Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím, tak jsem kontaktoval českého zástupce CMS pro Evropu, ten mi doporučil tuto společnost:triquetrafg.com
Bohužel mi neposlal smlouvy apod. věci v češtině, jak jsem o ně žádal. Byl by zde někdo tak laskav a zaslal nebo lépe uložil na nějaký free server, abych si to mohl pročíšt?.
MImochodem Cikomodity nevypadají vůbec zle.
Rád bych znal také názor někoho, kdo přes CMS obchoduje přímo, např. Sid atd...
Už se těším na odpovědi...

Pc: chápu, že je tady už spousta příspěvků, týkající se CMS, a také je na trhu více brokerů v případě mé nespokojenosti, je to individuální. Ale přesto ....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, u Cikomodity jsem měl otevřený první demo účet, ale jinak o nich nevím nic konkrétního. Pak jsem přešel přímo na CMS kde jsem měl otevřený i live účet. Před měsícem jsem ho zrušil a otevřel jsem nový u CMS UK. Otevření je opravdu velmi jednoduché. I mě jako neangličtináři to trvalo cca 15 minut vyplnit formuláře a následně naskenovat a odeslat řidičák a hlavičku výpisu z účtu kvůli ověření adresy. Jinak jsem s CMS spokojený. Příkazy jsou uskutečněny
okamžitě. Takže žádný problém.
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Cikomodity shrnutí:

Finance u UK regulovaných společností, což CMS je, jsou pod ochranou FSA, která zabezpečuje ochranu do výše 48 tis. GBP.
Link o ochraně vkladů : www.cmsfx.co.uk/en/about-cms/safety-of-funds/
Co se týká otevření účtu prostřednictvím této společnosti, jejich reference u CMS Fx´ jsou stejné jako přímé otevření, stejně tak i obchodní podmínky s CMS.
Navíc však získám dodatečný servis – klientský, analytický či reklamační
Neúčtují si žádné poplatky, náklady kompenzuje CMS broker. Což nemá vliv na dodatečné poplatky.
Jedinou podmínkou k získání jejich klientské servisu je obchodní aktivita (jak jinak) – minimálně 1lot měsíčně.
Pokud tato podmínka nebude splněna, nadále zůstáváte klienty cikomodity, jen se vám dočasně deaktivuje ZO balík profesionál, který je při obchodní neaktivitě deaktivovaný. Pokud provedete obchod v uvedeném objemu, bude tato služba opět spuštěna.
V případě zániku společnosti cikomodity, zůstáváte klientem CMS.
To je jen zhrnutí.
Takže jsem se asi rozhodl, zkusím to přes tuto zprostředkovatelskou společnost a mé první dojmy poté hodím zde do fóra.

Ps: V žádém případě to není reklama, nebo něco podobného. Tyto informace poskytuji pouze pro Ty, co si budou zakládat účet a budou se obávat jazykové bariéry.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Časom si Cchcem si otvoriť účet u CMC Markets, pozeral som si ich podmienky a poplatky a vychádza to pre mňa najvhodnejšie, majú účet od 2000$ a obchodovanie s relatívne malými objemami takže účet je podľa mňa dosť veľký na intradenné obchodovanie.

Neviem však či je 2000$ dostačujúcich na pozičné obchodovanie, (pár obchodov do týždňa a najmenšie objemy) myslíte že áno?

Chcel by som obchodovať ID, avšak keď je trh otvorený od večera nedele do piatku večera nonstop, stále mám obavy že mi ujdú príležitosti, a že ked nemám AOS, tak nedokážem byť pri počítači 24h denne. Preto to chcem skúsiť pozične, obávam sa však že 2000$ je na to príliš málo. Možno som v tomto neskúsený a robí sa to inak, ale neviem ci predstaviť ako sa dá forex bez AOS obchodovať ID bez výčitok že ste cez noc spali a ušlo vám kopec obchodov. Som nováčik a kto viete ako to je, prosím objasnite mi to.

Dik ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, prosim Vas, ma tu niekto skusenost s brokerom FOREX.COM ? Premyslam ze si cez nich znova otvorim ucet.. Pojdem cez sprostretkovatela CIKOMODITY lebo tak sa da komunikovat v s.j. Sprostredkuvaju aj CMS, ale v porovnani co maju CIKOMO na stranke, mi koli rekotaciam a exekuciam vychadza onieco lepsie FOREX.COM. Prosim Vas, obchodujete cez nich niekto? Dakujem za vsetky odpovede a dotazi. smaragd

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...