale to ze ti prachy poslou jen na ucet, ze ktereho jsi poslal vstupni vklad, beru jako velmi dobre opatreni, kdyz jsem vybiral penize od brokera, stacil jeden papir A4, kde se vyplni inicialy, telefonni cislo, cislo uctu u brokera, kolik penez a kam se maji poslat, podepise se a posle ten mailem nebo faxem. Takovy papir si vyrobi kazdy ... jedina ochrana je prave to, ze ty prachy muzou jit jen na ucet toho kdo penize na ucet brokera poslal a tedy disponuje timto uctem.
Ale nerekl bych ze zrizeni noveho uctu na tve jmeno v jedne mene je zase tak neprekonatelny financni problem. Kdyz vidim ty dlouhe hlasky, ktere jsi byl ochotny k tomu tematu zde napsat a jiste nemalo dalsiho casu jsi teto problematice venoval. Dokonce by jsi snad byl ochotny zalozit bankovni ucet, poslat penize, ucet zase zrusit a toto opakovat vzdy kdyz bude treba penize poslat nebo vybrat a dohadovat se s brokerem ze doslo ke zmene uctu. No nevim, neprijde ti to skoda casu? Zamer se na veci, ktere muzes ovlivnit a neplytvej energii na neco co podle me smysl nema.
Kaja

Link to comment
Sdílet pomocí služby

koblih: prijde ti rozumne (bez profesionalizace) investovat rocne cca 8-10% vstupniho rizikoveho kapitalu do takoveho expensives (*)? Mne ne, proto o tom uvazuji v teto rovine.

(*) Ano moje rocni naklady na takovyto ucet jsou v teto vysi (tisicove rady) a nedela mi problem je platit, prici se mi vsak to platit 2x...

PS: Zrizeni a zruseni uctu je zdarma a operace je otazka cca 5 minut pokud jsou pripravene veskere podklady (jako ze to neni problem) - musis ale zapomenout na obvykle ceske "moloch" banky a trpne cekani ve fronte na prepazce...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

koblih: mam stejny ustav, ale s podstatne vyhodnejsim (je treba ale srovnavat srovnatelne - zpusob autentizace/autorizace a pocet techto prostredku, mnozstvi menovych poductu apod.) programem Alfa, ktery jiz davno nelze pro nove ucty zridit. Navic, pokud bych si mel zrizovat ucet ciste na trading, tak i ta uspora 85,- Kc za vedeni uctu jaxi pada - proc bych tam mesicne fundoval 15kkc?

Tudiz vedeni by nebylo zdarma - vedeni + OEK (MEK zdarma je sice krasny, ale uroven zabezpeceni je podstatne nizsi - proc to je na jinou nebatu (a banky to moc dobre vedi)) + IEK + MasterCard. Pocitam, ze dle aktualnich cen se odhadem dostanu na rocni naklady okolo 2-3kkc jen za to, abych si vydrzoval bankovni ucet na sve jmeno, trochu draha sranda:) - navic jiz jeden takovy mam(e). A moji pobocku mam po ceste domu, takze mne ridka sit (i kdyz po fuzi s RFS uz i to pada) nikdy netrapila, stejne tak vlastni bankomaty.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

vzhledem k tomu ze jsem v diskuzich nemohl nic najit, chtel bych se zeptat jestli jste nekdo zkouseli realne obchodovat pres [bold]Forex Club[/bold] (fxclub.com). Jejich nabidka se zda byt pro "chudeho zacatecnika" vyhodna, nebot ted nabizi neco jako "bonus 100$ prvotni vklad" a velice nizke marginy. Nicmene pri registraci pozaduji podpis US formulare W8-BEN a nevim, jestli je to standard u vsech spolecnosti se sidlem v US. Taktez jsem se chtel zeptat jak se Vam jevi jejich platforma Rumus 2.

Diky za pripadny nazor

Stepan

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...