Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů


Sid

Doporučené příspěvky

Tak se nekdy domluvime a zkoukneme to oboje v realnym case a pokecame. Urcite k nejakymu zaveru dojdeme :))
Ja jsem o IB taky uvazoval, prave kvuli tomu obchodovani eMini a Eura zaroven, ale CMS mi nabizi obchodovani ruznejch menovejch paru, coz mi pripada jako velka vyhoda. Navic ty miniloty... A VTcko ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

:) jasny, souhlas...

tomu rozumim.. Ono je to na me zatim docela zahul kdyz se pacholci rozjedou proti, ja tusim ze pujdou druhym smerem, ale ono unes $400 v minusu kdyz jsi zelenac... :D

Ale ono se to podda..

Zkusim i VT a forex a pak muzu hodnotit (i kdyz jako takovejhle greenhorn (greenhorne sorry) to bude hodnoceni.. :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tp Sid : tie tvoje stranky su dobre ale ako rychlo sa na nich objavia data po zverejneni. A osobne si myslim ze ak chces rychlo cisla tak ta moja je lepsia ..mas to tam ako na dlani. A ano je to vyber tych najdolezitejsich sprav z US ja som nepovedal ze je to svet. Najviac rusno je na US data tak preto som sem dal tieto. To len aby si vedel naco je ta stranka dobra. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Pacho
Na rychlost dat dle EK je asi všeobecně pro nejširší veřejnost best Yahoo! Ale pro mne za mne si používej co chceš.. ;) Pokud chci rychlé čísla a výsledky na to mám Reuters v řádu sekund, podle kterých se řídí při zprávách celý finanční svět a většina obchodníků (a vedle Reuters taky Bloomberg). Já se bavil o hodnotě a rozsahu informací v kalendářích.. :) OK ?
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Satndby
Technika zadávání entry vstupů a SL je dost individuální záležitost. Záleží kolik hodlá trader maximálně tratit možným proražením SL, kde vidí možné hranice, o jaký typ zprávy se jedná atd. Jedna z možností, vstup na double entry, už tady byla celkem podrobně popsána a rozebrána dříve, musíš si to vyhledat. Včera sice FED zvednul sazby, ale údajně bylo ve hře více faktorů, které dolar spíše nepodpořily. Více než u EUR/USD mne to překvapilo u USD/JPY, vzhledem k tamní vládní krizi. Myslím, že když dnes zasednou analytici a velcí investoři a spočítají si, jak je pro ně atraktivní 3,5% sazba, kolik investic mají v zahraničních dluhopisech a kolik drží dlouhodobých pozic, trochu to přeci jen nyní atraktivnější USD rozhýbe a posílí. Dost důležitá budou čtvrteční a páteční data o Retail sales, resp. data o schodku obchodní blance..Pořád si myslím, že je nyní euro k usd dost nadsazené (kurz cca 1,24 neodpovídá realitě) a obrat je otázkou dnů...Uvidíme.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Standby
V tom ti asi neporadím, opakuji je to silně individuální záležitost, nevím na základě jakého signálu si pozici otvíral, co ti ukazuje indikátor (y) nebo AOS, na jakou zprávu čekáš atd. atp. Ono se zkrátka SL nedají unifikovat do jedné šablony. Osobně mám spuštěny nyní dva AOS a oba otevírali u EUR/USD pozice na buy a téměř současně..(cca kolem 10,30 hod.).
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Stantby:
predpokladam ze ides ides sell on ralye ... teda na reziste predavas .. ono ked ides tuto jednoduchu metodu tak by sisi mal vyberat tie najlepsie trady to znamena ze si mal pockat a potom dat tu stopku bolo to aj blizsie k rezistu. Ale nemas to zle. Inak ak davas stop 33 pip tak aky mas limit ? Aku mam s money managment a ake grafy pouzivas ..mam na mysli time.

Vies o tom ze ides proti trendu a ked si neskuseny obchodnik tak by si mal ist pre istotu s trendom.

To Sid:
ja som tiez buy ale este hodinu a pol pred tebou

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zajímavé, koneče zprávy o pořádném obchodování :-) . když si čtu příspěvky SIda a Standbyho - je zajímavé že jeden prodává a druhý kupuje. zajímalo by mě s jakým výsledkem tyto dešní obchody uzavřete. osobně bych přivítal, kdyby sem někdo hodil konkrétní data o konkrétním obchodu, který uskutečnil. Např na základě čeho vstoupl do trhu kdy na základě čeho vystoupil kdy a ev. Z/Z .DavidF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...