Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

mholinka
Tohoto brokera nepoznám. Tiež nerozumiem, čomu hovoríš rozdiel nabídka/poptávka - ak to má byť rozdiel nemôže tam byť znak delenia.
Ak ide o 20 USD, to by zodpovedalo pre 1 lot rozdielu 2 pipsy medzi bid a ask cenou, čo je taká bežná hodnota. Ja u svojho brokera nič iné ako tento rozdiel neplatím. O skladbe poplatkov u konkrétneho brokera je najlepšie informovať sa priamo u neho.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jasně jedná se samozřejmě o rozdíl 2 pips na 1 lot mezi nabídkou a poptávkou, můj dotaz spíše směřoval zda je ten poplatek na lot ve standardní výši (dle slov brokera v rozdílu mezi bid a ask už má i započítané komise). Jedná se o českou společnost, čili u domácích brokerů jsou někdy komise vyšší?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pokud se u většiny brokerů nic neplatí, připadá mi, že 20$ je docela dost, ne? Krom toho slušný ECN má nižší komise, např. ATC 8$, MBT 7,8$ za 1lot EURUSD, neřku-li mnohem nižší spready. Ale to se v dnešní době internetu dá lehce zjistit na stránkách brokera.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 3 týdny později...

Zdravím všechny
Jsem začátečník a po pročtení vlákna jsem se rozhodl pro demo VT Trader u CMSForex. Stáhnul jsem demo VT Trader 2.0 a vzhledem k tomu, že jsem analfabet na jazyk tak mě chvilku trvalo než jsem dostal už. jméno a heslo. Od včerejška do dneška se mě platforma neotevře a po zadání jména a hesla mě to napíše " Kontrola verze v pořádku, Přihlášení ....Server je dočasne nepřístupný. Zkuste to později ." Otázka zní zda je to normální nebo je chyba u mě. Co případne udělat. Takto by to bylo možné i naostro?? Díky
Fany

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Airmike Napsal:
-------------------------------------------------------
> btw: svoj nazor ohladne kvality Fx brokerov som
> zmenil len nedavno po studii vsetkych moznych STP
> a ECN brokerov. pred par mesiacmi som si myslel ze
> je mozne najst kvalitneho FX brokera na vsetky
> druhy obchodovania FX. dnes si myslim ze su styli
> ktore su zvyhodnene na Fx spot a niektore na Fx
> futures.
>
> globalne sa ale neda specifikovat co je lepsie.
>
> vsetci sa ucime

Fx futures myslíte napríklad 6A, 6B, 6E … na CME?

Ďakujem,
J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

>hladanim idealneho brokera na FX som stravil vela casu a prisiel som na to ze uplne korektneho pristupu sa FX >trader nedocka. kazdy typ brokera ma svoje plus a minus.

Tiež začínam mať tento pocit. Portfólio viacerých účtov je naozaj asi nevyhnutné.

>ano konkretne tie. ale vsetko ma svoje vyhody a nevyhody. aj futures

Áno, toto je pravdepodobne pravda. Sám som doteraz pôsobil len tu. Ale má to aj svoje nevýhody. Nie je tu taká možnosť manévrovania, napríklad kontrakt 6E má hodnotu 125.000.- USD a tým pádom má jeden tick hodnotu 12.50. Je možné sa pohybovať len v násobkoch tejto hodnoty. Na Fx si môžem naložiť toľko, koľko mi presne vyhovuje a tým pádom môžem dávať SL/TP na logické miesta. Tak isto s likviditou v určitých hodinách je to veľmi diskutabilné. Ale pokiaľ sa človek pohybuje vo väčších číslach tak to môže byť riešenie.

J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Ahoj všem,
něco přes půl roku pronikám do forexu. Postupně jsem se propracoval k základům svého obchodního systému a nyní zjišťuji že jsem limitován brokerem. Už druhý den googlim po nabídkách a hledám. Velmi bych ocenil radu / pomoc od někoho úspěšně obchodujícího. Popíšu situaci:

Rád bych měl:
- Obchody na M1 grafu, aby graf k něčemu vypadal, musí mít desetinnou kotaci (cena na 5 des. míst)
- přímý přístup na trh (tedy ne Dealing Desk ani Market Maker)
- rychlé reakce na příkazy a žádné známky jiné manipulace cenou
- Metatrader výhodou, ale přeučím se na cokoli jiného
- hlavní graf odpovídající cenám BID/ASK
- nepřehnané spready (EURUSD do zhruba 2pips)

Jak jsem "rostl"
1) Teletrade demoúčet (podle kamaráda co mě přivedl na myšlenku FX)
2) XTB Demo (chycen jejich marketingem)
3) XTB Real minilot (stále bez obch. systému = ztráta cca 40% účtu)
4) studium literatury, semináře, pochopení o co jde, ztráta nervozity, pochopení významu backtestu, orientace na M1
5) Colosseum demo (rozumně vypadající backtesty v excelu, problémy se spreadem - v grafu MT4 jsou ceny špatně)
6) Hledání brokera, který nabízí rozumné podmínky

Prosím o radu někoho zkušeného. Začínám nabývat dojmu, že díky necentralizovanosti fx trhu si každý broker může vymýšlet jaká data chce. Nevylučuji přechod na komodity, přecijen graf je to podobný :)

A když už se někdo na mou prosbu chytí, prosím napište jednou větou jak se platí za obchodování komodit (vůbec nevím co je RT)

Díky,
ZPROS

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...