Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

vcera v patek 14.5. mi prisel zajimavy dopis od CMS a to, ze muj ucet byl bez meho souhlasu preveden do CMS UK (coz je vlastne pro me lepsi, diky moznosti obchodovat zlato a pojisteni vkladu) a pokud s tim nesouhlasim, at jim do vecera do patku napisu mail, jenze dopis jsem si precetl az dnes v sobotu:)))))))))) vtipne:)))))))))) nechapu, co tim CMS zamysli, jen uvadim, ze si nestezuji, jelikoz jsem uz drive uvazoval nad zmenou. v CMS UK pokud vim regulace take je, tak nevidim problem. veskere loginy, hesla, zustavaji. jen se mi zmeni cislo uctu. ma nekdo z vas podobnou zkusenost? musim rict, ze se dost tesim na zlato, ktere umi pekne trendovat na obe strany, cekam podobne brutality, jako u librojenu, ale s odpovidajicim stoplossem a vyskou pozice to bude lahudka

zdravim Andrew

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Zdravím obchodníky,

prosím ty co obchoduji s Dukascopy o radu.

V rámci zřizování účtu chtějí zaslat i ověřenou kopii PASU/OP, což mi ovšem žádný notář u kterého jsem byl, ani na CzechPOINTu na poste nechtějí provést s odkazem na zákon 358/1992 Sb. notářský řád, kde se píše, že vidimace se neprovede pokud je vidimovanou listinou právě např. PAS či OP ...

Bohužel account manager od Dukase to stále není schopen pochopit a zarytě žádá vidimovaný OP/PAS.

Jak jste to prosím řešili vy všichni co s nimi obchodujete ? Příp. kde jste přesvědčili notáře, aby Vám listinu ověřil ?

Předem díky moc za informaci!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

roBBB
bohužel české zákony jsou v tomhle neúprosné a švýcarské rovněž... Řeší se to tak, že si necháš ověřit podpis pod kopii pasu, kde se uvede formulka: Toto je můj vlastnoruční podpis..ověřuješ tedy primárně podpis a ne pas. Další variantou, kterou jsem někde zaznamenal, je jiná varianta s podpisem. Prohlášení: toto je můj vlastnoruční podpis, ověřený podle pasu č. xxxxx, uvedeš tam svoje jméno, adresu a podpis. To ti udělá každý úřad - ověření podpisu pod prohlášením. Pak k tomu přicvakneš copy pasu, kde je patrné že číslo, které je uvedeno na prohlášení i číslo patrné z copy pasu je totožné. Údajně i tuhle variantu švýcaři uznávají.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte.

Pred zopár dňami som si otvoril DEMO účet u Patria Forex a dosť ma to celé zaujalo.

Som tu TOTÁLNY začiatočník a preto by som vás poprosil o nejaké rady.

1) Chcel by som si vyskúšať nejaké ZÁKLADNÉ veci v DEMO verzii - poprosil by som o nejakú radu o nejakú dobrú knihu ALE IBA OHĽADNE FOREXU (chcel by som sa zamerať IBA NA FOREX).

2) Chcel by som si založiťnejaký MINIÚČET za 30 dní keď mi skončí DEMO účet (okolo 300-500 Eur) , a zajímalo by ma, ktorá Česká alebo Slovenská spoločnosť je dobrá (aby som nenaletel nejakým podvodníkom) a ktorá si za služby účuje primerane.

3) Ak niekto napíše : Účtujou si spread 2 pips na EUR/USD což je super , NECHÁPEM čo je to spread 2 pips na EUR/USD . Čo to znamená ? Vedel by mi niekto poradiť kde by som si mohol NAŠTUDOVAŤ takéto pojmy ?

VOPRED ĎAKUJEM ZA KAŽDÚ RADU

Radolus



Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

SID
JJ to vím, ale psal jsem mejla na Dukas z dotazem jestli je možno mít u účtu kromě hlavního hesla ještě jedno aby případný výběr byl možný pouze po zadání obou hesel a napsali mi že pokud chci otevřít live účet pro dvě osoby tak je minimální vklad 10K USD..hledám totiž způsob jak ošetřit zabezpečení účtu mezi investorem a správcem..ale zřejmně to uděláme tak že založíme společný bankovní účet a u Dukase bude obchodovat jen správce..ale mám jistotu že správce nenechá poslat many z Dukase na jiný ůčet?..Jedná se o několik desítek tis.USD tak chci najít nějaké vhodné řešení.
Každopádně díky za reakci a případnou radu nebo nápad;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

GameR
k této jistotě nepotřebuješ žádná double hesla, při registraci uvádíš svoje jméno a mj. číslo bank. účtu..Dukascopy to při withdrawal (výběru peněz) nepošle nikdy na žádný účet než na ten, který jsi uvedl - tedy fyzická osoba nebo firma...a k čemu společný bank. účet ?..si dohodněte se správcem jasná smluvní pravidla a je to..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SID
..mno víme oba jaká je doba..jedna věc je dohoda a druhá věc je její dodržení..u toho bank.účtu sem to myslel tak, že by byl nutný s manipulací účtu podpis nebo heslo obou, tedy investora i správce..jde mi o to aby jeden bez druhého nemohli manipulovat s účtem..u Dukasu je to tedy vyřešeno tím. že při withdrawal to pošle pouze na uvedený účet a nikdy jinam.
SIDe díky moc za info (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...