Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

Připojuji se s žádosti o zkušenosti s FxPro, nedávno jsem na nich narazil taky. Jinak když se podívám na recenze brokerů všude, jak na forexpeacearmy tak i další stránky, tak mi připadá, že akorát zmatou... Doteď jsem od lidí četl kupříkladu jen kladné věci na IBFX, teď se podívám na FPA a mají 2 hvězdy z 5, tak si nevím co o tom mám myslet...a netyká se to jen interbank...ale třeba i taková Oanda...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 months later...

Zdravím tradery,
prosím mohli by jste mi poradit nějakého spolehlivého a bezproblémového brokera na forex? Prolezl jsem Forexpeacearmy, ale tam se člověk dozví spoustu osobních názorů a informace tam psané uživateli nemají vlekou vypovídací hodnotu. V podstatě mám 3 požadavky na daný broker: minimální účet max 500 USD, rychlá exekuce pokynů a co nejnižší spread.(což asi všichni). Kdyby jste mi někdo mohli poradit, byl bych vám moc vděčný, dík

Josif

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Josif,

neber to v zlom, ale evidentne nemáš dost prostriedkov na obchodovanie a pravdepodobne ani skúsenosti, preto lepšie urobíš keď tých 500 USD pošleš niekam na charitu ...aspoň urobíš dobrý skutok. Inak tie peniaze už teraz nemáš !
Neviem prečo sa všetci začiatočníci hrnú na forex , je to trh pre velke účty a skúsených obchodníkov. Pokial som ta velmi neurazil skus sa zamyslieť a pozri radšej akciove indexy ktoré obchoduje kopa traderov a sú podstatne menej nákladne a rizikové. Otvárať účet s 500 USD je totálny nezmysel a to som velký optimista a pozitívne naladený človek.Radšej počkaj naber ake take skusenosti na deme a našetri si peniaze, teda aspoň 3000 USD aj ked si myslím, že na forex je to stále málo...
Rozhodni sa ako chceš , ale neskôr mi dáš za pravdu aspoň v duchu . Vaľa štastia.

Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Čau,
díky za pomoc. Hlavně ten 100forexbrokers odkaz pomohl.
Pro gladiátora, ne určitě jsem se neurazil, ale forex poskytuje možnosti obchodování v malý míře. Nevím, za jak malé částky se dají obchodovat akciové indexy. Co se týče té částky peněz, tak já chci vložit takhle malou z jedinýho důvodu. Když o ni přijdu, nebude mi to bolet. Mohl bych si na ten účet poslat i větší obnos, ale proč bych to dělal. Přechod z demo účtu, kde koupím nebo prodám a daří se mi držet se relativně stabilně, na reálný, kde začnou pracovat emoce, nesmí být dle mého názoru tak velký, protože jinak o ty peníze vážně přijdu. Někde se prostě začít musí.... až se začne dařit s touto částkou, pak si tam pošlu další peníze...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gladiator to ze Forex je pre velke ucty nie je pravda, prave naopak. Forex je podla mna najtrendujucejsi trh a broker s variabilnou velkostou pozicie ti umoznuje ovela lepsi MM ako pri komoditach alebo akciovych indexoch kde si viazany velkostou kontraktu. Dalej platis komisie, platis datafeed, platis charting SW, pri FX je toto vsetko zadarmo (ok je tam spread), takze nakladnost je urcite pre FX mensia. U FX si mozes dovolit obchodovat pozicne alebo swingovo kludne aj s uctom par 1000usd, pri indexoch nie pretoze velkost SL bude velmi velka t.j. si prakticky odsudeny na 1-5min TF. FX ma teda pre Josifa urcite viac vyhod ako nevyhod, priznajme si.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravím všechny,
vím že je toto vlákno nazvané založení forex účtu,ale já mám opačný problém.Mám otevřený live účet u CMS a chtěl bych vybrat všechny peníze a účet zavřít.Zkoušel jsem na stránkách cmsfx.com vyplnit nějaký formulář který jsem měl pak vytisknout,podepsat a poslat na account@cmsfx.com,problém je v tom že tato adresa nefunguje,vždy se mi vrátí pouze toto:Vaše zpráva pro ze dne 26.08.2009 nemohla být doručena
554 smtp; 554 Service unavailable; Client host [mxh.seznam.cz] blocked using
Barracuda Reputation;
bbl.barracudacentral.com/q.cgi?ip=62.240.178.246
Můžete mi prosím někdo poradit kam jinam to můžu poslat nebo nějaký jiný postup?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravim,

rád bych si založil Mini účet Forex. Našel jsem společnost GCI Financial Ltd (www.tradersno1.com/cz), kde jsem si zkoušel obchodovat na demo účtu. Demo účet mi vyhovoval, tak bych se rád zeptal, zda s touto společností nemáte nějaké zkušennosti, popřípadě jaké. Jestli vám přijde výhodné obchodovat u této společnosti nebo byste doporučil spíše jinou s výhodnější a spolehlivější spoluprací? A ještě bych potřeboval, aby semnou společnost mohla komunikovat česky, bohužel angličtinu moc neovládám.

Díky, Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...