Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

Vyhledávání jsem si nevšiml. Komunikace bude potřeba hlavně při zakládání účtu a při případných dotazech. Pokud je všechno anglicky, tak to sám nezaložim. Když tato společnost ne, tak můžete poradit nějakou spolehlivou společnost, s dobrými podmínkami při obchodování? Pokud možno aby měla společnost k dispozici demo, na kterém bych si to mohl přímo u nich vyzkoušet.

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To: [bold] MmartinN [/bold]

Zdravim, GCI Fin mluví sama za sebe již adresou:

GCI Financial Ltd
Gordon House, 4th Floor
1 Coney Drive
[bold]Belize City, Belize [/bold]

Stránku o které píšeš provozuje partner aka "introducing broker" společnosti GCI, tj. pravděpodobně žije z komisí, které má z každého obchodu, který jeho klienti přes GCI provedou - tj. "příživník" :-) FX lze obchodovat i bez těchto osob/extra nákladů přímo přes vybraného brokera. Co se týče komunikace - jak psal již [bold] vladko11[/bold] nemusíš se toho obávat - většina komunikace je elektronická (email), kde máš čas si vše v klidu projít a přeložit/porozumět. Tel. komunikace není příliš častá - tedy pokud ti nespadne připojení k netu (vč. záložního) s loty v trhu bez SL ;) , příp. si nedomlouváš indi podmínky pro obchodování apod...

Pokud bys chtěl alespoň trošku seriozní spol. v CZ pak zkus XTB CZ - osobně neznám z praxe, ale myslím, že tady na finanč. přes ně někdo obchodoval (mrkni do vlákna brokeři - xtb, tedy pokud tam stále ještě je, na zkušenosti ostatních) ...

Ať se Ti daří !! ;) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ano xtb je vcelku dobra volba ale maju dost vysoke spready a pri malom ucte mozu chybat aj mikroloty. ale to urcite zbadas na deme co si mozes s malym riskom dovolit. myslim ze na definitivny vyber brokera mas teraz dost casu . Ja obchodujem na platforme Metatrader pre toto. Mobilny pristup z pda. Mozem zmenit brokera a nemusim sa ucit nove ovladanie. Mozes vyskusat aj cms . oandu .fxcm ale urcite vol brokera ktory podlieha regulacii . Je tu aj vlakno Spolahlivost fx brokerov a niektori maju vlakna v sekcii Brokeri. Dalsie kriteria napr. na earnforex.com. Na fxstreet.com je tiez porovnavacia tabulka brokerov.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky moc. Vyzkoušel jsem si ten Visual Trading a MetaTrader 4 a ten mi vyhovoval mnohem více. Jde o to, že teďka pro změnu nevim, který společnosti pracují s touto platformou. XTB s tím pracuje a jinak nevim, společnost CMS, která se mi také docela zamlouvala bohužel pracuje s VT. Nemůžete prosím ještě poradit s tímto problémem? Která si myslíte, že je nejideálnější a pracuje s touto platformou?

Díky moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Znova díky.. Tak jsem se pomalu rozhodnul, že XTB je dobrá volba, jenom mi tam schází miniloty:-( nezakládal bych nějak moc velkej účet, takže tohle by mi mohlo komplikovat obchodování. Zas je to česká společnost, při zakládání účtu bych určitě šel na pobočku osobně, což u CMS apod. nejde. Nemůžu se rozhodnout, miniloty jsou pro mě docela důležitý.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

prajem pekný deň

Má tu niekto skúsenosti s Brookerom "Alpari"? Tato firma poskytuje mikroloty (0,01) a nemá žiadnu minimálnu hranicu pre mini účet. Taktiež je pre mňa veľkým plusom že sa dá pracovať na platforme MT4. Chcel by som si totiž vyskúšať ako zo mnou budu lomcovať emócie na LIVE

ak náhodou máte skúsenosti s inými spoľahlivejšími brookermi, ktr používajú MT4 a ponúkajú mikroloty sem s tým, budem vám veľmi vďačný.

s pozdravom wollwo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

hodlám si založit live účet u [bold]CMS v Londýně [/bold]. Používám platformu Metatrader, takže proto volím dceřinou společnost. Rád bych znal vaše názory na CMS, zda Vám stále vyhovují jejich podmínky, tzn. fixní spread,zda je slip nulový či více než přijatelný v případě volatilnějších času na trhu atd. Nebo došlo ke změně.
Má další otázka se týká pojištění vkladů v případě náhlého krachu. Chápu, že mají nad sebou dozorčí orgány a obraty v biliónech dolarů, takže je malá pravděpodobnost, dobré firmy mají většinou vklady pojištěny.
Ze zákonů USA jsou vklady pojištěny a i v případě krachu mám nárok na zpětnou výplatu, platí to také pro CMSUK ?

Stále platí, že mohu kontaktovat agenta pro východní Evropu, kterého si oni sami platí ?...
[bold]( cmsforex@post.cz)[/bold]
Mohu tohoto zástupce kontaktovat v případě nějakého problému týkající se účtu atd, nebo slouží pouze a jen pro pomoc při zakládání účtu ?
Ps: Prošel jsem celé vlákno týkající se založení forex účtu, přesto bych rád znal vaše názory. Nechci nic podcenit

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nemám vyzkoušeno, jen jsem někde četl.
Když si otevřeš účet přes cikomodity, tak ti asi pomohou, ok, ale žádnou finanční výhodu asi od nich mít nebudeš. Přesto oni zato, že získaly brokerovi klienta dostávají určitou provizi.

Existuje možnost (např. cashbackforex.com), která ti po zprostředkování účtu ještě část té provize vrátí. Takže si myslím, že to je zajímavá možnost, jak si zvýšit ziskovost. Až se jednou rozhodnu přejít na live, tak buď to zvládnu sám (také neumím ang) a nebo zmermomocním někoho znalého. Ale určitě tak, aby se mi část spreadu vrátila.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za odpovědi.

To premnath : Vy sám obchodujete přes cikomodity?...pokud ano, jak jste spokojen z jejich službami?

Angličtina u mě není zas takový problém, i když je to dobrá alternativa, co se týče klientské servisu, fundamentálních zpráv a různých analýz ve slovenštině, popř. kdyby nastal nějaký významější problém, tak bych se nemusel obávat nějaké problému.
Ale přesto, proč obchodovat přes zprostředkovatele, když mohu využít těchto služeb přímo....

Ještě jednou děkuji za odpověd, mám o čem přemýšlet.... ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...