Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

GameR
jj, Dukas získal 16.6.2010 plnou bankovní licenci a především to asi bude na počátku přínos pro Dukase samotného v rámci švajc bankovního systému. Co to přinese pro klienty ukáže až čas, jen se proslýchalo, že klienti s vyššími vklady budou mít možnost využívat i připravovaných bankovních služeb Dukase (jako standardní banky, vč. net bankovnictví atd.), ale to je podle mne zatím vše ještě v plenkách a hudba budoucnosti....uvidíme až časem.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Prajem pekný deň

Včera som si, opäť, chcel otvoriť svoj prvý micro FX účet u spoločnosti FXCM. Avšak sa tento krok v mojej budúcej kariére ako tradera stal akosi neočakávane ťažkým. Preto aby som zahnal niektoré svoje obavy, by som sa rad spýtal: keď by som si otvoril účet u danej spoločnosti (ale neposlal ešte žiaden vklad), a povedzme že by som si to o týždeň rozmyslel a chcel zrušiť účet, čakali by ma nejaké sankcie?

dopredu ďakujem za každú radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

wollwerine Napsal:
-------------------------------------------------------
> Prajem pekný deň
>
> Včera som si, opäť, chcel otvoriť svoj prvý micro
> FX účet u spoločnosti FXCM. Avšak sa tento krok v
> mojej budúcej kariére ako tradera stal akosi
> neočakávane ťažkým. Preto aby som zahnal niektoré
> svoje obavy, by som sa rad spýtal: keď by som si
> otvoril účet u danej spoločnosti (ale neposlal
> ešte žiaden vklad), a povedzme že by som si to o
> týždeň rozmyslel a chcel zrušiť účet, čakali by ma
> nejaké sankcie?
>
> dopredu ďakujem za každú radu.

Doporucuju precist si, jake maji nastavene podminky - urcite bych nespolehal na to, co pise harmonie, ze kdyz tam nemas zadne penize, tak z tebe nic nedostanou. Tedy v tomhle pripade to bude nejspis pravda, ale vzhledem k tomu, ze vsude budes uvadet svoje realne udaje, tak pozor. Mohlo by se stat, ze ti nekde nauctuji nejake "administrativni poplatky" a pak vi, od koho je chtit.. U solidnich spolecnosti spis ne, ale vsichni vime, jak to dneska je..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Je to zhruba tak jak píše tomsla. Pokud nic nepošleš, nic Ti nevezmou a ani účet Ti nezruší - prostě budeš mít účet s nulou. Ale pokud peníze pošleš a nebudeš cca 1/2 obchodovat ani mít otevřenou jakoukoliv pozici, tak Ti budou účtovat každý měsíc nějaký adminiístrativní poplatek až Ti nakonec ten účet dříve nebo později vysosnou úplně. Tzn. účet bez peněz je v poho... kde nic není ani čert nebere, ale pokud už tam nějaké money máš musíš obchodovat :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj, prosím mohl bych se zeptat jak je to s úrokem při využití pákového efektu 1 : 100? Pokud si například založím účet s 1000 USD, abych se začal učit v reálu a budu kupovat miniloty EUR/USD (tedy 10000EUR), pak mi vlastně broker půjčil 9900EUR a pokud budu držet pozici třeba 3 dny, tak po mě bude zřejmě chtít nějaký úrok z půjčky... Nebo ne? Četl jsem stránky a sazebníky mnoha brokerů, ale informace o úrokových sazbách jsem nenašel. Prosím mohl by mi někdo, kdo například obchoduje miniloty EUR/USD na 1:100 poradit? Díky Jára

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, toto by som neriesil.
Uroky z pozicky neplatis, len ked drzis poziciu cez noc, tak sa beru do uvahy tzv rollover interest, pricom sa jedna vacsinou o zanedbatelnu sumu. Dalsia dolezita vec je, ze tak ako sa ti mozu odpocitat, tak sa ti mozu aj pripocitat, zalezi od toho, ci kupujes alebo predavas. U kazdeho menoveho paru su ine, ak pouzivas VT Trader, daj si "Advanced rates" a v stlpcoch IntSell a IntBuy mas u kazdeho menoveho paru napisane, kolko to bude a ci sa ti to bude pripocitavat alebo odpocitavat.

Ak to chces konkretnejsie a vies po anglicky : www.cmsfx.com/en/forex-trading-services/forex-trading-terms/rollover-interest/

Tohoto sa neobavaj, obcas sa ti to pripocita, obcas odpocita, nic co by islo vyrazne ovplyvnit vysku tvojho uctu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravím a prosím o radu ,mám účet u CMS-Usa a chtěl bych přejít do Uk ,vím že to tu před časem několik lidí provedlo , tak prosím poradte jak na to , druhá věc je že jsem změnil banku a ted nevím jak si nechat poslat peníze zpět ,nebo jestli lze provést převod po založení nového účtu v Uk přímo tam ,to možné myslím nebylo ,Díky za pomoc .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Ahoj,
v diskusi nemůžu najít zmínku o komisích u jednotlivých brokerů. Proto mi tu snad někdo poradí:
Mám založený demo účet u české společnosti Colloseum, která má komise na jeden lot EURUSD asi 20$, které se tedy počítají z rozdílu nabídka/poptávka.
Můžete mi prosím někdo napsat zda tyto poplatky jsou u zahraničních brokerů menší popř podobné? Jako např. forex.com, popř jinde? Díky :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj díky za odpověď, spíš by mě zajímal třeba nějaký konkrétní příklad, jde mi o to, jestli právě těch 20$ u Colloseum je hodně nebo na forexu jsou prostě komise všude vyšší. Mě osobně to připadně docela dost, v mé obhodní strategii mi takto vysoký poplatek docela dost ořezává celkovou výši zisků.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...