Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

SID: Prosim Ta, viem ze mas kopec inych veci riesit, ale mohol by si mi napisat co je podla teba vyhodnejsie: (1) obchodovat s vyzsim leverage (paka) = nizsim margin (marza), tym padom mozem mat otvorene aspon 2 obchody naraz a pripadne viac v zavislosti na leverage napr.: 1:400 ...(2) ALEBO obchodovat s nizsim leverage = vyzsi margin a mozem mat otvoreny iba 1 obchod koly vysokemu marginu. Otvarat ucet budem s 1000 USD-1200 USD. DAKUJEM ZA POCHOPENIE A USMERNENIE :) smaragd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

smaragd
leverage se vždy vztahuje pouze k výši blokace marginu. Pokud ti nabízí v základu broker vyšší páku, proč toho nevyužít. Nikdo nikoho přeci nenutí otvírat hafo pozic nebo hafo lotů jen kvůli vysoké páce. Můžeš si při vyšší páce otevřít třebas dva, tři obchody a např. různě vykrývat pozice. Při hodně nízké páce jsi odkázán na výši svého zůstatku a určitým způsobem omezen, když třeba vidíš hodně dobrou šanci na další vstup (např. přikoupení ve směru), ale díky výši svého zůstatku na to prostě nemáš (prostředky nutné pro blokaci marginu) a do obchodu vstoupit zkrátka nemůžeš. Zda to je nebo není risk (mít otevřenu souběžně 1,2 nebo i 3 pozice) je už jiná otázka - především hlavy a MM. Co je nebo není výhodné (kolik máš otevřeno pozic) záleží už od stylu obchodování, využívání např. korelací, křížových crossů, jištění přes SL nebo TSL atd.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
již delší dobu se snažít najít spolehlivého brokera s mikroloty. Mám si vybrat raději brokera z USA než odjinud? A kterého používáte vy a jste s ním spokojeni? Prošel jsem pár brokerských reviews a našel jsem Windsor Brokers Ltd, založený 1988, jenže na Kypru, byla by to špatná volba? Mohli by jste mi poradit, dle čeho mám vybrat brokera s mikroloty na Forex?(nebere v úvahu vklad,páku ani spread).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Zdravím,

Mám dotaz týkající se fx brokera CMS UK, vybral jsem si ho právě kvůli tomu, že nemá omezení jako jeho dceřiná společnot v USA, tzn. omezení FIFO atd.
Bohužel před pár dny broker v Británii změnil podmínky vztahující se k ochraně vkladů:

[ital]CMS - ochrana vkladov

Vážený klient CMS,

Spoločnosť Capital Market Services (CMS) pripravila nové obchodné podmienky s platnosťou od 30.apríla 2010.

V jednoduchosti nová zmena obchodných podmienok znamená, že CMS môže Vaše peňažné prostriedky previesť na tretie strany, na ktoré sa nevzťahuje ochrana vkladov podľa práva Veľkej Británie. Kvôli nemožnosti striktne zabezpečiť ochranu Vašich peňažných prostriedkov u spoločnosti CMS, Vaše peňažné prostriedky preto od 30. apríla 2010 pokladáme u tejto spoločnosti za nechránené aj napriek tomu, že môžu spadať pod právnu ochranu podľa príslušných zákonov tretej strany. [/ital]

Má otázka tedy směřuje k tomu, zda je zbytečné se touto změnou zabývat, i když můj osobní názor je, že je to podstatná změna.

Přemýšlel jsem o Fxpro nebo Alpari (MT4), pokud se nepletu "Sid" obchoduje právě přes CMS, ale v USA. Obchoduje někdo live přes CMS v USA, a jak ovlivnilo už zminované omezení FIFO a další vaše obchodování?...
Přemýšlím ještě o možnosti přesunu kapitálu do CMS US

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dieesels
to co píšeš a na co odkazuje a rozesílá maily slovenský Trim, Ciko nebo jak se teď jmenují, je snůška nesmyslů.
Od 1.5.2010 dle nařízení FSE, které je autoritou pro GB a pod jejichž dohled spadá většina brokerů v GB, včetně CMS-UK, jsou všechny účty klientů převáděny na segregované (oddělené) účty u JP Morgan Chase. Toto nařízení platí pro všechny brokery, nejen pro CMS-UK. V případě, že by některý broker "krachnul", jsou dílčí vklady klientů pojištěny do výše 50.000 liber do 100%. Pro klienty se nic nemění, naopak už nemají účty vedeny společně, ale každý odděleně. V případě krachu některého brokera spadajícího pod dozor FSE uplatní klient svůj nárok u servisní složky FSE. www.fscs.org.uk/
Tímto je naopak posílena ochrana vkladů klientů. Třetí stranou je myšlena banka, tedy kdyby krachla banka JP Morgan Chase u které jsou vedeny segregované účty (což je málo pravděpodobné), ale i kdyby, zase se na ně vztahují zákony o ochraně klientů přes GB zákony o bankách.
Trim-Ciko by si měl pořádně přečíst o co go než začne pouštět do světa takové bláboly..nebo to dělá úmyslně, aby preferoval svou Saxo bank, kde má asi svoje zájmy..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...