Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

hanz jojo bude to tak... ale dneska jsem zase nemel PMKT to je fakt bida... nastesti trh neudelal nic a tak podle pravidla pred reportem kdyz je chop tak 45 koncim... samozrejme to co je chop je takove dost subjektivni.. takze dneska bez obchodu uz mam 6ty den po sobe bez obchodu a zacinam dostavat takovy ten pocit ze bych mel neco zobchodovat :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,tak se taky přidám,dnes na TF stop-loss,včera jsem obchod nevzal,celkově mám pocit,že se letos moc trhům nechce.Podíval jsem se do svých statistik a v drtivé většině 2-3 dny před vyhlášením FOMC mívám špatné výsledky,používám finwin,pevně věřím,že se trhy rozjedou.
Dobrý trading všem
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim borci.. dnes som si akurat tak daj cajik a pozeral sa ako ide TF ide. cakal som po reporte dlhsi long ale nakoniec ziaden vstup. vcera som nemal uplne data takze tiez nic. uvidime ako to bude dalsie dni. chcem sa opytat FOMC sa bude vyhlasovat zajtra o 20:15 cize reakcie sa prejavia az dalsi den dobre tomu rozumiem ? (vecer neobchodujem)
diky..vela uspechov

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Lada..

Hej to mi je jasne ze sa prejavia hned po zverejneni vecer ale hovorim ja vecernu seansu neobchodujem.. tak sa chcem len opytat ci to bude mat este aj dopad na dalsi den od 15:30, alebo podla vasich statistik ci byva aktivita vacsia nasledujuci den po zverejneni ako pri beznych dnoch. ale zajtra ten vecer si pozrem ako sa bude chovat trh a aspon to budem sledovat a spoznavat reakcie na tento report

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, po dvou týdnech nových backtestů a analýzy LOSS obchodů mám mnohem jasnější a jednodušší Obchodní plán. Základ FinWin 2v;0/v;0/100 s potvrzováním silných S/R( OR15, HiLoDay, Průrazy ). A hlavně si nevymýšlím a čekám na jistotu.

Dnes dva profitní obchody:
0/100 v 16:06 PT 190 USD
0/v v 17:06 PT 190 USD. Mám pevné SL 130

IVKE

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...