Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 314
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zkus si vygooglit, co to znamená "Open interest", zkus si přečíst, jak funguje forex. A pak ti dojde, že je to nesmysl. Forex není futures.

Abych tě jen "nesetnul". U futures je OI počet vypsaných (prodaných) kontraktů. U akcií by to bylo počet vydaných akcií. A u forexu? Že by počet vytisknutých peněz? To žádná vláda nezveřejní, jak moc se tiskárny cenin činí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

harmonie
On opravdu není nikde přesně z tohoto důvodu jak říkáš a pokud pamatuji jsou to otevřené kontrakty na long a short proto se to všude podobně vysvětluje na dotaz proč není na forex a mě přijde škoda,že něco takového podobného na forexu ani být nemůže tak jsem to zkusil no.
Peprník také ti děkuji open interest mq4 jsem také našel,ale zatím nic nedělá je víkend jsem zvědav zda se vybarví v týdnu.
Zůstávám s pozdravem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím, přidávám screen svého mechanického obchodního systému pro EURUSD 14-18h, v backtestech dává 300pips měsíčně bez slipu, průměr na obchod necelých 100 dolarů se započítaným spreadem 2pips. Vstup po EMA 13 a 3 cross - filtrováno EMA34, grafem 15minut. Během 14-ti dnů bych ho chtěl začít obchodovat live na mini accountu.

13498

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

kviido:
pokud se indikátor překlesluje, tak historie je k ničemu (protože se překreslila), i když vypadá slibně. Netvrdím, že indikátor nemůže udělat službu, ale musíš u něj [bold] sedět, sledovat a reagovat[/bold] . A pravděpodobně zjistíš, že ti dává signály buď pozdě a nebo je změní podle skutečného vývoje ceny.

A jsme zase na začátku... u křišťálové koule, černého kocoura a bradavice na nose... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

harmonie
no ide o to koľko barov dozadu sa to prekresľuje, ale tak mi to brzdilo počítač, že som od ďaľšieho bádania upustil. Našiel som aj inú variantu, tak ju vyskúšam až bude morálka. Klasické indikátory sa tiež prekresľujú v dobe podľa nastavenia, takže sú takisto dosť nepoužiteľné. Pri pohľade do histórie by na dobré obchodovanie stačil jeden klzák ale realita je iná.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...